Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 APR] Avant 2.8 V6 quatrro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam od niedawna jestem w posiadaniu Audi A4 B5



Rok: 1999



Silnik: 2.8 APR(193km)



Skrzynia: Manualna



Napęd: Quatrro



Wyposażenie: xenon, grzana skóra, el. lustra szyby oraz szyberdach, esp, abs, rns d, klima, full fis, tempomat, grzane spryski itd.



Auto posiadam od 2 miesięcy po zakupie podstawowy przegląd oleje filtry paski, nowe opony oraz komplet oświetlenia led :)


Do ogarnięcia ogniska rdzy na drzwiach kierowcy oraz klapie, wnętrze, wydech oraz koła :)



Kilka fotek :



13419180_1446215505404600_23698901980687


13442361_1446215498737934_54987906275120


13445244_1446215495404601_75300648034844


13406857_1446215605404590_19280781834570


13445740_1446215595404591_67307603164404


Opublikowano

ładny egzemplarz :) jakieś plany co do modów? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Zmiana koła na jakąś 18" wywalenie org audio prawdopodobnie razem z rns które teraz siedzi i montaż jakiejś stacji. Ogarniecie wnetrza bo dekory powycierane oraz ta kierownica kompletnie mi nie leży:) no i oczywiście fis do wymiany:) to tak na poczatek. Myslalem też o plastidipie na cale auto w kolorze gunmetal. Takze wszystkie tu wymienione graty jak kiera audio rns felgi od dziś do kupienia jak by ktoś potrzebował heh:)

Opublikowano

Pieknaaa :) DBAJ DBAJ DBAJ bo wyginą :D koło ładniejsze i bedzie ślicznotka - ładny kolorek

Opublikowano
  • Autor

No staram się dbać:) koło napewno wpadnie tylko jeszcze nie mam pomysłu jakie :)

Opublikowano

Ladny kolorek xD

Opublikowano
  • Autor

Kolorek ladny ale czesci blacharskie w tym kolorze jak na lekarstwo ;)

Opublikowano

Kolorek ladny ale czesci blacharskie w tym kolorze jak na lekarstwo ;)

Wiem od dluzszego czasu szukam tylnej klapy [emoji14]
Opublikowano
  • Autor

No ja własnie też szukam tylnej klapy bo moja juz prawie na wylot przeżarta ale cieżki temat;)

Opublikowano

Kolorek ladny ale czesci blacharskie w tym kolorze jak na lekarstwo ;)

Wiem od dluzszego czasu szukam tylnej klapy [emoji14]

No prosze was :facepalm:

http://allegro.pl/sprzedam-klape-tylna-audi-a4-b5-kombi-kolor-ly7l-i6265711157.html

http://allegro.pl/audi-a4-b5-kombi-klapa-szyba-tyl-lift-ly7l-szara-i6269624697.html

http://allegro.pl/klapa-tylna-audi-a4-b5-lift-kombi-99-01-ly7l-szara-i6180638177.html

tego koloru jest tak dużo że z powodzeniem złożył by całą karoserie, jest jeden problem, jest tak wredny ze mało prawdopodbne byście trafili odcieniem :grin:

Łap tani mod w kolorze

http://allegro.pl/audi-a4-b5-lift-lusterko-prawe-kompletne-ly7l-i5551158928.html

Opublikowano
  • Autor

Dlatego raczej srednio szukam na allegro bo nigdy nie wiadomo co przyjdzie na zdjeciu igla a przyjdzie kupa jaka mam teraz i tak do poprawek :) lusterko mam juz wieksze ale dzieki za checi :)

Opublikowano

Geberalnie po takie gabaryty blacharskie jedzie sie osobiscie, niewazne gdzie są wystawione, prosisz o zdjecia i jedziesz w ciemno :wink: Nawet jak będzie stan igła to kolor i tak nie zgra sie z Twoim :wink:

Opublikowano
  • Autor

Dlatego poczekam jeszcze może trafi się coś bliżej mnie w dobrej kondycji :) Przy okazji mam 2 pytania może ktoś pomoże mianowicie wymieniłem ostatnio całe oświetlenie wnętrza i pojawił się problem z lewą stroną czyli lampka na nogi i w drzwiach przód oraz tył przestały działać cała reszta działa co może być przyczyną ? bezpieczniki wszystkie sprawne. A druga sprawa to hamulce za miesiąc czeka mnie wymiana hamulców tarcze i klocki mianowicie chodzi mi po głowie zmiana przodu na 312mm. I pytanie co potrzebne jest do zmiany? z tego co wyczytałem to potrzebne mi są tylko jarzma z 312mm ?

Opublikowano

Tak jarzma tylko , szukaj c5 przedlifta - u mnie siedziały 312 z fabryki , aha tylko tarcze 16 cali wtedy

Opublikowano
  • Autor

ok tak myślałem a klocki i tarcze dobierać tez z c5 ? oraz jaki zestaw polecacie :)

Opublikowano

Klocki te same co przy 288

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Jako ze weekend deszczowy i brzydka pogoda postanowiłem okleić sobie z nudów plastik wokół lewarka bo był już w stanie agonalnym :)

male spyfoto

13512038_1455704527789031_29084206554264

Oraz żeby nie było za kolorowo dzisiejsze wkur... poranne ktoś postanowił poprawić wygląd mojego lusterka :]

13529081_1455704611122356_84161732228455

Opublikowano

Tablice OB? dokładnie z skąd jesteś?

Opublikowano
  • Autor

Dokładnie z Brzegu

Opublikowano

No to musimy się gdzieś ustawić :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.