Skocz do zawartości
IGNOROWANY

sedan zablokowana klapa tyla


12DEX09

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Jestem posiadaczem a4 od 4 dni :D Kupiłem audi za dość niskie pieniądze ale zaniedbana i postanowiłem zabrać sie do roboty i zaczynajac od naprawy centralnego napotkała mnie niespodzianka. Moja klapa sie zablokowała. centralny zamek zamyka i otwiera drzwi słychać w bagażniku buczenie ale klapa jest zatrzasnięta dodam ze mam nieorginalny kluczyk i nie pasuje od do wkładki w zamku. Miał ktoś może takowy problem i go rozwiazał ? Audi sedan 95 rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli masz kładzione oparcie to wskakujesz do bagażnika, odkręcasz obicie i bez problemu powinieneś otworzyć zamek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie sobie dziś patent obrałem bo od nie dawna zaczeły szwankować mikrostyki z czego jeden co chwile samoczynnie otwierał klapę to odpiąłem kostkę z niego i poprowadziłem awaryjny włącznik (on/off) koło trójkąta i jak mi się klapa zatnie to wiem, że tam jest pstryczek który pobudzi zamek i otworzy klapę:) jeszcze nie sprawdzałem czy dostanę się przez dziury pod półką ale raczej tak... ewentualnie wyciągnę głośnik i mam duza dziurę by siegnąc ręką do pstryczka

polecam zastosowanie takiego patentu bo jak padnie w lifcie mikrostyk a ktoś nie ma składanej kanapy to nie dość, że trzeba ciąć dziure pod fotelami to jeszcze sie pierdzielić z tapicerką żeby sie dostać do kabli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...