Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Centralny z pilota.


KubaM97

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Posiadam Audi A4 B5 po lifcie z 1999 roku. Podczas wczorajszego grzebania w komputerze auta, a dokładnie w zamku centralnym przestał działać mi zamek z pilota. Obawiam się, że usunąłem moje "scyzoryki" z modułu. Dodam, że gdy przypadkowo kliknąłem jakąś funkcje to światła awaryjne zaczęły migać przez ok. 10 sekund. Znalazłem na internecie instrukcje dodania kluczyka, lecz tu pojawia się kolejny problem, bo mam zniszczony zamek kierowcy po włamaniu, zamek kręci się w lewo i w prawo bez jakiejkolwiek reakcji, więc dodanie pilota w ten sposób odpada. Proszę o pomoc i jakieś rady :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Napraw zamek.

2) Wróć jak naprawisz zamek ;)


3) Ze sprawnym zamkiem przeczytaj ten temat http://a4-klub.pl/index.php?/topic/228205-dorobienie-kluczykow-komplet-adapracja-pilota-immo-pin-pompka-centralnego-zamka/page-1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pompka "E" nie obsługuje ori pilota, albo wymieniać pompkę albo kup uniwersalny sterownik centralnego zamka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to jest pewne. Jak kupisz ori pompkę z obsługą pilota to tylko podpinasz, ciągniesz antenę kodujesz pilot i już. Przy nieoryginalnym zestawie będzie trochę lutowania i kabelkologii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pompka to koszt około 200 zł, sterownik uniwersalny ok. 50 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio kupiłem za 100 zł od kolegi z forum. Napisz w dziale kupię części, a może coś się trafi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pompkę dla wirnika kupiłem za 5zł, ale z zalaną elektroniką. Jeszcze inną bo padła elektronika kupiłem za 50zł, na alledrogo wiszą i za 350zł, więc rozrzut cen kolosalny.

W pierwszym poście masz spis pompek i przy każdej jest napisane czy obsługuje pilota oraz jaki jeśli już.


W skrócie to i za 100zł max możesz mieć ori centralkę i ori alarm.

A dokładańce to szerokim łukiem bo ani lepiej ani taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...