Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BLB] Koło dwumasowe do 2.0 TDI - kto robi na pierwszy montaz


turdzi

Rekomendowane odpowiedzi

Bo to tak specjalnie robią ( polityka firm) żeby najbardziej kosztowne awarie występowały tuż po okresie gwarancyjnym. Lepiej chyba jeżdzić poczciwą B5 niż "wspaniałymi" nówkami za 150 tysięcy :tongue4:

PS : turdzi za A4 dałeś 150 tysięcy - jak myślisz ile za nią teraz dostaniesz po 3 latach ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YATES chyba zle mnie zrozumiales ja za 2,5 letnie auto zaplacilem 150 tys w przeliczeniu na zlotowki :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YATES chyba zle mnie zrozumiales ja za 2,5 letnie auto zaplacilem 150 tys w przeliczeniu na zlotowki :wink4:

Jejku czemu tak dużo ??? U nas takie 3 letnie B7 z tym pechowym silnikiem 2,0 TDI stoi średnio około 50-60 tysięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YATES chyba zle mnie zrozumiales ja za 2,5 letnie auto zaplacilem 150 tys w przeliczeniu na zlotowki :wink4:

Jejku czemu tak dużo ??? U nas takie 3 letnie B7 z tym pechowym silnikiem 2,0 TDI stoi średnio około 50-60 tysięcy.

Bo to jakaś Limited eition :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki kraj auta tu sa potwornie drogie wzgledu na bardzo wysoki podatek. Ale sa tez zalety , gdziekolwiek nie pojade jest dla mnie tanio :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki kraj auta tu sa potwornie drogie wzgledu na bardzo wysoki podatek. Ale sa tez zalety , gdziekolwiek nie pojade jest dla mnie tanio :wink4:

I to dlatego części w PL kupujesz :naughty: wkładaj ten dwumas i Ci kupca znajde na autko :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to dlatego części w PL kupujesz wkładaj ten dwumas i Ci kupca znajde na autko

i to najwiekasz tego zaleta bo po co mam 5 krotnie przeplacac jak na swieta jestem w domu :cool1:

H4mm3R auto niestety nie bedzie do sprzedania w polsce bo nikt za nie tyle nie zaplaci + jeszcze oplaty do zrobienia w polsce :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto powinienes sprzedac bez problemu,z tak malym przebiegiem,,norki bardzo sobie upodobali a4 b7,a i tak masz szczescie ze silnik wymienili na gwarancji bo w PL raczej bys sie tego nie doczekal,a o dwumasa pytal bym w niemieckim ASO moze taniej by wyszedl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze najlepiej zmienić komplet ale nie jest to takie proste jak wynika z linku niżej ( dzięki rikardo ) sachs odpada a z LuK dostępne jest tylko kolo bo sprzęgieł do tego motoru jeszcze nie robią :blink: wiec nie ma jak wymienić kompletu.

to nie prawda ze Luk ich nie produkuje.

tyle ze produkuje tylko i wylacznie na pierwszy montaz, oraz do sieci ASO.

gdy wyjda ze sprzedazy nowe samochody, w ktorych jest montowane to sprzeglo, sprzegla pojawia sie w sprzedazy poza ASO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto powinienes sprzedac bez problemu,z tak malym przebiegiem,,norki bardzo sobie upodobali a4 b7,a i tak masz szczescie ze silnik wymienili na gwarancji bo w PL raczej bys sie tego nie doczekal,a o dwumasa pytal bym w niemieckim ASO moze taniej by wyszedl?

krzysiek23 niby tak ale krwi troszkę napsuła ;(

to nie prawda ze Luk ich nie produkuje.

tyle ze produkuje tylko i wylacznie na pierwszy montaz, oraz do sieci ASO.

gdy wyjda ze sprzedazy nowe samochody, w ktorych jest montowane to sprzeglo, sprzegla pojawia sie w sprzedazy poza ASO

Fakt może sie źle wyraziłem.Nie jest jeszcze dostępne choć szczerze to za bardzo nie rozumie dlaczego sprzedają same kola ?

Nie mogę tez zrozumieć jednej rzeczy , dostępności części w polskich ASO.Przecież to normalnie jakaś kpina jest żeby na sprzęgła ( co jest w pewnym sesie materialem eksploatacyjnym ) czekac dwa tygodnie bo nie ma na magazynie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie kupuj w ASO - ja miałem na drugi dzień :hi:

no tak ale ja nie chce Sachsa ( bo chyba tylko one sa dostępne w kompletach ) i jak kupie kolo Luka a przy wymianie stwierdza ze przydało by sie tez sprzęgło to i tak jestem w d.... bo orginal jest na zamówienie z 2 tyg wyprzedzeniem......... czyli teoretycznie musisz iść do wróżki i sie dowiedzieć co oni mogą tam jeszcze potrzebować zostawić zaliczkę na zamówione części a później ja stracić bo czegoś tam nie wykorzystali .......... bo rozumie ze tak to działa w ASO bo czegos tu nie rozumie......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwól że podsunę Ci pomysł jak byś mógł szybciej dostać te części ;) Kiedyś kupowałem tylnią lampę na allegro od pewnej kobiety (tu masz linka do jej aukcji i kontakt http://www.allegro.pl/item491128714_lampa_reflektor_audi_a4_b6_02_05_prawy_8e0_941.html ) jak dobrze pamiętam to jej syn pracuje w Ingolstadt w Audi i przywozi różne części do Audi które później ta kobieta sprzedaje na allegro. Zadzwoń, powiedz co potrzebujesz, jak sprawa wygląda i może akurat będą to tam mieć to w weekend przywiezie to do PL i w przyszłym tyg. będziesz to mieć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

H4mm3R dzięki serdeczne za pomoc ( ciekawa opcja ) ale problem sie chyba sam rozwiazal.

Zostawialem wczoraj auto w serwisie bo zakwestionowałem te wibracje zaraz po odebraniu auta jak wymienili silnik i dziś rano oglądał go jakiś technik który stwierdził ze kolo jest krzywe ma luz i stad sa te wibracje ale ze nie sprawdzili tego przy wymianie silnika ( a dziwie sie bo wszystko było na wierzchu ) to wymienia mi to kolo za darmo w ramach nie istniejącej juz gwarancji :)

No nie pozostaje powiedzieć nic innego jak WELL DONE AUDI SKOYEN :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozazdrościć takiego serwisu :good:

U nas w Polsce nie do pomyślenia :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...