Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Moja lalka / LALECZKA ZNISZCZONA :(


dmdash

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, prezentuje wam moje pierwsze auto, czyli b5 adr 1.8 125KM. Ogólnie to szukałem czegoś niemieckiego, stawiałem na golfa IV, ale gdy zobaczyłem to audi i do niego wsiadłem to zaniemówiłem :tongue4: To co mi się podoba, to to że z tyłu na klapie nie ma nic, prócz znaczka :audi::)

Z wyposażenia to mam:

-wspomaganie kierownicy ;)

-2 poduchy

-z przodu szyby elektryczne, z tyłu wajchy, lekka kiła, ale ja jeżdżę z przodu :naughty:

-klimatronik

czyli to co chciałem by moje auto miało.

w planach mam lekki tuning optyczny, przede wszystkim koła 17", może przyciemniane szybki, grill i inne jakieś drobnostki :)

foto:

avant.jpg

pozdrawiam klubowiczów! dzięki wam już rozwiązałem problem z ogrzewaniem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna ta a4-ka w kombiaku.Wrzuć wiecej fotek :) udanych modów życzę :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładna srebrzanka :good: zakladaj wiekszy felunek,moze jakis zawias 1BE :wink4: i bedzie :gicior: wrzuć jakies foto wnetrza niunki :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20" szok :shocked: ten samochód skręca chociaż? :tongue4: chciałbym takie same fele ale mniejsze!!

17" myśle, że będa odpowiednie, te lampy zespolone też myślę, że będą dobrym wyborem[br]Dopisany: 11 Grudzień 2008, 15:29_________________________________________________A teraz moi mili, to co zostało dziś z mojej a4 :( mialem wypadek nie z mojej winy i koles skasowal mi moją laleczke doszczętnie! kochałem to auto!! audi ponad wszystko!

czworka.jpg

chcecie inne foty?! :(:confused4::( :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale słabiutko... Na jakiej ulicy się zderzyłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No znam tą trase często tam są stłuczki. Ale jeszcze nie masz tak tragicznie ale chyba i dach ruszony i pewnie próg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

całe szczęście ze nie z twojej winy i że tobie sie nic nie stało. Ciekawe na ile wycenia Ci starty z odszkodowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ta trase pokonuje dziennie okolo 2-4 razy, co do szkody to jest zawieszenie z prawej strony, zderzak, maska, chlodnica, kierunki i to co widac na tej fotce, czyli dach i bok, ogolem - złom. Ciesze się że żyję.[br]Dopisany: 18 Marzec 2009, 00:09_________________________________________________zdjęcie nie oddaje tego, co jest naprawdę, dam fotki inne to zobaczycie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego zdjęcia co wrzuciłeś to jeszcze nie wygląda to aż tak źle... Dodaj więcej jak będziesz mógł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;( ułaaaa... to faktycznie solidnie oberwałeś :kwasny: współczuję... na szczęście Tobie nic się nie stało :good: Co planujesz? Niby da radę to zrobić, ale... może lepiej kupić nowe :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shocked::blink:. Dobrze, że nic Tobie się nie stało :), z drugiej strony szkoda Audi ;( :confused4::(. Ten koleś udzerzył Cię w lewy bok czy w prawy przedni bok (bo widze na zdjęciach, że Audiczka dostała w lewy bok i w prawy przedni bok) :?: Pytam bo nie jestem pewny. Jak nie chcesz to nie mów :).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem w prawy bok i wyrzuciło mnie na 3 samochód w który uderzylem bokiem. Co w planach? Panowie tylko Audi, a4 lub a3. OOOO ponad wszystko. Kochałem ten samochód. A klubowe ramki już miały do mnie trafić:( mam szczęście że nic mi nie jest... Ale szkoda mi avanta bo był cudowny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrazy współczucia, szkoda furki :(

Grunt, że ty wyszedłeś z tego całyi bez szwanku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...