Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Listwy chromowane


szampoon

Rekomendowane odpowiedzi

bo mało B7ek ciągnie się z Anglii głownie B5 i B6 :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rezanie chromów ..ok.. Tylko .. może później troszkę zgrzytać we wnętrzu auta :tongue4:

Wiem z autopsji :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na allegro w 99% przypadkach chcą więcej za listwy niż nowe z salonu, anglika B7 z listwami przez 2 miesiące obserwowania jeszcze nie spotkałem :gwizdanie:....

To fakt, ostatnio sprzedawcy się wycwanili i ceny z kosmosu mają. Najlepiej poszukać u kogoś kto nie wystawia na aukcjach :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma zasady też kilka razy trafiłem na gości którzy wystawiali na aukcje urzywki droższe niż nowe części w ASO....normalnie gburki :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W B6 sedan pod chrom wymienić tylną szybkę ma ona inaczej wykrojoną uszczelkę :confused4: listwy są nitowane do karoserii, listwy na drzwiach to trudniejszy temat trzeba rozebrać drzwi bo listwy są mocowane od środka, najlepiej szukać z anglików na części bo na alledrogo ciężko trafić po za tym w czasie przesyłki może sie pogiąć :kox: w ASO koszt ponad 1000 zł z szybkami, co ciekawe listwy czarne i chrom kosztują w ASO tyle samo :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma zasady też kilka razy trafiłem na gości którzy wystawiali na aukcje urzywki droższe niż nowe części w ASO....normalnie gburki :>

Tylko że ostatnio coraz więcej takich przypadków jest. Coraz więcej osób chce szybko i łatwo zarobić, dlatego szukają jeleni :confused4:

powiem szczerze, że na początku chciałem rezać chromy ale później jakoś mi się opatrzyły w innych i już tak nie podobają, dlatego zostawiam normalne czarne listwy :naughty:

Mi też się chromowane listwy przejadły. Jakby były to OK, ale jak trzeba dodatkowo rezać to już nie :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W B6 sedan pod chrom wymienić tylną szybkę ma ona inaczej wykrojoną uszczelkę :confused4: listwy są nitowane do karoserii, listwy na drzwiach to trudniejszy temat trzeba rozebrać drzwi bo listwy są mocowane od środka, najlepiej szukać z anglików na części bo na alledrogo ciężko trafić po za tym w czasie przesyłki może sie pogiąć :kox: w ASO koszt ponad 1000 zł z szybkami, co ciekawe listwy czarne i chrom kosztują w ASO tyle samo :evil:

widze,ze kolega mocno w temacie!!! Wymieniałeś? :notworthy:

Z wymianą listewek jest taki spory problem? :blink: Rozumiem,ze mowa jest o malej szybce pomiedzy tylnymi drzwiami i tylnym słupkiem? Czy z wymianą szybki wiąze sie wymiana uszczelki? Trzeba dokupić nity do montazu? :confused4:

coraz lepiej...

[br]Dopisany: 05 Marzec 2009, 11:04_________________________________________________ :)

Czy mozecie wrzucić z Etki nr elementow bocznych chrom (szybki, drzwi itd.) do SEDANA?

duzo szukalem na forum, lacznie z Faq_forum ale nico...znalazłem szczególy do Avanta, B6, B7 i nic poza tym...no chyba ze d... jestem :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, ale nie ma tutaj symboli poszczegolnych elementow i całe info praktycznie dotyczą B7...

chciałbym ostatecznie wiedziec czego szukać (listwy wokól szyb sa w calosci czy listwa na pod małą szybką jest osobna?)

dzieki za pomoc

:notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok...no to dalem ciala :gwizdanie:

:notworthy:[br]Dopisany: 05 Marzec 2009, 13:38_________________________________________________- Panowie w ASO chcą dać mi spory upust więc za montaż listewek zażyczyli sobie jedynie 1400zł :polew:

- komplet listewkek (z małymi szybkami) na obie strony 1600zl :mysli: ...taniej niz na Alledrogo

To prawda,ze po rozebraniu boczków drzwi potem wszystko troche trzeszczy? :blink: Nie mozna tego dobrze poskladać jak na początku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda,ze po rozebraniu boczków drzwi potem wszystko troche trzeszczy? :blink: Nie mozna tego dobrze poskladać jak na początku?

nie zawsze,ale często się tak zdarza,oprócz śrubek,jest wiele zaczepów,trzeba wiedzieć w którą stronę pociągnąć,żeby się nie połamały.

najlepiej na ściągnięcie i ponowne założenie boczków podjechać do dobrego warsztatu zajmującego się oklejaniem szyb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym odświerzyć temat ponieważ zakładam chromy u siebie... Temat chromów w drzwiach i dachu mam raczej opanowany. Najwięcej kłopotów jest z tylną boczną szybą...

Udało mi się dorwać szybki (niby) pod wariant chrom od B7 (8E9 845 299 i 8E9 845 300). Pytanie tylko czy uszczelka tej szyby ma wszystkie wymagane elementy potrzebne do założenia - bo na zdjęciu w ETCE troszkę inaczej to wygląda.

szyba.jpg..uszczelka.jpg

Teraz staram się dojść co jeszcze jest mi potrzebne do podmianki. Patrząc na zdjęcia ETKI...

listwachrom.JPG

...widać że potrzebne są jeszcze spinki (8E5 853 929A) i nity (N 907 878 02). Ale ile ich potrzebuję i czy to już wszystko? Martwią mnie te przedłużenia uszczelki które odchodzą od lewej strony szyby - czy to są elementy które już znajdują się w karoserii czy też po prostu szyby które kupiłem nie pasują? Bardzo Was proszę o pomoc!

Mam jeszcze jedną prośbę - czy ktoś dysponuje fotką szyby z uszczelką pod wariant z czarną listwą (ja swoją zobaczę dopiero jak rozbiorę auto)? Chciałbym zobaczyć czym tak naprawdę się te uszczelki się różnią...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...