Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

CCCO A4 B6 S-line 3.0 Q/3SDM 0.01/RNS-E/Bixy/Kiera B8.5/BT/Stabi_RS/heble_320/288 by Gregory87

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
12 godzin temu, Armi napisał:

 

 

Spoko zdam relację, miałem montować w tym tyg ale przyszło mi do głowy, żeby zamiast standardowych tulei zapodać tuleje z poliuretanu :) No i zamówiłem, czekamy teraz tylko na paczku. 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

W końcu przód doczekał się s-line :wink: pół dnia docinania, przymiarek, nitowania ale wyszło idealnie:)

IMG_20170513_135713.jpg

IMG_20170513_161337.jpg

I efekt końcowy :kox:
IMG_20170513_172356.jpg 

Edytowane przez Gregory87

Opublikowano

Elegancko :naughty: no i fajnie, że grile czorne :whistling:

Opublikowano
  • Autor

Czorne czorne, obwódki szyb też w czerni, więc teraz to ze sobą ładnie pasi :naughty: taki sobie shadow line :D

Opublikowano

Dokladka byla lakierowana czy oddawales do malowania?

 

Super wyszlo!

 

 

 

 

 

Opublikowano

.

 

 

 

Opublikowano

Kolego, gdzie udało Ci się dorwac ori stelaż/wzmocnienie ze zderzaka sline? Patrze czasami na ogłoszenia (fakt faktem,że nieregularnie) i w ujj ciężko to trafic :(

Auto :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Nowy lakier był położony na dokładkę, góre przeleciałem papierem wodnym i spolerowałem dla odświeżenia.
 

3 minuty temu, staniek napisał:

Kolego, gdzie udało Ci się dorwac ori stelaż/wzmocnienie ze zderzaka sline? Patrze czasami na ogłoszenia (fakt faktem,że nieregularnie) i w ujj ciężko to trafic :(

Auto :thumbup1:

na allegro wyrwałem uszkodzoną górę z nieruszonym stelażem, ale też dość długo szukałem. 

Opublikowano

Może kupię ten stelaż zanim grata sprzedam, za stabem 22mm chyba z 1,5 roku lukałem i w końcu się trafił :lol:

 

Pozdr

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Stabi RS siedzi na swoim miejscu:thumbup1: ogólnie wrażenia z jazdy na plus, w łukach idzie jak przyklejony, nie ma efektu uciekającego tyłu, ale i tak jakoś stabilniej na prostych z wybojami :naughty:
IMG_20170617_145319.jpg

I jedna fota robiona z partyzanta :wink: pomyśle nad aktualizacją fot, tylko ogarnę jeszcze tył... 

IMG_20170617_181945.jpg
 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Kolejne graty skompletowane, tym razem PDC na tył ;) W najbliższy week montuje BOSE, BT i min. wiązke PDC także ten tego :hi:


IMG_20170629_125523.jpg

Edytowane przez Gregory87

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Lista modów do wykonania się zawęża :grin: zamontowane i odhaczone:
- Bluetooth + SDS śmiga aż miło (krótki filmik poniżej)  :kox:
- BOSE - została tylko wymiana głośników w drzwiach, ale i bez nich wymiata zacnie :thumbup1:
- PDC - położona i podłączona wiązka, kolejny etap w realizacji... 

IMG_20170714_165220.jpg

IMG_20170714_181033.jpg
 

 

Opublikowano

No stary - dobrze działasz :-) Miło się patrzy i ogląda - jest spas niezły :jerk:

Stan wnętrza jest kozak - kurcze , żadnej yski się nie mogę dopatrzyć :-D

Dobre koło ;-)

Opublikowano
  • Autor
8 godzin temu, pawelosinski83 napisał:

No stary - dobrze działasz :-) Miło się patrzy i ogląda - jest spas niezły :jerk:

Stan wnętrza jest kozak - kurcze , żadnej yski się nie mogę dopatrzyć :-D

Dobre koło ;-)

Dzięki Pawlo :thumbup1: co do wnętrza masz racje bo tam nie ma żadnej ryski :grin: poprzedni właściciel wiedział co robi utrzymując taki stan.  

Opublikowano

A ja tak z innej bajki. Co to za felunie? :wub:
Furka sztosik, mody konkretne! Czekam z niecierpliwością na kolejne mody! :banan:

Opublikowano
  • Autor
12 godzin temu, edek95 napisał:

A ja tak z innej bajki. Co to za felunie? :wub:
 

Łoj podane jest nawet w tytule :D 3SDM 0.01

Opublikowano

@Gregory87 fakt! :facepalm: dzięki wielkie! :decayed:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Wczoraj wpadł ostatni element zewnętrznego pakietu s-line, klapa z lotką i tym samy ten etap uważam za zamknięty :) Przy okazji zamontowane ori zawiasy do automatycznego otwierania bagaja :kox:

IMG_20170805_095519.jpg

IMG_20170805_103322.jpg
 

 

Opublikowano

Witaj, 

Pięknie dopieszczona i pomodzona furka ;D

Kółka świetne!

Stylistycznie jedynie ciemne szyby boki i tył można by jeszcze zrobić.

Gratulacje projektu,

Pozdrawiam

 

Opublikowano

Fajny sedanik i mody na plus ;) 

SDS fajna sprawa, robiłeś podpięcie według opisu na forum?  

:hi: 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.