Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

S4 b5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale kozy :decayed:

Opublikowano
Ale kozy :decayed:


Przy mocy s4 szkoda glebic auto.

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

zawieche masz serie co nie?

ogolnie sliczne :)

Opublikowano
31 minut temu, robertjudi napisał:

 


Przy mocy s4 szkoda glebic auto.

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
 

 

I tak i nie.. kwestia dróg którymi sie poruszasz. Ale mimo wszystko osobiście nie lubie jeździć kozą :decayed:

Jak wsiadam do b5 z seryjnym zawieszeniem to aż mnie telepie :grin: 

Tak wiem już mam spaczone zdanie nt gleby ile by nie było bedzie mało :facepalm: 

12912672_600502040112634_1602466790_n.jp

Edytowane przez uszol

Opublikowano
  • Autor

Seryjny zawias :)  na tym eskowym i tak troche nizej siedzi w stosunku do a4, wiem ze koza tez mnie to kuje w oczy :P nie widac ze 18" na aucie, walcze z tym ale chyba siadzie jednak nizej, tylko nie za duzo :), dystansu nabrałem do gleby jak w a3 w ciagu roku 3 razy miske wymieniałem (lato ,zima, wiosna) ; D  i ostatnio 4 raz xd niestery jesieni nie zaliczyłem :D za kazdym razem na jakiejs osiedlowej drodze :)  tylko jeszcze pozostaje kwestia przebudowy podjazdu garazu, teraz zderzak mija sie pół cm od kostki brukowej

Edytowane przez Golden05

Opublikowano

W a3 jest niefortunnie miska wystawiona na uderzenie, w a4 nie ma z tym takiego problemu jest dużo lepiej raczej predzej zawadzisz podwoziem/sankami niż miską, ja uszkodziłem swoja dopiero jak mi wstawili nowy próg gdzie go nie było, zagapiłem się i przy 80km/h przeskoczyłem przez próg :P ale wszystko zostało na swoim miejscu o dziwo, gwint KW sb z tym poradził najlepiej jak mógł a miska tylko prysła koło czujnika poziomu oleju :D 

Opublikowano
Seryjny zawias [emoji4]  na tym eskowym i tak troche nizej siedzi w stosunku do a4, wiem ze koza tez mnie to kuje w oczy [emoji14] nie widac ze 18" na aucie, walcze z tym ale chyba siadzie jednak nizej, tylko nie za duzo [emoji4], dystansu nabrałem do gleby jak w a3 w ciagu roku 3 razy miske wymieniałem (lato ,zima, wiosna) ; D  i ostatnio 4 raz xd niestery jesieni nie zaliczyłem [emoji3] za kazdym razem na jakiejs osiedlowej drodze [emoji4]  tylko jeszcze pozostaje kwestia przebudowy podjazdu garazu, teraz zderzak mija sie pół cm od kostki brukowej

 

Zawsze można deseczki podłożyć.[emoji6] a tak po za tym ładne autko.

 

 

 

 

 

  • 1 rok później...
Opublikowano

kolego ta s4 b5 jest w sedanie a ta wystawiona na aukcji to kombi poparz trochę

Opublikowano

Już jej nie ma od kilku dni na aukcjach, była w sedanie ;) Wiem o którą chodzi 

Opublikowano

Niestety nie udalo sie kupic tej .. ale kupiłem innego Sedana S4 :)

Opublikowano

No to gratki, zakładaj temat i się pochwal ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.