Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B7 2.0 TFSI Quattro BWT 2007 by Petros

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

mógłbyś podać link skąd zaczerpnąłeś tej wiedzy

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/138047-all-b7-zderzak-s-line-w-wersji-usa/

Może źle zrozumiałem :D


Jak jest tam 8X1

Nie ma


jeśli jest 8X0

Też nie ma

Kody związane ze światłami, jakie widzę to 8EH i 8Q5. Na fotach ze stanów widać, że był xenon

Opublikowano

Musi być albo kod 8X1 albo 8X0... albo jest układ spryskujący albo go nie ma :wink:

Z tymi zderzakami to częściowa prawda, bowiem zderzak S-line (kod 2K7) nie był oferowany na rynek US (z obrysówkami), ale pierwsze słyszę by belka zderzaka i odboje nie pasowały... Ty zresztą masz już zamocowaną wersję EU zderzaka, bez obrysówek więc śmiało kupuj zderzak 2K7 (s-line) ze spryskami... najlepiej od razu z czujnikami parkowania, będziesz miał motywację na zrobienie kolejnego moda ;)

Opublikowano
  • Autor

Musi być albo kod 8X1 albo 8X0... albo jest układ spryskujący albo go nie ma

Nie chce mi się wklejać zdjęcia naklejki, ale sprawdziłem jeszcze raz i nie ma :D

Może mam chińczyka :D

Udało mi się trafić dwa miejsca obok siebie, więc...

Nowy vs Stary :D

2x4_zpsl9y43krr.jpg

W tej chwili mam przednią tablicę przykręconą na 4 śruby w narożnikach. Idzie ją jakoś inaczej zamontować bez śrub? Czy muszę dokupić/wymienić ramkę?

Edytowane przez petrosdbz20

Opublikowano

Jak chcesz wymienić zderzak na wersję s-line to olej tę ramkę/blende bo nie będzie pasowała od zwykłego zderzaka

Są blendy z okienkiem na tablice, wygląda to bardzo elegancko :)

Opublikowano

Czarna ramka rejestracji 8E0 807 285 AT 3FZ

Podkładka adapter pod rejestrację 8E0 807 083 A

6080c03a4d50b99c.jpg


Oczywiście pod grill s-line .

Opublikowano

Czarna ramka rejestracji 8E0 807 285 AT 3FZ

Podkładka adapter pod rejestrację 8E0 807 083 A

6080c03a4d50b99c.jpg

Oczywiście pod grill s-line .

Czyli coś dla mnie :) i to zaczepia się rejestracje tak jak w ramkach na zatrtzaskach? nie trzeba jej przykręcac śrubkami?

Opublikowano

Czarna ramka rejestracji 8E0 807 285 AT 3FZ

Podkładka adapter pod rejestrację 8E0 807 083 A

6080c03a4d50b99c.jpg

Oczywiście pod grill s-line .

Czyli coś dla mnie :) i to zaczepia się rejestracje tak jak w ramkach na zatrtzaskach? nie trzeba jej przykręcac śrubkami?

Od dołu się przykręca 4 śrubkami do grilla . Śrubki są nie widoczne .

3a80072172573e73gen.jpg

Edytowane przez marcinch001

Opublikowano

Czarna ramka rejestracji 8E0 807 285 AT 3FZ

Podkładka adapter pod rejestrację 8E0 807 083 A

6080c03a4d50b99c.jpg

Oczywiście pod grill s-line .

Czyli coś dla mnie :) i to zaczepia się rejestracje tak jak w ramkach na zatrtzaskach? nie trzeba jej przykręcac śrubkami?

Od dołu się przykręca 4 śrubkami do grilla . Śrubki są nie widoczne .

3a80072172573e73gen.jpg

Ale ze musze gril mieć zdjęty czy normalnie przykręce? Masz fotke w całości jak to wygląda z tablicą? Taka ramke tylko w serwisie czy moge gdzieś znaleźć? jakie koszty takiej ramki?

Opublikowano

Tą blendę przykręcasz na zamontowanym grillu cena z adapterem ok 300 zł

ab3442513361c869.jpg


Sklep getem.pl lub serwis , ceny podobne .

Opublikowano

Tą blendę przykręcasz na zamontowanym grillu cena z adapterem ok 300 zł

ab3442513361c869.jpg

Fajnie wygląda, a gdzie kupiłeś kolego? ASO?

Ok dzięki wielkie za info :) musze zakupic bo ja na śróbkach mam tablice i szału nie ma :D

Opublikowano

Tą blendę przykręcasz na zamontowanym grillu cena z adapterem ok 300 zł

ab3442513361c869.jpg

Fajnie wygląda, a gdzie kupiłeś kolego? ASO?

Grill aso , blenda sklep getem tylko tam dłużej się czeka bo części przychodzą z Niemiec ok 2-3 tyg.

http://www.getem.pl/index.php?szukaj_katalog=8E0807285AT3FZ&action=katalog&kat=72&x=15&y=16

http://www.getem.pl/index.php?szukaj_katalog=8E0807083A&action=katalog&kat=72&x=9&y=10

Edytowane przez marcinch001

Opublikowano

Tą blendę przykręcasz na zamontowanym grillu cena z adapterem ok 300 zł

ab3442513361c869.jpg

Fajnie wygląda, a gdzie kupiłeś kolego? ASO?

Grill aso , blenda sklep getem tylko tam dłużej się czeka bo części przychodzą z Niemiec ok 2-3 tyg.

http://www.getem.pl/index.php?szukaj_katalog=8E0807285AT3FZ&action=katalog&kat=72&x=15&y=16

http://www.getem.pl/index.php?szukaj_katalog=8E0807083A&action=katalog&kat=72&x=9&y=10

Dzięki wielkie :)

Opublikowano
  • Autor

Szybkie pytanko. Poprzedni właściciel wymieniał pasek rozrządu 40k km temu. Wymieniać? Zakładam, że od razu by poszła pompa wody. I chyba z automatu się wymienia przy okazji olej tak?

I jak to wygląda z łancuchem rozrządu? Wymiana idzie jakoś w parze?

Opublikowano

To masz łańcuch czy pasek ?

Opublikowano

jak 40 tys temu to bym spokojnie jeszcze poczekał z wymianą :)

Opublikowano
  • Autor

To masz łańcuch czy pasek ?

No niby za silnikiem jeszcze jakiś łańcuch jest xD

Opublikowano

To masz łańcuch czy pasek ?

No niby za silnikiem jeszcze jakiś łańcuch jest xD

To tak samo jak w 1.8t , jeśli nie hałasuje to nic nie rób . Co do wymiany oleju przy wymianie rozrządu to różnie z tym jest . Jak nie jesteś pewny i bagnet czarny to dla świętego spokoju sobie wymień .

Opublikowano

Dokładnie jak nic nie hałasuje to łańcuch spinający wałki zostaw w spokoju. Rozrząd jak jesteś pewny, że 40tyś km lub mniej niż 6 lat to śmiało możesz jeździć jeszcze na nim, jak nie jesteś pewny to zmień, drogi nie jest :).

Opublikowano
  • Autor

Ja nie słyszę, żeby łańcuch hałasował. Jeden mechanik powiedział, że coś słyszy, ale jeszcze sprawdzę u innego. O olej przy rozrządzie pytam temu, ze i tak muszę go wymienić, więc szkoda by było drugi raz wymieniać razem z rozrządem. No ale chyba jednak sobie zostawię ten rozrząd, wiec ten dylemat rozwiązany. Wymienię za rok.

Opublikowano

Nie wiem co ile się wymienią w benzyniaku, musisz w książce serwisowej zerknąć. W 1.9 tdi w książce jest co 120 tys. Ja wymieniłem przy 100 tys i mechanik powiedział ze był jeszcze w bardzo dobrym stanie i te 20 tys śmiało mogłem jeszcze jezdzic

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.