Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] moja moja wyczekana:))))

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kasiu,porownujesz jazde swoim cudem,do dobrego seksu-masz zdrowy silniczek,ale jakich uniesien mozna sie po Tobie spodziewac,jakbys sie przesiadla na 4,2-tylko posluchaj,jak pieknie to brzmi

http://uk.youtube.com/watch?v=73dP_-GKv-w&feature=channel_page

http://uk.youtube.com/watch?v=pcnvTNmrgPo&feature=channel_page

:cool1:

Opublikowano

jednak czarny kolor najładniejszy, kolega jeżdzi zielonym"groszkiem" ;) jakoś dziwnie to wygląda tak jakoś made in france ale dla kobiety pasuje :good:

Opublikowano

hej hej!;p wcale zielony kolor nie jest zly!;p

Opublikowano
  • Autor

no właśnie mam w katalogach piękne zielenie tylko za skapa jestem żeby za m2 skóry płacic az 70euro:(

a co do silniczka 4.2 to miałam na niego chrapke ale za biedna jestem .Mi sie tez avanty podobają zwłaszcza jak sie złoży tylne siedzenia :cool1:zgadnijcie dlaczego :>

Opublikowano

.Mi sie tez avanty podobają zwłaszcza jak sie złoży tylne siedzenia :cool1:zgadnijcie dlaczego :>

Juz Cie polubiłem ...wpadaj na spota :decayed::naughty::kox: :kox: :cool1::polew:

A tak na serio ...to wyczaj sobie fotele na allegro ..można wyrwać za dobre pieniądze kubełki.. :wink4:

Opublikowano
  • Autor

a ja mam kubełki bo mam pakiet s-line :decayed:

Opublikowano

a ja mam kubełki bo mam pakiet s-line :decayed:

S-line .. to takie trochę mało wymierne stwierdzenie w przypadku modelu B5 :wink4:

Koleżanka niech w końcu zaprezentuję auto w 100%-centach ... :wink4:

Opublikowano

a ja mam kubełki bo mam pakiet s-line :decayed:

W modelu B5 nie było pakietu s-line :)

Opublikowano

kasiu,porownujesz jazde swoim cudem,do dobrego seksu-masz zdrowy silniczek,ale jakich uniesien mozna sie po Tobie spodziewac,jakbys sie przesiadla na 4,2-tylko posluchaj,jak pieknie to brzmi

http://uk.youtube.com/watch?v=73dP_-GKv-w&feature=channel_page

http://uk.youtube.com/watch?v=pcnvTNmrgPo&feature=channel_page

:cool1:

Pięknie brzmi ale jezdzi brzydko :polew::thumbdown:

Poza tym 2.7 BiT brzmi piękniej a po kuracji wydechowej to bije na głowe to ,,szybkie" V8 :kox:

Opublikowano

Juz nie pierdzielmy że auto z silnikiem V8 z mocą ok. 300 PS " nie jeździ " :doh1:

:tongue4:

EOT

Opublikowano
  • Autor

jak koleżanka wyjdzie z pracy to cuknie lepsze fotki

Opublikowano

jak koleżanka wyjdzie z pracy to cuknie lepsze fotki

To czekamy :>... Ale Avancik jest fajny :good:... I wygodny :decayed::naughty:..................

Opublikowano
  • Autor

jutro wrzucę pare fotek dziś juz jest za ciemno i znowu mi nie wyjdą ale za to mam cos fajnego popatrzcie...http:http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ca99e22332be59a9.html

Opublikowano

no fajna kiera i zegary-od s3-kolezanka jezdzi eska?

Opublikowano
  • Autor

nie koleżanka szyje takie kiery[br]Dopisany: 12 Grudzień 2008, 20:03_________________________________________________ale w swoim avanciku tez mam taką :>

Opublikowano

.Mi sie tez avanty podobają zwłaszcza jak sie złoży tylne siedzenia :cool1:zgadnijcie dlaczego

...mozna lodowke przewiezc,bez problemu?... :decayed:

Opublikowano

miałem kiedyś takiego avancika w takim kolorze wiec jak widze czasami taki kolorek to mi sie głowa na gwincie kreci i sie zastanawiam czy to nie mój..

kolorek lux :good:

Opublikowano
  • Autor

mi sie glowa skręca do s-ek i ładnych męskich pup no czasami do fajnych dziewczyn :tongue4:

Opublikowano

twoja podoba mi się;) i nawet w tym kolorku widziałem sedana TDi, ale słaby stan i mój kolor najlepszy:P:), to może Ty mi obszyjesz kiere a ja Ci przemaluje auto:), a gaz to tragedia:D:):P

Opublikowano

piekielny mix:D kobieta + V6:D :evil:[br]Dopisany: 12 Grudzień 2008, 22:29_________________________________________________a moze kolezanka i mi obszylaby tak kierownice?:D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.