Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B7 CCWA Brilliant Red Avant , ROTOR 19" STAGE PERUN 344KM/620 Nm ostatnia str.


Pawel88ST

Rekomendowane odpowiedzi

Naopewno ktoś kto cofa liczniki też to ogarnie , musi być tylko soft do odczytania i zapisu epromu:)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Obiecane fotki wnętrza, wszyscy mają piano... mam i ja:)))91392848843bf0a218ae584cd46ace44.jpge0e1cb36975083dd26d6d24479ff53a8.jpg

I okazyjnie kiera z b8 :)361b07d834801d4ef90f2e05c2aae9f4.jpg

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz strach to piano dotykać co by nie popalcować albo nie zarysować. ; )

Kierę trzeba było pakować od razu z polifta, robi lepszą robotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piano mam lakierowane, nie ori :) malowal mi znajomy lakiernik tak pieczołowicie że malo co sie rysuje, w komorze wszystko robione i nic nie siada, a jest gość na allegro i malowal em u niego ramkę licznika w a6 c6 to masakra, nie dość ze się rysuje masakrycznie to jeszcze siadlo i zrobilo sie porowate i matowe :/

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taak w ostatniej chwili cie zauważyłem, tak jakby moje auto patrzylo w lustro :DD

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Lakierowanie po znajomosci 200 zl za kpl, to jak za darmo bo uzywki 1200 za kpl wiszą na olx

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna sztuka, i to serce, swiezutkie i zdrowe. Niech służy.

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plus tego silnika jest taki ze lancuchy sa ciche, ale trzeba pamietac ze oliwa co 10 tys jak doszedlem do 12 zaczal sie rozrząd odzywać, ale po wymianie cisza :) olej millers ee longlife 5w30 504/507 , kolejny plus to brak wyciekow , ale wtryski niestety to tez piezoelektryki, moze troche lepsze niz te pierwsze ale ostatnio zauwazylem ze rano puszcza chmurke , w dodatku przy wysokich obrotach zaczelo wyrzucac blad cisnienia paliwa a ze jestem na tym punkcie uczulony to wtryski od razu poszly na stół.... 2 umarły, reszta super , jak to piezo , a na poczatku roku byly testowane przed montazem i byly igły.. zycie :)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super auto i do tego ten silnik :) ja bym poszedl w lepszy olej. Valvo, motul albo LM ;) millers wedlug mnie to średniak. Z wymianą oleju niea co zwlekać do 12tys.

Tak ogóle to jaki koszt wtryskow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Około 1000 zl za sztukę po fabrycznej reg bosch, na motulu u kolegi niestety łańcuchy bylo mocno słychać w ASB , wielu ludzi ze swiatka tuningu mówiło, motul do 3.0 tdi sie nie nadaje, chociaż w 1.9 lałem tylko specifica 505.01 :) liqui nie testowałem

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego nie wiedziałem ale cos musi miec na rzeczu motul bo jak lałem go do b5 to praca silnika była twardsza niż na castrolu :/

Ja obecnie w 1.9 BRB używam Valvoline SynPower Xtreme XL-III C3 5W30 i jestem zadowolony.

Co do wtrysków to myślałem, ze droższa impreza bedzie ale w sumie przy wymianie 6 robi sie juz fajna suma... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny po rabatach na serwis z sieci AP , cena fabrycznie nowego bez zwrotu starego to okolo 1400 zl po rabatach :) wiec tanio nie jest , przy 6 sztukach nowkach mamy 8400 zl :)

No doklanie 3.0 tdi na motulu tez chodziło twardziej niz na castrolu, ogolnie zalecaja castrola professional ale tylko aso w litrowkach .... cena zabija... okolo 90 zl za litr

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No doklanie 3.0 tdi na motulu tez chodziło twardziej niz na castrolu
coś w tym jest , u siebie zawsze zalewam LM 4200 , ostatnio zalałem motula silnik całkiem inaczej chodzi na nim tzn głośniej , teraz znowu zalałem LM + ceratec , aż miło bardzo mięciutko sobie bulgocze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziany dziś na Dąbrowie, pogadane chwile na światłach :) Fajnie wygląda, ale tak jak wspomniałeś gwint zrobił by dodatkową robotę, ale za to całkiem ładnie brzmi. Pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło było poznac :) ładne b7 ale nie wiedziałem ze masz taka ladna eske ;) mam slabosc bo mialem dwie b6, 1.9 i 2.5 :)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy modzik - a kto powiedział że się nie da :D wszystko działa - obrotomierz kręci się do 4,5 tyś temperatura oleju też jest wyświetlana :D

7791cb988150c604med.jpg

4cd2ec1b85c8ced3med.jpg

Wiem wiem muszę ogarnąć szybkę :D

CO wszystko potrzebujęm to zostavic S4 V8 licznik do A4 B7 2.0TFSI ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło było poznac :) ładne b7 ale nie wiedziałem ze masz taka ladna eske ;) mam slabosc bo mialem dwie b6, 1.9 i 2.5 :)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

no eska też jest :) Ale niestety trzeba sprzedać. 3 auta to za dużo. ;)

Powiedz mi sam ogarniałeś ten licznik? Czy byłeś u kogoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem sam, szybke sam przelozylem a flash epromu zeby immo dzialalo u znajomego ;)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Nowy modzik - a kto powiedział że się nie da :D wszystko działa - obrotomierz kręci się do 4,5 tyś temperatura oleju też jest wyświetlana :D

7791cb988150c604med.jpg

4cd2ec1b85c8ced3med.jpg

Wiem wiem muszę ogarnąć szybkę :D

CO wszystko potrzebujęm to zostavic S4 V8 licznik do A4 B7 2.0TFSI ?
Nie rozumiem do konca ale potrzebujesz licznika i kogoś kto dysponuje programem do flashowania epromu ;)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...