Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6] 2.0 ALT, Zwykły olejo żerny sedan


suppapeter

Rekomendowane odpowiedzi

bydgoskie progi zwalniające będą Cię wkurzać  :decayed:  ja na jednym zostawiłem w sobotę płytę pod silnikiem.. mina Żanety, która pierwszy raz słyszała szuranie po progu zwalniającym - bezcenna :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt, w realu zawsze inaczej troche;)

Zawartość dodana 1 minute later

szuracze....... jak Jedrek wezmie kiedyś cabrio do Bukowiny będziemy jechac 12 godzin :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam że nie mam problemów z progami zwalniającymi, ani to że jest bardo nisko, największy ból d*py mam z rantami felg .. :/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, FroS-t napisał:

jak Jedrek wezmie kiedyś cabrio do Bukowiny będziemy jechac 12 godzin :grin:

zobaczymy czy w przyszłym roku się odważę pojechać Cabrio :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę jechał grzecznie za tobą :D Dzisiaj w wiadomościach mówili że w Bukowinie jest bialutko :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@uszol myślałem że spas, nie mam wcale taki zły :D twoje zdjęcie na zachętę mnie rozwaliło, to ty zamiast odbojów, to masz z tyłu klocki drewniane :D 

 

Ja właśnie przez taki spas rozwaliłem te nadkole :D  - jak to się mówi choroba wieku dziecięcego, wszystkiego sie uczę od samego początku :D 

Zawartość dodana 5 minutes later

17858584_1277421322295305_166637416_o.jpg

17858852_1277421172295320_2141197873_o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo seryjne odboje nadają sie... do seryjnego zawieszenia. 

Musisz zablokować skok amora i nic sie błotnikom nie stanie... odezwałbys się to byś wiedzial co i jak :-) 

A teraz bulisz :decayed:

PS

wypychaj tą dupcie bo wąska jak dziewica :wink:

Edytowane przez uszol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz już wiem, co zrobiłem nie tak :D  w sumie racja, trochę po czasie, ale będę się odzywał :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapodaj konkretną końcówkę wydechu bo ta to straszna bida . takie fele i stance a d*pa do d*py.   :guma:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była w planach ale na razie się z tym wstrzymam, w planach jest swap na 18.T  na koniec sezonu, lub już w następnym sezonie. Powodem swapu jest prawdopodobnie uszczelka pod głowicą ( olej w płynie chłodniczym ) albo może być to sama głowica , która przepuszcza - tego akurat nie wiem , ale czego jestem pewny że w zaistniałej sytuacji nie opłaca się robić planowanego rozrządu lub wymiany oleju.  Pieniądze wolę poświęcić na nowy silnik, w którym zrobi się remont itp :)  wtedy wleci też nowy wydech i w tym nowe końcówki :D 

 

A teraz trochę z innej beczki, nie spodziewałem się, że będę  stał w Castoramie i szukał odpowiednich desek żeby wjechać do pracy, dodaje filmik z pierwszej próby , - nie udało się bez tarcia ... Dzisiaj dokupiłem deski i udało się z delikatnym przetarciem :D - ale wyżej d*py nie podskoczę.. 

Mały zestaw, na gorsze warunki .. Polecam Ja czyli Suppapeter ^^

 

17901718_1279601372077300_1748993504_o.jpg

Zawartość dodana 1 minute later

 

Edytowane przez suppapeter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ze mnie się śmiałeś jak mówiłem, że zmieniłem garaż dla Cabrio bo do domu nie jestem w stanie wjechać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A trzeba bylo kupic Toyote Aygo,jak Pan za Toba,i zycie byloby prostsze![emoji14][emoji23]
Kolo wyglada oblednie,a jeszcze z takiej perspektywy...[emoji7]
Jak masz w planach zdesie z s-line lub dokladke z Cupry,to dopiero bedzie rzezba przejechac taki prog![emoji2]
Niemniej jednak czekamy na dalsze zdjecia i filmiki,oby juz z mniej klopotliwych wyczynow. [emoji6]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, RobsonSNC napisał:

A trzeba bylo kupic Toyote Aygo,jak Pan za Toba,i zycie byloby prostsze!emoji14.pngemoji23.png
Kolo wyglada oblednie,a jeszcze z takiej perspektywy...emoji7.png
Jak masz w planach zdesie z s-line lub dokladke z Cupry,to dopiero bedzie rzezba przejechac taki prog!emoji2.png
Niemniej jednak czekamy na dalsze zdjecia i filmiki,oby juz z mniej klopotliwych wyczynow. emoji6.png

Bo to chory człowiek jest, miał by pińc lat młotrzo  :placz::placz::placz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, suppapeter napisał:

żeby wjechać do pracy

Tzw. chcieć, a móc. Najpierw trzeba było ogarnąć temat dojazdu do domu/pracy/miejsc często odwiedzanych, a później skręcać gwinta tak, żeby się tam dostać. :wink:

Wygląda to mega dobrze ale zastanów się nad sytuacją, kiedy będziesz potrzebował pilnie gdzieś się dostać - będzie czas na podkładki? - oczywiście nie życzę takich sytuacji ale trzeba to na chłodno przekalkulować. Znam z autopsji temat daily i chęci na więcej ale tu bez aira nawet drewno nie pomoże. :)

Edytowane przez afroo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Szczerze, jakbym podniósł ten samochód i dał mniejszy naciąg, nie wyglądałoby to w żaden sposób :D Zdaje sobie sprawę jeżeli chodzi o praktyczność na co dzień jest dramat :D ale jaki banan na twarzy jak się jedzie tym autem :D (bezcenne ) może po roku znudzi mi się noszenie desek, albo i nie .. Czas pokaże.. 

 

Widok ludzi jak  podjechałem do progu, wyciągnąłem deski - bezcenne :D 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...