Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana pompy paliwa 1.8 Turbo quattro


azure

Rekomendowane odpowiedzi

I dalej nie kumasz nie chce mi się już pisać że masz  tym koszu środek wycięty czyli całe zatrzaski gdzie ori pompa od q ma a przetłoczenie żeby te zatrzaskują trzymały, walbro jest 3mm węższa od ori vdo z Quattro a to że ta 50mm tam jest to ktoś miał w uj fantazję i teraz mi pokaz jakie masz sitko do niej ?do tej dw 65

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki kosz tez mam, wyciągnięty z fwd. Więc co 2 typy koszy szły do Q czy jaki ch..? Bo jak kupujesz te dw dostajesz zestaw montażowy tj pompka, wężyk, opaski, uszczelki i to wsio wiec filterka nie ma w zestawie chyba ze sam sobie dokupisz i wszystko ma być p&p wg producenta. Nie mam pod ręka drugiego koszta o tych samych numerach co siedzi obecnie, pierwsze co mi wyskakuje po wpisaniu nr kosza to co na zdjęciu. Reasumując jak znajdę kosz od Q to sobie porównam, bo na weekendzie i tak to będę rozbierać od nowa ? z obserwacji żadnych wyciec nie widziałem, jest jeden większy pierścień/oring który jest przymocowany do kosza na gumach, kolejny który trzyma pompkę wchodzi w niego również na gumach i trzyma się wszystko sztywno 

IMG_4291.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc jak znajdziesz kosz od q nie yebany i rezany to zrozumiesz gdzie ferment robisz jak ci pisałem tak już tłumaczyć mi się nie chce ze masz kosz poyebany przez jakiegoś przygłupa co się na czytał ze pierburg 63 to Święty gral w pompach i pasuje wszędzie, wierz mi że już po 29 latach nie chce mi się pisać dziesiątki razy i trzymać fotki co z czym się trzyma kupy a co nie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierze i nie neguje ? nie ma świetego grała wśród części zamiennych, jeden Czesław powie ze to dobre bo tak robi od lat x a pójdziesz gdzie indziej i powiedzą ze tak jest chu.. i kto to robił ? <facepalm> najlepiej zrobić samemu tak aby spełniało swoje funkcje i tyle 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany macie gdzieś dostępne te wkłady oryginalne? Na allegro są tylko pompy vdo te do exeo bez króćca, a mi trzeba z,  nie mogę tego znaleźć. Już 3 skv zajeżdżam i tak jak pisali wystarcza na rok i zaczynają się jaja z wyciem i ciśnieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierburg nie ma? Z SKV nie ma co brać takich rzeczy, zbyt skomplikowane dla chińczyka stworzenie takiego 'skomplikowanego' podzespołu 😅 Ewentualnie zostaje custom pompa o większej wydajności, ale to w tedy grubsza rzeźba z układem jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...