Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Przemyśl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie moze jak jest pogoda to jakis spocik?:-) Na weekend ma padac a potem znowu pogoda ma byc:-) ja mam wolne az do przyszlego piatku :-) nadgodziny mi oddaja ;-) 

Opublikowano
  • Autor

Ja jestem za spocikiem :) nic mi nie wypadnie jak w ostatnim czasie ;)  Pozdrówki :)

Opublikowano

Witam wszystkich klubowiczów z Przemyśla i okolic ,jeśli czas pozwoli może i ja pojawił bym się na następnym spocie. Pozdrawiam.

Opublikowano
  • Autor

Powitać im nas będzie więcej tym lepiej :)

Opublikowano
3 godziny temu, ZAKIEL napisał:

Witam wszystkich klubowiczów z Przemyśla i okolic ,jeśli czas pozwoli może i ja pojawił bym się na następnym spocie. Pozdrawiam.

Witamy kolege :hi:

Mysle ze mozemy cos zrobic w przyszlym tygodniu :-) poniedzialek i wtorek ma padac, wiec jak cos to od srody mozemy cos kombinowac :-)

Pisac Panowie kiedy Wam pasuje i jakie godziny :-) Mi pasuje sroda i czwartek popoludniu :-) piatek mam nocke. W sobote pasuje caly dzien :-)

Opublikowano

Dobrze się składa bo mi też pasuje środa lub czwartek

Opublikowano

Spoko:-) Czekamy co reszta napisze :-) 

Opublikowano

W czwartek chyba bym dal rade..:)

Opublikowano

Spoko;-) czekamy na reszte :-) ja w sumie tez bym wolal czwartek, i nawet pogoda w miare ma byc:-) Pisac do chlopakow smsy na czwartek popoludniu? 

Opublikowano
  • Autor

Cześć wszystkim :) mi pasuję w środę popołudniu ;) Bo w czwartek mam wyjazd :/

Opublikowano

Ja jednak odpadam w czwartek. Może w sobotę prędzej.

Opublikowano

Cześć to środa czy sobota?  Ja w środę to obojętne o której ( dopasować bym się) a w sobotę mógłbym miedzi 15 00 a 18 00

Opublikowano

Mi w srode wynikla robota. Bede wozil meble od rodzicow do tesciow. Nie wiem ile czasu zejdzie.

Mysle ze lepiej w sobote na spokojnie ;-) 15:00 w sam raz :-) Jeszcze bedzie jasno :-) chyba ze 16:00 wolicie :-) 

 

Opublikowano
1 godzinę temu, DanielAudiDaniel napisał:

Cześć wszystkim :) mi pasuję w środę popołudniu ;) Bo w czwartek mam wyjazd :/

To w sobote :-) weekendy masz wolne :-D 

Opublikowano
  • Autor

Mi sobota pasuje :) dla mnie 16 będzie najlepiej :) na spokojnie obiadek się przetrawi :P

Opublikowano

Cześć, widzę, że coś ruszyło w Przemyślu. To miło :) Melduję się i ja. A gdzie tym razem? Bo nie doczytałem.  Kopiec, parking przy dolnym wyciągu, czy może parking przy parku za Orlenem? Ja się dostosuję.

Opublikowano

O prosze, widze ze Nas coraz wiecej :-) 

Spoko, moze byc w sobote o 16:00 :-) 

Pasuje wszystkim? Potwierdzac ;-) 

Mysle ze kopiec albo parking kolo wyciagu na sanockiej :-) 

Opublikowano

Ja bede na 100% bo widze ekipa spora bedzie :-) 

To moze na parkingu kolo wyciagu na sanockiej, bo jak bedzie wiecej maszyn to ma kopcu moze byc za malo miejsca :-D 

Opublikowano

Miałem okazję zawitać w Przemyślu z niedzieli na poniedziałek. Bardzo ładne miasto! ^_^

Nie udało mi się zauważyć samochodu z klubowymi ramkami, chociaż ładne wózki z czterema kółkami widziałem. ;)

Pozdrawiam serdecznie!!!

Edytowane przez cupek97

Opublikowano
12 godzin temu, cupek97 napisał:

Miałem okazję zawitać w Przemyślu z niedzieli na poniedziałek. Bardzo ładne miasto! ^_^

Nie udało mi się zauważyć samochodu z klubowymi ramkami, chociaż ładne wózki z czterema kółkami widziałem. ;)

Pozdrawiam serdecznie!!!

Dziekujemy :hi:i zapraszamy na jakis zlocik :-) 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.