Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 monia12


monia12

Rekomendowane odpowiedzi

Hej . Już od dawna chciałam pochwalić się moim wózkiem.W wolnym czasie udało się pstryknąć parę fotek ,więc wrzucam. :wink:

cb027949b009.jpg

847260839bab.jpg

b0895e65e14f.jpg

a5da8524287c.jpg

92bbbdda6a7f.jpg

Zmiany które wprowadziłam w aucie przy pomocy brata to między innymi przyciemnienie przednich i tylnych szybek,oczywiście regeneracja powłoki lakierniczej klimatronika, kubeczka i wizytownika :) i trochę wstawek ala carbon :wink: i oczywiście masażer plecków audio w bagażniku +hidy AC 5000K w oświetlenie wraz z kamerką cofania w miejsce jednego oświetlenia tablicy rejestracyjnej.W nie dalekiej przyszłości chciała bym obniżyć zawieszenie do wersji s-line nie więcej.W poprzednim bmw miałam zawieszenie M-sport które fajnie usztywniło auto nie zabierając tym samym dużo z wygody.Audi jest bardzo wygodna ale dość odczuwalne jest wychylanie na zakręcie i jeszcze ta przerwa między kołem a nadkolem :facepalm: .Widzi mi się także wydech jak widziałam u kolegi w trzy litrowej a4 :naughty:

Edytowane przez monia12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie się prezentuje :), tak jak mówisz, trochę przydało by się położyć go niżej i wywalił bym carbon z tej dokładki tunelu środkowego :) ale to tylko moja opinia . Powodzenia w modach, bo jest pole do popisu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest trochę za ciemno z przodu? Ciekawe jak niebiescy zareagują... Fajne wozidło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o obniżenie to u mnie fajnie siadła b6 na sprężynach Eibach ProKit.
Ogarnięcie wydechu to też nie jest aż tak wielki koszt , także poluj na jakiś zestaw z 2,5tdi , do tego dokładka na dwa wydechy i jest ;)

Nie czepiają się do szyb z przodu ?

Co to za radio ? ;)

Edytowane przez boguc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawie się zapowiada,tym bardziej że kobieta jest właścicielką ;)

pasują te ciemne szyby do srebrnego auta :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki za komentarze. Odp.na pytanie przednich szyb.-Myślę,że nie.Ponieważ są ściemnione najsłabszą folią,zaś cały tył jest na maxa czarny Przy tyle przód się gubi a przy kontroli otwieram drzwi a nie szybę,aby nie widzieli różnicy :decayed: .Przód został przyciemniony dla walorów estetycznych ,ale decyzję podjęłam o tym ,ponieważ nie mogę zdzierżyć kiedy słońce wali mi po oczach z boku :angry: klima też nie musi produkować się na max. bo nie wpada tyle słońca do środka :wink: Jeśli chodzi o radio jest to ten model http://www.peiying.eu/radio_samochodowe/py9905Jestem bardzo z niego zadowolona . Któryś z kolegów napisał o obniżeniu małysza sprężynami prokit. Czy muszę zmieniać także amortyzatory?. Mój brat twierdzi ,że skrócone sprężyny mogą uszkodzić seryjne amortyzatory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę zepsułaś klimatronik tym carbonem, sorry :/


Felgi mam takie same, idealnie pasują do B6 :oklasky:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie ładnie. Gratki zakupu , powodzenia w modach i bez awaryjnej jazdy szerokości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne autko. Polecam wymianę dekorów na jakieś ori bez folii. Przyczepności życzę =)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie że zadbane autko to najważniejsze dla mnie tylko felgi do bani ale to moje zdanie i każdy ma swoje bezawaryjności i powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka baaaardzo dawno już tu nie zaglądałam no i widzę że stare fotki wygasły? Wozidełko przez ten czas trochę zmieniło się.?Starych fotek nie ma więc nie będzie do czego porównywać. Audika zeszła 3cm do dołu na sparingach Eibach pro kit i amorkach Mts. Oczywiscie doszła dokladka tylnego zderzaka na dwa kominy i kompletny podwójny wydech od 1.8t czarny gril zrobiony plastidipem. Nie dużo a cieszy oko?

20170414_114920.jpg

20170406_191658.jpg

20170406_183154.jpg

20170331_174644.jpg

20170414_112907.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MariuszKK napisał:

Co się stało się z przednim lewym błotnikiem? ;)

A jaki masz tam silnik? 2.0 czy 3.0? 

Jak doszedł wydech o 1,8t  to raczej jest 2,0 --- tylko po co te 3.0 na klapie wtedy ? :mellow:

Po za tym końcówki za bardzo wystają .:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.04.2017 o 23:04, dekiel 13 napisał:

Jak doszedł wydech o 1,8t  to raczej jest 2,0 --- tylko po co te 3.0 na klapie wtedy ? :mellow:

Po za tym końcówki za bardzo wystają .:P

3.0 jest po to aby były pytania? Końcówki wystają bo czekają na swoje zamienniki ultera90 wtedy będzie na równo z dokładką?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.04.2017 o 21:58, MariuszKK napisał:

Co się stało się z przednim lewym błotnikiem? ;)

A jaki masz tam silnik? 2.0 czy 3.0? 

Już tak przywiozlam od niemca i śmigam drugi rok zastanawiając się co ztym robic?Nie rdzewieje to aż tak nie boli?malować nie za bardzo bo będzie widać no i tak celuje kupić używany w kolorze.Motor Alt a trójkę tata przylepił dla jaj ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ładnie , fajny zawias  tylko to 3.0 ??   

Idź na całość pakuj 4.2    bez obrazy ale po dźwięku już słychać że to klekot na czwórce wiec sama rozumiesz  czym to trąci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty to wiesz i ja. Lecz uwierz mi ile ludzi łyka,że jest to3.0 aż mi wstyd za nich.Jedni przyklejają sobie pługi z laminatu na przód a ja sobie przykleilam trójkę z zerem?

Edytowane przez monia12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyzwoite zmiany :thumbup1: powiedz ile masz % przyciemniony przód a ile tył? Chcę ogarnąć szyby u siebie przód mi się podoba ale tył trochę za mocno jak dla mnie. Na przeglądach nieczepianą się folii przodu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...