Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Przemyśl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ok jestem

Opublikowano

I Super :-) im więcej tym lepiej :-) 

Opublikowano

Koledzy było mi bardzo miło was i wasze auta poznać musimy częściej się spotykać pozdrowienia dla wszystkich z dzisiejszego spota 

Opublikowano

Rowniez koledzy dzieki za spotkanie :hi: w koncu udalo sie zebrac wieksza ekipe :-) Mam nadzieje ze szybko uda sie zrobic kolejny zlot ;-) Jeszcze wtedy wpadl by Czaki i Kazek :-) Pozdrawiam Was:-) Witek czekamy na fotki :-) 

Opublikowano

Dzięki wszystkim za fajne spotkanie, do następnego :) pozdrawiam

Opublikowano

Fotki robione w deszczu, więc szału nie ma. Trzeba było sprzęt szybko chować ;) Dziękuję za spotkanie i cieszę się, że mogłem Was poznać osobiście :) Jak widać, spotkania takie są potrzebne, a co do frekwencji, to było naprawdę nieźle jak na taką pogodę.

 

_DSC3480.jpg

_DSC3482.jpg

_DSC3484.jpg

_DSC3490.jpg

_DSC3492.jpg

Opublikowano

Spoko fotki:-) moze nastepny razem uda sie bez deszczu to wiecej zrobimy :-) Jeszcze raz dzieki za spota :-) Milo bylo Was poznac :-) 

Opublikowano
  • Autor

Ja również dziękuję za spotkanie :) Frekwencja była bardzo wysoka pomimo pogody ;)  Furki na wypasie :) a w szczególności właściciele ;) do następnego trzymajcie się ciepło i miliona kilometrów :P 

Opublikowano

Wojak kiedy mod pod xenon zbierasz graty? Lampy mam dam Ci dobrą cenę 

Opublikowano

szkoda ze mnie nie było

Opublikowano

Latasz już bokiem ? Akurat deszczowo jest to i poślizg lepszy ^^

Opublikowano

Następnym razem musimy ugadać się dużo szybciej może znajdzie się więcej osób a co niech wiedzą że w Przemyślu też są pasjonaci Audi:banan:

Opublikowano

Kolego ziomek nic straconego następnym razem się poznamy spoko było

Opublikowano

Podsumowując to fotki spoko, frekwencja całkiem dobra, furki ciekawe i fajni ludzie ;) miło było poznać :) do następnego!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano

Fajnie było się spotkać i poznać na żywo :)

15 godzin temu, pedros_22 napisał:

Wojak kiedy mod pod xenon zbierasz graty? Lampy mam dam Ci dobrą cenę 

Jak wspomniałem, znajdę przedni zderzak ze spryskami to będziemy robić :)

Opublikowano

może pomożecie potrzebuje kogoś na jutro kto wymieni mi olej w skrzyni macie kogoś jakiegoś mechanika znajomego ? jak coś dajcie znać czeka mnie trasa a zmieniłem olej niestety jest zły biegi nie wchodzą tak płynnie jak wcześniej :/

Opublikowano

Kogo to widzialem dzisiaj kolo poludnia na krzyzowce z jagielonska przy swiatlach od strony mostu kolejowego wjezdzalem w strone wilsona .. ramki a4 klub fajna furmanka :-) pozdro

Wysłane z mojego HUAWEI RIO-L01 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
1 minutę temu, Kazek 1.9 napisał:

Kogo to widzialem dzisiaj kolo poludnia na krzyzowce z jagielonska przy swiatlach od strony mostu kolejowego wjezdzalem w strone wilsona .. ramki a4 klub fajna furmanka :-) pozdro

Wysłane z mojego HUAWEI RIO-L01 przy użyciu Tapatalka
 

jaki kolor Audi ale raczej to nie ja 

Opublikowano

11 listopada mamy wolne jest to sobota może zorganizujemy kolejny mały zlot?

Opublikowano

Szara kombi z grilem s4 bixy chyba blach nie pamietam

Wysłane z mojego HUAWEI RIO-L01 przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.