Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

CCCO A4 B6 S-line 3.0 Q/3SDM 0.01/RNS-E/Bixy/Kiera B8.5/BT/Stabi_RS/heble_320/288 by Gregory87

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Dzięki Panowie :hi:

Kiera pierwsza klasa Brawo Dawaj na spota jak będzie u nas :hi:

Termin już jest, więc mam zamiar wpaść :P

Fajna audiczka kolego, ja bym zmienił koło na inne ale rzecz gustu. Widzę autko z Radomia. Jak się sprawuje ? Pytam bo kilka lat temu kupiłem tam 3.0 b6 w avancie i wspominam tego dobrze. Życze bezawaryjnej jazdy no i dalszych modów

Koło na razie zostaje, mnie się podoba :D na żywca jest bardziej efektowne. Co do sprawowania nie mogę powiedzieć złego słowa, mimo że to ASN.

Dobra robota kolego auto prezentuje się mega :thumbup1: ja bym tu jeszcze widział :

- gałkę z S-LINE

- lotkę na klapę żeby pakiet był już kompletny.

Niebawem będzie gałka s-line z B8, tylko kwestia małego rezanka przełożenia ramki. Na tył wpadnie odświeżona klapa z lotką i emblematem tylko :audi: bo to co teraz jest drażni oko :doh: Tak, więc obecny tył idzie out.


Opublikowano

- uchwyty na zakupu w bagaju

made in skoda?

Opublikowano
  • Autor

- uchwyty na zakupu w bagaju

made in skoda?

Made in Ster VW, podobne $

Opublikowano

Z klapą zrobiłem taki sam patent kupiłem ori z lotką w swoim kolorze i wrzuciłem na auto do tego zawiasy automatyczne i jest bajka :wink: ale gałkę wrzucił bym chyba z naszego modelu ta z b8 jakoś mi nie leży, z kolei bryczka ma się Tobie podobać tak że działaj :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Z klapą zrobiłem taki sam patent kupiłem ori z lotką w swoim kolorze i wrzuciłem na auto

Skoro przerabiałeś ten temat to podpowiedz czy w bagaju da się rozpiąć wiązkę od klapy ;)
Opublikowano

To super że wszystko ok :thumbup1: ja u siebue wymieniałem silnik, głowice i prawie całe zawieszenie. ASN, fajny silnik, fajny dżwięk tylko trzeba bardzo uwarzać na te motory. w sumie to i jak na kazde. Wrzucaj lotke na klape

Opublikowano

Wiązki nie rozepniesz, ja poprostu wyciągnąłem ją z klapy, a po założeniu nowej wciągnąłem z powrotem.

Opublikowano
  • Autor

Troche lipa aleee sie ogarnie, dzięki :hi:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Kierownica kozak ! Dobrze działasz przy maszynie :)

Opublikowano

Pięknie porezana :kox:

Opublikowano
  • Autor

Coś tam się dzieje :wink: z bieżących rzeczy: skończone rezanko gałki z A4 B8, ładnie wszystko spasowało ;)

IMG_20170106_142609.jpg

Poświąteczny zakup BOSE drugiej generacji w mega okazyjnej cenie :kox: Teraz trzeba ogarnąć montaż :dance:
IMG_20170106_143647.jpg

Edytowane przez Gregory87

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Gałka chyba już trochę przejechała :wink:

 

Zostawiam śledzika w temacie :hi:

Opublikowano
  • Autor
34 minuty temu, KoJ@K napisał:

Gałka chyba już trochę przejechała :wink:

 

Takie sprawia wrażenie, ale jest jeszcze w dobre kondycji;) wydaje mi się, że te gały wyszły w dwóch różnych rodzajach skóry pikowanej, co widać na poniższych przykładach. Dlatego już szukam innej :D

lbf11Ir.jpgdacar_20130702080717927.jpg

Opublikowano

Aha ;)
No to teraz poluj na tą odpowiednią :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Kompletowanie fantów do wiosennego rezania ciąg dalszy :wink: Sobotni zakup w ASO grill S4 i kilka potrzebnych pierdółek.

IMG_20170128_132554.jpg

Edytowane przez Gregory87

Opublikowano

Piękna sztuka :hi:

Zapraszam do mnie:D

Opublikowano
  • Autor

Jest i paka z Niemcowni :D Nakładki na pedały RS :kox:

ea7bbcd3deedd2cc.jpg

Doleciały z Czech ori zawiasy do automatycznego otwierania bagaja, kupione za pół darmo :grin:

IMG_20170204_130744.jpg

Edytowane przez Gregory87

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Po krótkiej przerwie wracam do kontynuacji tematu :a4fan: z uwagi na początek sezonu letniego wpadł pakiet serwisowy: filtry, olej, płukana, czyszczenie smoka i miski olejowej. 
IMG_20170430_183118.jpg
I efekt finalny zalanie nowej oliwy :yeah:
IMG_20170501_173655.jpg

Dość sporo fantów ma jeszcze do montażu ale dorzuciłem sobie coś jeszcze :wink:
- Moduł bluetooth 8P1
- Tylny stabilizator RS 


IMG_20170501_220330.jpg

IMG_20170501_190153.jpg

Jakby nie było coś tam się dzieje :thumbup1:

Opublikowano

Nie ogarniam tego Taptalka;D

Edytowane przez Armi

Opublikowano

 

3 minuty temu, Armi napisał:
Daj znac jak wrazenia z jazdy na stabi z rs-a...

Dobra fura i dobre mody:-)
 

 

Edytowane przez Armi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.