Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K


KoJ@K

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze nawet nie przymierzałem :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Front klawo wygląda ale ja bym jednak maznął cooler  na czarno szprajem. Tak się dolny gril rozmazuje z ICkiem.?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie odczucia po zmianie kolektora :] ?

Edytowane przez MilUl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że na wiosne psikne fmica.

Odczucia po zmianie kolektora jak najbardziej na +  :yeee: żałuje jedynie, że nie zrobiłem tego wcześniej. Jak dla mnie to przy takich mocach jest to MUS :cool1: reakcja na gaz duzo lepsza, autko szybciej reaguje, tak jakby wcześniej robi się "chętne" i tylko czeka na więcej, no i to na czym mi zależało - zmalało zadymienie :dance: jeszcze tylko musze sobie to potwierdzić wizualnie kiedyś jak będe wracał z moją Panią na 2 auta to pojade za Be szóstką, a Pani będzie ją deptała, no i wtedy będe już wiedział wsio :)

Edytowane przez KoJ@K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmik ze światłami na bixach Koito Q5.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz postojówki żółte zmień :P

A te blendy w lusterkach to masz jak podłączone ? z oświetleniem wnętrza, że świecą na filmiku ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z szukaniem bialych ladnych postojów juz nie mam sily, te sa filipsy niby biale, na zywo wyglada to troche lepiej, bo tutaj faktycznie bardzo zolte wyszly. Od tomnika niby spoko, ale zadymiają i wypalają odbłyśniki. Lusterka podpiete w kostke przy podstopnicy, nie zależnie od lampki kabinowej, a że drzwi były otwarte to i lusterka się świeciły ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spy z dekorów w węglu ... :jerk:

9rU1wyv.jpg

2o5czCV.jpg

Zn2OThN.jpg

XI22QC6.jpg

 

To dopiero wstępny wygląd, bo jeszcze sporo warstw żywicy i pracy oraz wykończenia, by osiągnąć zamierzony efekt... ale tasowanko będzie gwarantowane :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carbon wyjdzie czadowo bezapelacyjnie. Miałem listwy w e46 coupe w ten deseń łącznie dolną częścią kiery . Czekam na efekt końcowy. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No znajomy ma to też właśnie w E46 i mi to niszczy głowe :banan:

Mniej więcej efekt będzie taki, jak na tym dyfuzorze:

EciKJ1t.jpg

 

:jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Pięknie . Carbonu nic nie przebije. Kilka lat temu miałem okazję zobaczyć kilka szybkich aut w Norwegii gdzie rezyduję , min Koenigsegg CCS , Ferrari Enzo, DB9. Macleren SLR ale największe wrażenie zrobił na mnie Pagani Zonda Spyder cały z carbonu z bezbarwnym.?

Ciekam w jestem efektu końcowwego ale już wiem że będzie klawo współgrać z kolorem nadwozia. Podobnie miałem w  e46 i poszło wprawdzie wiadro kasy w carbon ale efekt był bardzo pozytywny łącznie z kierą spaszczoną od spodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo nie da się ukryć, że niestety to kosztuje sporo ... ale efekt wynagradza wtopione hajsy :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo za prawdziwy carbon, a nie kupo podobną folię lub hydro :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.11.2018 o 00:35, KoJ@K napisał:

Przymiarka zimy 18' Sline ...

MOdcOJL.jpg

Jak taka guma podnośnika z nacięciem się sprawdza? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dobierzesz odpowiednią średnice do podnosnika to jest w porządku :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...