Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B7 CCWA Brilliant Red Avant , ROTOR 19" STAGE PERUN 344KM/620 Nm ostatnia str.


Pawel88ST

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, po krótkiej przerwie, ale może zaczne od początku, od kiedy zacząłem przygodę z a4 oraz z tym forum :)

Moje pierwsze a4 - kupione w 2010 roku a sprzedane w 2013 - silniki 2,5 TDI BDH - ogólnie taką kupiłem ( fotki jeszcze z ogłoszenia) i kompletnie nic nie modziłem - i wbrew wszelkim opiniom bardzo dobrze wspominam silnik BDH :)

5e8f2bbc3aca985dmed.jpg

62c0b1b57665970emed.jpg

8e905316518c116bmed.jpg

Kolejna była wersją która chyba sie nie powtórzyła - fabrycznie miała wszystko co mogło być w a4 b6 oprócz pamięci foteli :)

była w idealnym stanie i powędrowała do mojego kolegi z pracy który dba o nią tak jak ja albo jeszcze lepiej :)

b0ec6d9562777f0dmed.jpg

5a11fe816b90f1d8med.jpg

1b072759182e26cbmed.jpg

Kupiona w 2013 a sprzedana w 2015 - powodem był impuls którego później długo żałowałem - a6 c6 3,0 tdi BMK quattro tiptronic, auto z 2006 roku od prywatnego prezesa firmy z fakturami na ponad 17 tyś złotych ( wtryski, rozrząd, naprawa tipa, usunięty dpf, nowy soft na 270 KM) oczywiście bez modów się nie obyło - widac je na fotkach :)

4f802dafcd6131c5med.jpg

136b08283a080918med.jpg

Ta przygoda była krótka ponieważ szybko się okazało że jest to auto dla baaardzo zamożnych ludzi, raz to ciężko zejśc ze spalaniem poniżej 12 litrów przy normalnej jeździe, dwa przez 5 miesięcy na naprawy wydałwałem średnio tysiąc na miesiąc...

Nie podobało mi się to , porobiłem wszystko i wystawiłem, sprzedałem, i już wyjeżdząlem po coś "normalnego" czytaj a4 b7 2,5 tdi manual z przebiegiem 195 tyś km idealna podstawa stan mechaniki igła kolor y9B kiedy kolega użytkownik a4 b7 3,0 tdi 293km 520 Nm stwierdził zobacz OELIKSA :) następnego dnia jechałem po nią :) ..................

f1f441820d400fe4med.jpg

b82eb42de44f3c3bmed.jpg

3f32a92477bc7301med.jpg

7bbcd42b0571fa32med.jpg

4c091c328582aee8med.jpg

8cba53dd8af707e1med.jpg

A4 b7 silnikiem 3,0 TDI CCWA zaszczepionym pod okiem ECUPROJECT a program napisany w VAGTUNE: 326 Km 656 NM :)

silnik z 2012 roku , manualna skrzynia biegów

Wyposażenie - te ciekawsze opcje:

-Bixenon

- Webasto

- Bose

- Solardach

- RNS-E

- PDC Przód + tył

Mody:

- Wnętrze S-line

- Fotele S-line skóra/ alcantara

- Pakiet zew s-line/S4 lotka już w lakierowaniu

- Grill RS4 Black

- Felgi 8,5 x 19 ET 48 ori a6 c6 w czarnym macie z oponami 235/35/19

- Dystanse Eibach przód + tył 15 mm na stronę ( na zdjęciu nie ma tyłu ponieważ był 20 mm i przycierało )

- Spężyny Eibach pro kit na amortyzatorach 1BE

- Wyspawany Downpipe od turbiny wraz z usunięciem kata i DPF

Tak jak wspominałem lotka s-line jest już w drodze do montażu, lakieruje się też czarny czujnik oraz zamontowane zostały końcowe tłumiki przelotowe - wstawiam fotkę, nie śmiejcie się ze zwężek - są do czasu kiedy nie zostanie wyspawana reszta wydechu a inaczej ciężko połaczyć rurę 63,5 z 50 :)

d4dcaf249e9988c9med.jpg

Stary kontra nowy - końcówki ultera n1 90 black

W planach dekory + kiera do środka oraz montaż Fmica - może dojdziemy do 340 KM i 680-700 Nm - wkońcu to CCWA i takie moce są tam osiągane na porządku dziennym :)

Więcej fotek po dopieszczeniu auta :)

Edytowane przez Pawel88ST
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem na necie, też mnie uwiodła ale niestety nie czas na zmianę jeszcze;)

Pokazuj ją jak smiga bo jest już czym jechsc ;)

Graty zakupu super inwestycja;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie autka bardzo ładne. Ale ten czerwony jest świetny. Podstawa do modów jest idealna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem na necie, też mnie uwiodła ale niestety nie czas na zmianę jeszcze;)

Pokazuj ją jak smiga bo jest już czym jechsc ;)

Graty zakupu super inwestycja;)

Jak nagram filmik to wrzucę jak chodzi z wydechem na 2 końcowych tlumikach, ale chyba będę musiał dołożyć środkowy przed wyjazdem na wakacje bo od 90 do 180 jest głośno :)

Wysłane z mojego SM-G850F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ladna b7 :) z mocą spokojnie tam jest zapas duży dobry cooler to podstawa ;). Co do spalania to podejrzewam ok 10l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie 10 litrów przy całkiem normalnej jeżdżę po mieście , w trasie nawet 7-8 a przy ostrej kolo 12

Wysłane z mojego SM-G850F przy użyciu Tapatalka

e492bb9b98b8d49c758c7ebd0e0a4218.jpg

Lotka s-line + wydechy i końcówki :)

Wysłane z mojego SM-G850F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnętrze hmmm no zapomniałem; ) trochę mi wstyd wnętrza bo jak widać w poprzednich wnętrze brało górę nad wszystkim, tu jest w miarę ładna alcantara , fotele sport z wysuwanymi podudziami, kiera seria s-line z b7 , jest rns bose i czarne sufity, dekory szczotkowane aluminium / a gałka i popielniczka czarne, ale już jestem dogadany z lakierikiem i pomaluje mu drugi komplet dekorow na piano, niestety oryginał ponad 1000, a wiem ze on mi to zrobi idealnie a zapłacę tylko za materiały max 200-300 zł

Fotki wstawię jutro jak zrobię

Wysłane z mojego SM-G850F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i oczywiście pozazdrościć jednostki napędowej - i jeszcze tym bardziej że jest "dłubnięte" :) także mocy i momentu jest już naprawdę sporo :)

Bardzo miło jest mi czytać że coś było robione w EcuProject :) baaardzo polecam firmę, serwisuję też tam swoje auto i jestem zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy modzik - a kto powiedział że się nie da :D wszystko działa - obrotomierz kręci się do 4,5 tyś temperatura oleju też jest wyświetlana :D

7791cb988150c604med.jpg

4cd2ec1b85c8ced3med.jpg

Wiem wiem muszę ogarnąć szybkę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mądry wybór koloru :wink:

Ja współczuje Ci tylko jednego a mianowicie skrzyni manualnej , przy tej mocy to totalna porażka :facepalm: Oczywiście wiem że ma Ci się podobać ale ja bym zrobił jeszcze dwie rzeczy albo chociaż jedną , na bank pomalował bym tylny dyfuzor na czarno i ewentualnie jeszcze listwy drzwiowe . a to dlatego że masz black pakiet :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vwbartus właśnie zastanawiam się nad pomalowaniem dokładki w kolor czarny ale piano black, tylko zastanawiam się czy będzie to pasowało do czarnych końcówek :) mnie się mega podobają twoje felgi, sam miał podobny wzór w b6, moje były 9x19 tylko że et40, no ale one muszą być w takim kolorze jak u ciebie albo w srebrnym, a u mnie jest wszytko czarne i średnio by było;)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

A co do skrzyni to 6hp19 średnio znosi momenty powyżej 600nm, zwykle kończy się urwaniem walka, miałem a6 c6 3.0 tdi 270 kmz tą skrzynia i mimo roku od dużej naprawy zaczęły się dziać dziwne rzeczy, jedynie 6hp26 z s lub rs6 daje rade z dużym momentem :)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...