Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mercedes 124 coupe

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Pali, jeździ:wink:

DSC_0043.jpg

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

masa roboty przy tym aucie ale ile satysfakcji :)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

W końcu znalazłem czas, żeby poskładać do kupy zderzak. Poklejone klejem do poliuretanu z siatką metalową, póżniej żywica z włóknem szklanym dla wzmocnienia i malowanie.
20622608_1531196413604512_2028246527_o.j
20170804_193849.jpg

Dorwałem też fajną kopułke za 80plnów- ori mercedes 95r
20251063_1517174371673383_460342452_o.jp
20251263_1517174445006709_547863450_o.jp

Tak po za tym to jakieś pierdoły sobie ogarniałem, ale nic konkretnego. :P

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

Piękny samochód dla pasjonata. Powodzenia

  • 5 tygodni później...
Opublikowano
  • Autor

przez przypadek kupiłem kolejnego niemieckiego gruza:grin:

22171975_1583609681696518_385281310_o.jp

Opublikowano

Czuje, że będzie kolejny fajny gruz :decayed:

E-34 to już kultowa maszyna :good:

Opublikowano

Piękny Mietek :thumbup:

A beemka jeszcze na czarnych blachach :whistling:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Zabawa jest nieziemska:grin:

Edytowane przez misiek95

Opublikowano

Ale w Jeleniej piękna zima :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Wymieniłem uszczelnienia w pompie wspomagania. Wszystko udało się dostać na miejscu. Ciekawe urządzenie, pompa łopatkowa i tłokowa w jednym korpusie.

27157228_1694025947321557_587211572_n.jp

27043388_1694026027321549_382499327_n.jp

26995999_1694025990654886_1880181216_n.j

27267387_1694025687321583_1011007185_o.j

27048663_1694025670654918_820265540_o.jp

Przy okazji wyeliminowałem piszczący pasek wielorowkowy. Rozruszałem śrube napinającą i wstawiłem nowy tłumik drgań.

27043433_1694025977321554_357740315_n.jp

27046842_1694025523988266_272681083_o.jp

Opublikowano

Piękny klasyk i to jeszcze coupe-jka, te Mercedesy z tam tych lat maja jakiś ukryty urok w sobie:) Gratulacje maszyny i powodzonka w dalszej zabawie z nią

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Koniec z przykrywaniem plandeką. Jest dziupla dla mecenasa :banan:

gara.jpg

Opublikowano

Super , że e34 tez będzie w garażu.

Daj więcej fotek i szczegolow.

Sam grzebie przy e36 cabrio i lubie Bawarii z tamtych lat !

Opublikowano
  • Autor
39 minut temu, Wojtek_A4 napisał:

Super , że e34 tez będzie w garażu.

Daj więcej fotek i szczegolow.

Sam grzebie przy e36 cabrio i lubie Bawarii z tamtych lat !

W e34 udało mi się ogarnąć blacharke- nowe progi, błotniki, pas przedni, fragmenty podłogi. Wstawiłem też piękne wnętrze w czarnej skórze z drewnem. Zostało mi malowanie 3,4 elementów za które o tej porze roku nie mam co sie zabierać, no i kilka mechanicznych rzeczy jak wymiana przewodów paliwowych, hamulcowych, któraś cewka po rozgrzaniu daje ciała... Nie ma jeszcze co pokazywać. Jak auto będzie całe i sprawne- założe temat.

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

W mercedesie odkąd go mam, zawsze była za wysoka temperatura- czy to w czasie jazdy czy na postoju, zawsze blisko 100 stopni. Winna okazała się stara pompa wody. Po wymianie na nową problem ustąpił. Dostęp do pompy bardzo słaby

36088148_1859685407422276_43075690263992

36087285_1859682874089196_68995656232783

36040977_1859686427422174_49365840593934

Odświeżyłem zaciski, jarzma przód i tył bo już wyglądały staro

36048291_1859685500755600_56502906849140

Ostatni słaby odbłysnik zregenerowany

32764899_1813321952058622_37644717432598

32508705_1813322422058575_24586636020773

Po roku czasu ruszyła w końcu antena?

A tutaj fotka ze zlotu w Oławie?

34984682_842032249315785_692886866042552

Opublikowano

Hej :hi:

Piękny wóz :good:

Powiedz mi czy te mechanizmy do anteny są drogie?? U mnie nie działa...

 

 

Opublikowano
  • Autor
10 godzin temu, Adam87 napisał:

Hej :hi:

Piękny wóz :good:

Powiedz mi czy te mechanizmy do anteny są drogie?? U mnie nie działa...

 

 

U mnie był zatarty bat i zerwany pasek transmisyjny. Pasek kupiłem używany z innej anteny. A bat jest z aliexpress za 23zł z przesyłką ? 

Pokaż swoją coupejke bo widze że chyba też m103 siedzi pod maską?

Edytowane przez misiek95

Opublikowano

Tak to jest M103.983 

Nie ma co pokazywać bo twój w porównaniu do mojego to niebo a ziemia..

Jakieś fotki mam ale to jak go kupiłem i narazie stoi u gościa bo nie działał na benzynie (tak, ma gaz:facepalm: )

Teraz jak będe w pl w lipcu to go odbiore..

Przednie szyby mi się nie dosuwały, siedzenia się nie zapinały na blokady i jeszcze sporo sporo..

 

20171002_120745-816x612.jpg

20170819_150316-816x459.jpg

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, Adam87 napisał:

Tak to jest M103.983 

Nie ma co pokazywać bo twój w porównaniu do mojego to niebo a ziemia..

Jakieś fotki mam ale to jak go kupiłem i narazie stoi u gościa bo nie działał na benzynie (tak, ma gaz:facepalm: )

Teraz jak będe w pl w lipcu to go odbiore..

Przednie szyby mi się nie dosuwały, siedzenia się nie zapinały na blokady i jeszcze sporo sporo..

 

Wiesz, takie stare auta to tylko na zdjęciach wyglądają dobrze. Mnie w moim też razi dużo rzeczy, ale trzeba sie pogodzić- 28 lat auto.

Mój też ma gaz? We francji zamontowali. Ale mi sie udało ogarnąć ke-jetronica i lpg na tyle, że nie ma żadnych problemów.

btw musze odświeżyć zdjęcia w temacie- to zobaczysz ile usterek było w moim?

Edytowane przez misiek95

Opublikowano
42 minuty temu, misiek95 napisał:

Wiesz, takie stare auta to tylko na zdjęciach wyglądają dobrze. Mnie w moim też razi dużo rzeczy, ale trzeba sie pogodzić- 28 lat auto.

Mój też ma gaz? We francji zamontowali. Ale mi sie udało ogarnąć ke-jetronica i lpg na tyle, że nie ma żadnych problemów.

btw musze odświeżyć zdjęcia w temacie- to zobaczysz ile usterek było w moim?

Moja jest z 1991 roku.. także też już 27 wskoczyło:decayed:

Ja tak ogólnie to zastanawiam się nad sprzedażą bo w sumie to niemam za bardzo czasu na zabawe przy mesiu:whistling:.. przy A4 coś tam się podłubie jak mam wolne a tak to ciężko z czasem.. szkoda mi troche ale co zrobić..

Postaram się teraz w lipcu założyć temat o nim :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.