Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jaki smartfon do 700 zl?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Z chin telefon na bank celni złapią, ja zamawiałem Redmi Note 2, jak jeszcze nie było polskiego przedstawiciela, zastanawiałem się nad Note 3 ale odrzuciił mnie brak slotu na karty pamięci. Telefon użytkuje juz ponad rok i bez problemów,l śmiało moge polecić. nowka u polskiego dystrybutora teraz chyba 650 zł. http://xiaomi.com.pl/

Opublikowano

No właśnie pisałem że tyle było zamawiane i nigdy nie było problemu z cłem :) Mam nadzieję że jutro w robocie jak będę to już będzie miał ?

Opublikowano

no mi zgarnęli z DHL - doliczyli VAT

Opublikowano

Ten co zamawiał to już jego któryś z kolei Xiaomi i nigdy nie miał doliczone. Dlatego stwierdził że zamawia znowu tam bo jest duża różnica w cenie. Polski ROM już ponoć jest. Kilka osób też zamawiało inne sprzęty ale nie przez DHL i też było ok. Jutro mam nadzieję się dowiem to napiszę :)

Opublikowano

Ja czekam teraz za namową HUGO na Xiaomi Redmi Note 3 pro ... 3gb ramu/ 32 gb pamięci ... LTE dual SIM itp ... w antutu nabija 76 tys pkt :D

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

Z aliexpress 203 $ czyli 815 zl

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

Dostałeś już ten telefon? widzę że u pl dystrybutora kosztuje 869zł więc niewielka różnica http://xiaomi.com.pl/produkt/telefon-xiaomi-redmi-note3-32gb-lte/. Ciekawy jestem jak to działa w porównaniu do czołowych producentów.

ja kupiłem wersje PRO

czyli wspiera karty micro SD, mocniejszy procesor, aparat 16mpx :) w PL chodzą po ok 1050 zł 3gb/32gb

ps.czekam nadal;)

Dasz linka do tego tela?;-)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

http://pl.aliexpress.com/item/Original-Xiaomi-Redmi-Note-3-Pro-Prime-32GB-ROM-Metal-Body-Fingerprint-Mobile-Phone-Snapdragon-650/32598227866.htmldokładnie ta aukcia Goldway - najbardziej polecany sprzedajacy.. teraz ma promo 189 $ !

203$ - ale wiesz że VAT ci mogą doliczyć? I wyjdzie podobnie ;)

mogą a nie muszą ;) przesyłka po numerze przesyłki jaki dostałem wnioskuje,że idzie z Holandii.. wiec po problemie :)

Z chin telefon na bank celni złapią, ja zamawiałem Redmi Note 2, jak jeszcze nie było polskiego przedstawiciela, zastanawiałem się nad Note 3 ale odrzuciił mnie brak slotu na karty pamięci. Telefon użytkuje juz ponad rok i bez problemów,l śmiało moge polecić. nowka u polskiego dystrybutora teraz chyba 650 zł. http://xiaomi.com.pl/

ten ma port kart pamięci a do tego bardzo fajną konfiguracje... za tą cene bezkonkurencyjny jak dla mnie

najważniejsze ROM z jezykiem polskim bez chińskiego syfu i z aplikacjami google !! bez kombinacji :)

no mi zgarnęli z DHL - doliczyli VAT

przsyłka z chin dhl jest jak strzał w kolano... doliczają wręcz w 100 % VAT - tak czytałem

Z chin telefon na bank celni złapią, ja zamawiałem Redmi Note 2, jak jeszcze nie było polskiego przedstawiciela, zastanawiałem się nad Note 3 ale odrzuciił mnie brak slotu na karty pamięci. Telefon użytkuje juz ponad rok i bez problemów,l śmiało moge polecić. nowka u polskiego dystrybutora teraz chyba 650 zł. http://xiaomi.com.pl/

nie ma polskiego dystrybutora Xiaomi i nie bedzie bo te telefony nie są przystosowane w 100 % do rynku UE choćby poprzez brak zakresu bodajże 800 mhz

Te firmy jak np. xiaomi.com.pl sprzedają fony z polskim softem, maja jakies pokrowce itp. i ewentualne naprawy wykonują w polskich firmach ale nie ma to nic wspólnego z polskim przedstawicielem OFICIALNYM Xiaomi

Opublikowano

No ja kupowałem od goldwaya dwie sztuki jedna dla siebie i dla brata i do obu doliczyli Vat, na szczęście koszt telefonu był ponizej 140euro to nie doliczyli cła do tego.

Opublikowano

No ja kupowałem od goldwaya dwie sztuki jedna dla siebie i dla brata i do obu doliczyli Vat, na szczęście koszt telefonu był ponizej 140euro to nie doliczyli cła do tego.

na elektronike nie ma cła tylko vat z poza unii

Opublikowano

A ile jest tego vatu? tam na tej aukcji z aliexpress jest wzmianka o tej przesyłce kombinowanej co idzie do uk i następnie do pl pewnie to jest jakieś obejście tylko kosztuje to 18 euro, wybrałeś tą opcje? Też myślę go kupić.

Edytowane przez stomi

Opublikowano

A ile jest tego vatu? tam na tej aukcji z aliexpress jest wzmianka o tej przesyłce kombinowanej co idzie do uk i następnie do pl pewnie to jest jakieś obejście tylko kosztuje to 18 euro, wybrałeś tą opcje? Też myślę go kupić.

23 %

Ja sobie postanowiłem, że chce telefon do 800 zł i koniec.... dlatego wziąłem standardową przesyłke... teraz bym wziął tą przesyłke z UE czyli bez jakichkolwiek podatków.... Goldway zrobił promocje na mój telefon w najmocniejszej wersji 189$ !!! + ta przesyłka z UE 20 $ masz 209$ za pewniaka :)

jeszcze obniżył 184$ ... masakra :) zdenerwował mnie

Opublikowano

Samsung s4

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Samsung s4

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

to już przestarzały wybór w tych pieniądzach .....

Opublikowano

Ten

Xiaomi Redmi 3 Pro Prime

faktycznie wydaje się fajnym tel do tej kasy :)
Na ebay trochę drożej widzę ten tel stoi.

a tu 799zł

https://sklepxiaomi.pl/produkt/urzadzenia-xiaomi/telefony-xiaomi/xiaomi-redmi-note-2-prime-32gb-2/

Edytowane przez boguc

Opublikowano

zgadza się ... mi zależało na większej baterii oraz czytniku linii papilarnych.. stąd wybór Redmi Note 3 Pro 3gb/32 gb teraz przy promocji 185$ telefon jest bezkonkurencyjny .....

Opublikowano

Ten czytnik linii działa bez zarzutu?

Nie zdarzyło Ci się ze był problem z odczytem "palca" ?

Tak jak piszesz w tej cenie wydaje się bardzo ciekawym wyborem.

Edytowane przez boguc

Opublikowano

Ten czytnik linii działa bez zarzutu?

Nie zdarzyło Ci się ze był problem z odczytem "palca" ?

Tak jak piszesz w tej cenie wydaje się bardzo ciekawym wyborem.

na telefon czekam , jest na urzędzie celnym już...

z tego co czytałem wiele o tym telefonie podobno działa rewelacyjnie HUGO może się wypowiedzieć na ten temat bo ma wersje bez PRO

a więc :

telefon został do mnie dostarczony w dniu wczorajszym

spędził kilka dni na urzędzie celnym ale Vatu nie dowalili ... UFF

a teraz spostrzeżenia : prędkość działania - MEGA , wygląd wykonanie z metalu wszystko spasowane super, w pracy przebywam w biurze gdzie jest kiepski zasięg i co ? względem Honora 4x tutaj mam cały czas LTE !! W koncu mam telefon gdzie nie mogę narzekać na pamięć ... :) Telefon mam na ori ROMie Stable - Polski 90% powiem szczerze ze nie trzeba zmieniac na Miui Polska bo wszystko jest idiotoodpornie wytłumaczone... Czytnik linii papilarnych to nie tylko gadżet ! działa świetnie a kumpel maniak Iphone mówi że chyba nawet lepiej niż w jabłku.. Wyświetlacz jest świetny a to co ludzie piszą niekiedy w recenzjach, że ma zamglone kolory.. tak ma tylko trzeba ściągnąć ori folie bo ona taki efekt daje, nakleiłem szkło i jest kozak... :) jak narazie jestem zachwycony... ciekaw jestem co będzie z baterią .. 4000 mah :)

Pare screenów b090ba281a1da2db6315c0db26e9a734.jpg2e640786d9c97e5745ad89c035d526c6.jpga92abb7a9e6bd824f1cd9c8e16f54939.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ten czytnik linii działa bez zarzutu?
Nie zdarzyło Ci się ze był problem z odczytem "palca" ?

Siedem miesięcy intensywnego macania i śmiga rewelacyjnie :wink:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Sorry ale telefon totalna padaka w tych pieniądzach ...

Pa. Chinol zrobił teraz promo i moja wersja kosztuje 167 dolców czyli niecałe 700 zł.. mam wgrane Miui Polska i teraz telefon to jest Kozak... a bateria trzyma 3 dni :)bc10ff73cf2309c500fc27f9feb9cad5.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

No niestety większość telefonów bazujących na flagowcach to padaki :) Zresztą G3S to jakieś 400zł maks(co i tak jest wysoką ceną jak na ten telefon).

Cena widzę się robi kozak za Xiaomi. Z przesyłką jakieś trochę ponad 700zł :)

A te 3dni na baterii to jakie korzystanie? Bo mój G3 ostro dostaje w d..e i nie ma szans dotrwać do końca dnia :)

Edytowane przez rybus85

Opublikowano

W dzień kiedy był wgrywany nowy soft , potem aktualizacje , nowe apki nawi i 100 % lte na koniec dnia miał 18% ... a teraz go uzyam w miarę 5h wyświetlacza i kończę 3 dzień z 21% ... jest kox... a zprzesylka wychodzi poniżej 7 stow już 7641a4104f89dd6c84be925e3eff1b34.jpg

Wysłane z Mojego Redmi Note 3 Pro

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.