Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dylemat - z 17 na 19 ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich. Mam wielki dylemat, mianowicie aktualnie posiadam alu 17 z oponkami 235/45. Myślę nad zmianą na 19 z oponkami 235/35. Powiedzcie, doradźcie, jest sens? Jakie koło ładnie by wyglądało ? Jaki kolor do ciemnego granaciku ? Będą obcierać? Czy wejdą bez problemu. A może zostać na 17? Aktualnie mam takie koło :zdjęcie podglądowe362787551_1_644x461_kola-msw-oz-17-bmw-e

Edytowane przez Klucha

Opublikowano

ja mam 16 i mam dylemat na 17 .szkoda mi zawiechy bo mieszkam w miejscu gdzie mamy oplakane drogi.zalezy po czym jezdzisz.jesli drogi igla to wsadzaj 19:)

Opublikowano
  • Autor

ja mam 16 i mam dylemat na 17 .szkoda mi zawiechy bo mieszkam w miejscu gdzie mamy oplakane drogi.zalezy po czym jezdzisz.jesli drogi igla to wsadzaj 19:)

teoretycznie aż tak masakrycznych dróg nie mam :P Ale obawiam się gdy ktoś z tyłu usiądzie to może obcierać, z drugiej strony chciałbym, by ładnie wyglądało :):P

Opublikowano

czemu ma obcierac? jesli profil opony sie zmiejsza

Edytowane przez quadral20004

Opublikowano

Myślę nad zmianą na 19 z oponkami 235/35. Powiedzcie, doradźcie, jest sens?

To tak jakby zapytać, czy wziąć grubszą kobietę od tej co się miało.

:grin:

Kwestia gustu.

Chcesz się pod dyskotawką pokazać to czemu nie ???

Wszystko zależy od tego, czego po nich będziesz oczekiwał.

Bo jak o komforcie to zapomnij o tym temacie.

Ale do lansu jak najbardziej.

Nie pomyśl że neguję twój wybór.

Mi to obojętne.

Ale nie pytaj o takie rzeczy.

Chcesz to zmieniaj.

Nie przypasi to powrócisz do poprzednich.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Popieram kolegę Fido - jeżeli chcesz eis pokazać i autko ma wyglądać to 19 jest ok., natomiast jeżeli chcesz chociaż trochę komfortu i wygody z jazdy to zosta przy swoim chociaż 17 na profilu który masz (235/45 ) już mocno obniżają komfort jazdy.

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

polecam do Twojego samochodu 19/235/35 Tomason TN5 przy zawieszeniu 1BE, uwierz mi gitara!

Opublikowano

Bez właściwego obniżenia 19" przyniosą odwrotny efekt - auto STRACI na wyglądzie

Opublikowano

Pójdź na kompromis i kup 18" ;p

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Powiem tak mam fele 19 cali 225/35 wymienione fabryczne zawieszenie na sportowe , siedzi niziutko ale nawet przy pięciu osobach na pokładzie nic nie szoruje ani ociera.

Fakt że ładnie wygląda ale na kiepskiej drodze jedzie sie jak na taczce, polecisz szybciej po dziurach to załatwisz felgi a na drogach prostych i krętych rewelacja trzyma sie jak przyklejony :)

Opublikowano

Powiem tak mam fele 19 cali 225/35 wymienione fabryczne zawieszenie na sportowe , siedzi niziutko ale nawet przy pięciu osobach na pokładzie nic nie szoruje ani ociera.

Fakt że ładnie wygląda ale na kiepskiej drodze jedzie sie jak na taczce, polecisz szybciej po dziurach to załatwisz felgi a na drogach prostych i krętych rewelacja trzyma sie jak przyklejony :)

A jakie masz et felgi?

Opublikowano

nie pamie

Powiem tak mam fele 19 cali 225/35 wymienione fabryczne zawieszenie na sportowe , siedzi niziutko ale nawet przy pięciu osobach na pokładzie nic nie szoruje ani ociera.
Fakt że ładnie wygląda ale na kiepskiej drodze jedzie sie jak na taczce, polecisz szybciej po dziurach to załatwisz felgi a na drogach prostych i krętych rewelacja trzyma sie jak przyklejony :)


A jakie masz et felgi?

Nie pamiętam jakie tam mam et.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.