Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jaki smartfon do 700 zl?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Koledzy musze kupic nowy phone.

Doradzcie mi co kupic. Zalezy mi na dobrym aparacie foto i w miare duzej baterii tak zeby te 12-15 godzin srednio intensywnej pracy trzymal.

Co polecicie? Myslalem o Galaxy s3 neo lub htc m8....

Wysłane z mojego GT-I9060 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ja mogę Ci polecić Sony Z1 aparat 20.7 MP robi ładne zdjęcia 2 GB ramu 4x 2.2 GHz bateria 3000 mAh telefon się nie zawiesza 5 cali 440 ppi wodoodporny z minusów telefon potrafi się dobrze nagrzać

Opublikowano

Miałem taką z1 compact, bardzo fajny telefon, bateria bardzo na plus, nie zawieszał się i zdjęcia ciekawe robi jak kolega zresztą wyżej napisał.

Niestety moje przywiązanie do iPhonów sprawiło, że z1 leży w szafce, ale ogólnie telefon bardzo godny polecenia :kox:

Opublikowano

MotoG 3gen - 699 w komputroniku nówka , dużym plusem czysty Android , szybkie aktualizacje

Edytowane przez Banan

Opublikowano

To tańszy telefon proponuje który rozjedzie te śmieszne Sony(pękają,aparaty przeciętne mimo 21MPx,a nakładka systemowa jakby zatrzymali się 5lat temu tak toporna i archaiczna...plus to tyle że wodoodporny)czyli LG G2. Za 600zł idzie już dostać nowkę :)

Opublikowano
  • Autor

Sony nie kupie zrazilem sie kiedys. Lg ogladalem i dopisalem do swojej listy. Jedna rzecz mnie zastanawia bo z tego co widze to co drugi telefon wysylany jest z zagranicy i ma gwarancje serwisowa... macie jakiegos sprawdzonego sprzedawce zeby nie trafic refurba ani podroby?

Wysłane z mojego GT-I9060 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

A p8 lite?

Opublikowano

MotoG 3gen - 699 w komputroniku nówka , dużym plusem czysty Android , szybkie aktualizacje
Bardzo polecam ten telefon, mam już pół roku, świetnie pracuję i również jest wodoodporny.
Opublikowano

MotoG 3gen - 699 w komputroniku nówka , dużym plusem czysty Android , szybkie aktualizacje

Bardzo polecam ten telefon, mam już pół roku, świetnie pracuję i również jest wodoodporny.

Zgadzam się z kolegami. Mam ten telefon od 4 miesięcy i również jestem bardzo zadowolony. Nie ścina się, bateria dość długo wytrzymuje i w ogóle fajny w użytkowaniu.

Opublikowano

MotoG 3gen - 699 w komputroniku nówka , dużym plusem czysty Android , szybkie aktualizacje

Bardzo polecam ten telefon, mam już pół roku, świetnie pracuję i również jest wodoodporny.

Zgadzam się z kolegami. Mam ten telefon od 4 miesięcy i również jestem bardzo zadowolony. Nie ścina się, bateria dość długo wytrzymuje i w ogóle fajny w użytkowaniu.

1 gb ramu w androdzie to zdecydowanie za mało....

Opublikowano

Zależy do czego Ci służy telefon

Opublikowano

Lenovo k3 note?

Znajomy ostatnio zamówił za 115 $.

Opublikowano

Ja czekam teraz za namową HUGO na Xiaomi Redmi Note 3 pro ... 3gb ramu/ 32 gb pamięci ... LTE dual SIM itp ... w antutu nabija 76 tys pkt :D

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

Z aliexpress 203 $ czyli 815 zl

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ja czekam teraz za namową HUGO na Xiaomi Redmi Note 3 pro ... 3gb ramu/ 32 gb pamięci ... LTE dual SIM itp ... w antutu nabija 76 tys pkt :D

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

Z aliexpress 203 $ czyli 815 zl

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

Dostałeś już ten telefon? widzę że u pl dystrybutora kosztuje 869zł więc niewielka różnica http://xiaomi.com.pl/produkt/telefon-xiaomi-redmi-note3-32gb-lte/. Ciekawy jestem jak to działa w porównaniu do czołowych producentów.

Opublikowano

Ja czekam teraz za namową HUGO na Xiaomi Redmi Note 3 pro ... 3gb ramu/ 32 gb pamięci ... LTE dual SIM itp ... w antutu nabija 76 tys pkt :D

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

Z aliexpress 203 $ czyli 815 zl

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

Dostałeś już ten telefon? widzę że u pl dystrybutora kosztuje 869zł więc niewielka różnica http://xiaomi.com.pl/produkt/telefon-xiaomi-redmi-note3-32gb-lte/. Ciekawy jestem jak to działa w porównaniu do czołowych producentów.

ja kupiłem wersje PRO

czyli wspiera karty micro SD, mocniejszy procesor, aparat 16mpx :) w PL chodzą po ok 1050 zł 3gb/32gb

ps.czekam nadal;)

Opublikowano

Ja czekam teraz za namową HUGO na Xiaomi Redmi Note 3 pro ... 3gb ramu/ 32 gb pamięci ... LTE dual SIM itp ... w antutu nabija 76 tys pkt :D

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

Z aliexpress 203 $ czyli 815 zl

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

Dostałeś już ten telefon? widzę że u pl dystrybutora kosztuje 869zł więc niewielka różnica http://xiaomi.com.pl/produkt/telefon-xiaomi-redmi-note3-32gb-lte/. Ciekawy jestem jak to działa w porównaniu do czołowych producentów.

ja kupiłem wersje PRO

czyli wspiera karty micro SD, mocniejszy procesor, aparat 16mpx :) w PL chodzą po ok 1050 zł 3gb/32gb

ps.czekam nadal;)

Dasz linka do tego tela?;-)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Kolega teraz kupił Mi 5. U nas koło 2tyś jego wyniesie jakoś 1200 :) W przyszłym tygodniu się tym pobawie :)

Opublikowano

203$ - ale wiesz że VAT ci mogą doliczyć? I wyjdzie podobnie ;)

Edytowane przez Banan

Opublikowano

Raczej nie :) Tyle sprzętu znajomi zamawiali i nigdy nie było. Tym bardziej że DHL wiezie i termin dostawy nawet podali 3dni :) Szybko jak na taką odległość :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.