Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem immobilizer swap


dawid332

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak w temacie, znajomy aktualnie robi mi swapa , silnik komputer podlaczone auto nie odpala , co sie okazalo w 1.8t byl immobilizer a w mojej 1.6 wlasnie nie ma , mamy dylemat co teraz robic przekladka calej instalcaji w aucie? a moze idzie to jakos podlaczyc do inst w 1.6?
http://www.directupload.net/file/d/4377/h2uglvy9_jpg.htm
http://www.directupload.net/file/d/4377/vwbfz7xq_jpg.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyłączyć immo w ECu 1.8T

aha ,czyli trzeba kompa podlaczyc?i tego imo nie podlaczac wgl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpiąć się vag commanderem czy czymś innym co poradzi sobie z immo off i cieszyć się jazdą :)

ok to musze szukac kogos z kompem:)

a jest inna mozliwosc ominiecia imo? moze w ecu cos trzeba wylutowac , bo elektryk chce 300zl;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na słynnym portalu aukcyjnym vag commander-a kupisz do 100zł. Jeśli nie chcesz wydawać tyle kasy to poczekaj kilka dni. Będę w polsce 13 czerwca to podeślę Ci pocztą kabelek. Ogarniesz co masz ogarnąć i mi odeślesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na słynnym portalu aukcyjnym vag commander-a kupisz do 100zł. Jeśli nie chcesz wydawać tyle kasy to poczekaj kilka dni. Będę w polsce 13 czerwca to podeślę Ci pocztą kabelek. Ogarniesz co masz ogarnąć i mi odeślesz.

hm no nie wiem , a moze bys podal linka do jakies aukcji ?,nie chce zle zamowic a wiadomo vag zawsze sie przyda;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

commander sobie z 1.8T nie poradzi raczej bo to Bosch Motronic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

commander sobie z 1.8T nie poradzi raczej bo to Bosch Motronic

Według spisu obsługiwanych sterowników commander 3.6 powinien załatwić sprawę ale już teraz 100% pewności nie mam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z praktyki wiem że 1.4 nie daje rady , druga sprawa że wyłaczysz w aucie w którym jest dopasowane immo bo wtedy da radę przez obd.

Chcę kolegę przestrzec że może się nie udać żeby nie wyrzucił kasy na commandera ;)

Aha mam tylko doświadczenia z ecu z immo3 w immo2 może być inaczej

Edytowane przez Banan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz prawdopodobnie namieszaliśmy koledze w głowie. Już napisałem wiadomość żeby wstrzymał się z zakupem commandera bo tak jak mówisz szkoda kasy jeśli ma sobie z tym nie poradzić. Na placu mamy jakieś audi z 1.8t więc później postaram się podpiąć ją pod commandera i zobaczyć czy coś z tego będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic z tego nie będzie - sterownik na stół, commander go nie ruszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc koledzy potwierdzili, że commandera do tej operacji nie warto kupować. Przepraszam kolegę za wprowadzenie w błąd ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...