Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Problem immobilizer swap

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam jak w temacie, znajomy aktualnie robi mi swapa , silnik komputer podlaczone auto nie odpala , co sie okazalo w 1.8t byl immobilizer a w mojej 1.6 wlasnie nie ma , mamy dylemat co teraz robic przekladka calej instalcaji w aucie? a moze idzie to jakos podlaczyc do inst w 1.6?
http://www.directupload.net/file/d/4377/h2uglvy9_jpg.htm
http://www.directupload.net/file/d/4377/vwbfz7xq_jpg.htm

Opublikowano

wyłączyć immo w ECu 1.8T

Opublikowano
  • Autor

wyłączyć immo w ECu 1.8T

aha ,czyli trzeba kompa podlaczyc?i tego imo nie podlaczac wgl?

Opublikowano

Wpiąć się vag commanderem czy czymś innym co poradzi sobie z immo off i cieszyć się jazdą :)

Opublikowano
  • Autor

Wpiąć się vag commanderem czy czymś innym co poradzi sobie z immo off i cieszyć się jazdą :)

ok to musze szukac kogos z kompem:)

a jest inna mozliwosc ominiecia imo? moze w ecu cos trzeba wylutowac , bo elektryk chce 300zl;/

Opublikowano

Na słynnym portalu aukcyjnym vag commander-a kupisz do 100zł. Jeśli nie chcesz wydawać tyle kasy to poczekaj kilka dni. Będę w polsce 13 czerwca to podeślę Ci pocztą kabelek. Ogarniesz co masz ogarnąć i mi odeślesz.

Opublikowano
  • Autor

Na słynnym portalu aukcyjnym vag commander-a kupisz do 100zł. Jeśli nie chcesz wydawać tyle kasy to poczekaj kilka dni. Będę w polsce 13 czerwca to podeślę Ci pocztą kabelek. Ogarniesz co masz ogarnąć i mi odeślesz.

hm no nie wiem , a moze bys podal linka do jakies aukcji ?,nie chce zle zamowic a wiadomo vag zawsze sie przyda;)

Opublikowano

commander sobie z 1.8T nie poradzi raczej bo to Bosch Motronic

Opublikowano

commander sobie z 1.8T nie poradzi raczej bo to Bosch Motronic

Według spisu obsługiwanych sterowników commander 3.6 powinien załatwić sprawę ale już teraz 100% pewności nie mam.
Opublikowano

Z praktyki wiem że 1.4 nie daje rady , druga sprawa że wyłaczysz w aucie w którym jest dopasowane immo bo wtedy da radę przez obd.

Chcę kolegę przestrzec że może się nie udać żeby nie wyrzucił kasy na commandera ;)

Aha mam tylko doświadczenia z ecu z immo3 w immo2 może być inaczej

Edytowane przez Banan

Opublikowano

No to teraz prawdopodobnie namieszaliśmy koledze w głowie. Już napisałem wiadomość żeby wstrzymał się z zakupem commandera bo tak jak mówisz szkoda kasy jeśli ma sobie z tym nie poradzić. Na placu mamy jakieś audi z 1.8t więc później postaram się podpiąć ją pod commandera i zobaczyć czy coś z tego będzie.

Opublikowano

Nic z tego nie będzie - sterownik na stół, commander go nie ruszy

Opublikowano

Podeslij kompa to wylacze za pare zl. :)

Opublikowano

Czyli praktyka potwierdzona :)

Opublikowano

A więc koledzy potwierdzili, że commandera do tej operacji nie warto kupować. Przepraszam kolegę za wprowadzenie w błąd ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.