Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] moja moja wyczekana:))))

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mi sie glowa skręca do s-ek i ładnych męskich pup no czasami do fajnych dziewczyn :tongue4:

:decayed: :decayed:

Opublikowano

mi sie glowa skręca do s-ek i ładnych męskich pup no czasami do fajnych dziewczyn :tongue4:

juz ja lubie... :wink4:

Opublikowano
  • Autor

koleżanka może obszyć wam kiere a kolorku swojej żabki nie dam zmienić :no:

Opublikowano

koleżanka może obszyć wam kiere a kolorku swojej żabki nie dam zmienić :no:

Niech koleżanka rzuci swoją cene za obszycie kiery :>.. A napewno się znajdzie pare chętnych :naughty:...

Opublikowano
  • Autor

260 zł ale klubowicze maja u mnie 10 proc zniżki

Opublikowano

Nie ma jak Żabsko :)

Pozdrawiam Siostrę z większymi... tj. z większym silnikiem :>

tylko wrzuć te fotki jakoś normalnie w pierwszym poście, aby od razu się pokazywały na forum (rafalex już Ci podpowiedział), bez dodatkowego klikania, bo mnie i chyba większość to męczy, albo to ja jestem leniwy...

Opublikowano

260 zł ale klubowicze maja u mnie 10 proc zniżki

Sporo :blink:

Wiem gdzie obszywają za 100 zł :wink4::tongue4:

Opublikowano

260 zł ale klubowicze maja u mnie 10 proc zniżki

Sporo :blink:

Wiem gdzie obszywają za 100 zł :wink4::tongue4:

ale moze koleżanka jeszcze dożuca jakiś bonusik.... :naughty:

Opublikowano

260zl duzo ale idealnie zrobione;p

Opublikowano

260zl duzo ale idealnie zrobione;p

Lizus :polew:

Opublikowano

ciekawe jak koleżanka obszywa też inne akcesoria w aucie :decayed: :decayed: :decayed::tongue4: :tongue4:

Opublikowano

ciekawe jak koleżanka obszywa też inne akcesoria w aucie :decayed: :decayed: :decayed::tongue4: :tongue4:

no jak to jak?-recznie...
Opublikowano

260zl duzo ale idealnie zrobione;p

Lizus :polew:

lizus nie lizus;p ale pieknie wyglada;p

Opublikowano

slaweq a w dziób byś nie chciał? :decayed: za tego avanta :naughty:

Sławek...teraz jeszcze Lublin Ci grozi :decayed::polew:

:OMG: już wszystkim chyba podpadłem :polew: :polew:

A żebyś wiedział, że podpadłeś :decayed:

Sławek, a tak wogóle to powtórz proszę -

co masz do avantów :?: :baseball::bicz::wink4:

Juz nie pierdzielmy że auto z silnikiem V8 z mocą ok. 300 PS " nie jeździ " :doh1:

:tongue4:

Ragguś - to powiedz mi drogi przyjacielu,

dalczego S4 B6 V8 4,2 do setki wyciąga w 6,1 sek.

a B5 2,7 BiT nawet w avancie wyciąga w 5,7 :?: :tongue4:

Opublikowano

(...)Sławek, a tak wogóle to powtórz proszę -

co masz do avantów :?: (...)

Sorki za OT, ale tylko krowa zdania nie zmienia i teraz to Sławek chyba powoli będzie spoglądał na avanty z innego punktu widzenia :D

Opublikowano

Sorki za OT, ale tylko krowa zdania nie zmienia i teraz to Sławek chyba powoli będzie spoglądał na avanty z innego punktu widzenia :D

:nabijasie:

Wiciu :good::decayed:

Dobra - KONIEC :ot:

Kasia, wpadnij do nas na spota - obejrzymy dokładnie :naughty: Twoją audiczkę :radocha:

PS. Nie ma jak :quattro::thumbup:

Opublikowano

slaweq a w dziób byś nie chciał? :decayed: za tego avanta :naughty:

Sławek...teraz jeszcze Lublin Ci grozi :decayed::polew:

:OMG: już wszystkim chyba podpadłem :polew: :polew:

A żebyś wiedział, że podpadłeś :decayed:

Sławek, a tak wogóle to powtórz proszę -

co masz do avantów :?: :baseball::bicz::wink4:

Co ja zrobię, że nie podobają mi się wszelkiego rodzaju kombiaki :thumbdown: Praktyczne to jest, ale wyglądu nie ma :no:

(...)Sławek, a tak wogóle to powtórz proszę -

co masz do avantów :?: (...)

Sorki za OT, ale tylko krowa zdania nie zmienia i teraz to Sławek chyba powoli będzie spoglądał na avanty z innego punktu widzenia :D

Wiciu obawiam się, że taka opcja nie wchodzi w gra bo Angee tez woli sedany :kox:

Opublikowano

Ragguś - to powiedz mi drogi przyjacielu,

dalczego S4 B6 V8 4,2 do setki wyciąga w 6,1 sek.

a B5 2,7 BiT nawet w avancie wyciąga w 5,7 :?: :tongue4

Nie chodzi mi o żadne porównania... mało istotne :wink4:

Opublikowano
  • Autor

jedno pytanko dlaczego spotykacie sie we wtorki a nie w jakis inny dzień?

Opublikowano

Wielowiekowa, uswięcona krwią pokoleń tradycja, której źródel najstarsi górale nie pamiętają :wink4:

:polew: :polew: :polew:

Proponuję - zadaj to pytanie na forum Kasiu :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.