Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Przemyśl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Ja też w sobotę o 16 jestem na 100% :) proponuję dolny parking koło stoku , bo jadąc na kopiec to szkoda zawieszenia :P jak będzie padać to podjedziemy na parking w galerii :)

Opublikowano

Ja też będę w sobotę o 16 na dolnym parkingu stoku.

Opublikowano

Długo terminowa pokazuje cały czas deszcz :D

Opublikowano
  • Autor

Spotkamy się na dolnym parkingu a później ustalimy jak będzie padać ;)

Opublikowano

Dokladnie :-) spotkajmy sie na parkingu na sanockiej a potem najwyzej zobaczymy :-) 

Opublikowano

Wy to.zawsze.znajdziecie dzien ktory mi szkodzi dziadygi hehe tylko nie sobota moze.jednak piątek piątunio wieczorkiem albo w miare dobrej porze zajade na chwile ... jeszcze w DE jestem a sobota musowo odpada niedziela tym bardziej chyba ze w poludnie ... Majsterki zrobcie cos zebym tez sie pojawil hehe czaki & pezet działać :-P

Wysłane z mojego HUAWEI RIO-L01 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Kurcze ja w piatek mam nocke na 18:00 a w niedziele dzien na 09:00 wiec lipa:-( ale zostajesz jeszcze to sie zrobi kolejny spot ;-) 

Opublikowano

Akurat sobota mi pasuje bo będę w Przemyślu ;)  tak że do zobaczenia ;)

Opublikowano
  • Autor

cześć :) dzisiaj wszystko aktualne ? ;)

Opublikowano

Ja będę :)

 

Opublikowano
2 godziny temu, DanielAudiDaniel napisał:

cześć :) dzisiaj wszystko aktualne ? ;)

Pewnie ze tak:-) 

Opublikowano
Godzinę temu, wojak1990 napisał:

Ja będę :)

Ja tez bede:-) 

Opublikowano
W dniu 24.10.2017 o 17:24, ZAKIEL napisał:

Ja też będę w sobotę o 16 na dolnym parkingu stoku.

Bedziesz dzisiaj? :-) 

Opublikowano
W dniu 23.10.2017 o 21:49, black70 napisał:

Cześć, widzę, że coś ruszyło w Przemyślu. To miło :) Melduję się i ja. A gdzie tym razem? Bo nie doczytałem.  Kopiec, parking przy dolnym wyciągu, czy może parking przy parku za Orlenem? Ja się dostosuję.

Bedziesz dzisiaj? :-) 

Opublikowano
Godzinę temu, pezet202 napisał:

Bedziesz dzisiaj? :-) 

Będę 

Opublikowano
2 godziny temu, pezet202 napisał:

Bedziesz dzisiaj? :-) 

Tak :) Nawet, jak będzie padać, to przynajmniej na chwilę, bo warto w końcu się poznać osobiście :)

 

Opublikowano
Godzinę temu, ZAKIEL napisał:

Będę 

Spoko. Narazie spotkanie na sanockiej zeby wszyscy sie zjechali, a potem najwyzej jak bedzie padalo to na galeriie pojedziemy :-) 

Opublikowano
23 minuty temu, black70 napisał:

Tak :) Nawet, jak będzie padać, to przynajmniej na chwilę, bo warto w końcu się poznać osobiście :)

 

Pewnie;-) a jak bedzie padalo to na galeriie sie pojedzie jak wszyscy juz sie zjada :-) 

Opublikowano

Witam A o której się spotkacie może i ja dam radę

Opublikowano
6 minut temu, pedros_22 napisał:

Witam A o której się spotkacie może i ja dam radę

Witam:-) o 16:00 na parkingu kolo wyciagu na sanockiej. Jak bedzie padac do smigamy na galeriie jak sie wszyscy zjada :-) juz jest pewne 7 osob :-) 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.