Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B7 Avant 1.8T quattro S-LINE RS6 18 (strona 3)


d3jv

Rekomendowane odpowiedzi

Po czym sądzisz, że mogę mieć też pakiet wewnętrzny? Z takich rzeczy o których zdążyłem poczytać mam tylko listwy progowe s-line po otwarciu drzwi, nic więcej. Ani czarnej podsufitki, ani foteli s-line.. Chyba, że jest coś jeszcze, co cec**je, że takowy pakiet posiadam...

Zerknę na amory - nie oglądałem ich jeszcze, a skąd to pytanie?

Alarm sprawdzę przy najbliższej okazji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z S-line wewnętrznego masz kierownice, gałkę zmiany biegów, fotele tez z S-line wychodziła taka opcja materiałowa z wysuwanym podudziem, zwykłe naleśniki były inne, listwy progowe są, nie wiem czy masz oświetlenie nóg i drzwi i czy Ambiente jest czyli na czerwono klamki, sufit i pokrętła od nawiewów, brakuje tylko podsufitki, całkiem całkiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie już same fotele sugerują, że możesz mieć wewnętrznego S-line'a... amory jak będą czerwone/bordowe/wiśniowe to będzie wszystko jasne :)

Podsufitka jest czarna?


O alarm pytam, bo się ostatnio zdziwiłem gdy po odłączeniu głównego aku alarm nie zawył!

Nie chcąc zaśmiecać Twojego wątku, zapraszam zainteresowanych stanem swojego alarmu do mojego wątku :)

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/368109-naprawa-syreny-h12-fabrycznego-alarmu-audi/

Edytowane przez BeyerBrown
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna sztuka, ale jak robisz zdjęcia radzę zakrywać tablice rejestracyjne... z wiadomych względów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z S-line wewnętrznego masz kierownice, gałkę zmiany biegów, fotele tez z S-line wychodziła taka opcja materiałowa z wysuwanym podudziem, zwykłe naleśniki były inne, listwy progowe są, nie wiem czy masz oświetlenie nóg i drzwi i czy Ambiente jest czyli na czerwono klamki, sufit i pokrętła od nawiewów, brakuje tylko podsufitki, całkiem całkiem ;)

Czyli wychodzi, że jest s-line wewnętrzny. Ostatnie wybadałem właśnie, że jest podświetlanie klamek na czerwono.. Pod nogami i pod drzwiami też jest - pisałem o tym przy zmianie żarówek na ledowe. Zaraz będzie aktualka tematu, trochę się podziało :wink:

Auto od dziś dzielnie pokonuje kilometry o ponad połowę taniej, zamontowana została instalacja gazowa :P Dla ''potomnych'', którzy może odwiedzą mój temat wrzucę zestaw, który siedzi w aucie. O kosztach nie będę mówił, bo to sprawa indywidualna. Różnica pomiędzy LPG, a PB praktycznie nieodczuwalna - polecam każdemu.

Stag-4 QBOX Basic (sterownik schowany lewą górną osłoną silnika, obok mocowania filtra kabinowego)

- zbiornik 55l umiejscowiony w kole zapasowym, wchodzi do pełna 49 litrów gazu.

- reduktor/parownik AC R01 (podobno obsłuży spokojnie 250 koni, aczkolwiek takiej mocy nie planuję)

- wtryskiwacze HANA na kolektorze, obok obudowy silnika

- wlew ukryty pod klapką, od razu z redukcją/przedłużką - nie trzeba nic wkręcać :)

- wskaźnik poziomu LPG w dobrze widocznym dla kierowcy miejscu, za manetką kierunkowskazów.

Zdjęcia instalacji w spoilerze:

uAWfagB.jpgXUPbHOJ.jpggsw6UrF.jpgvCCGPmr.jpg

Z bardziej widocznych gołym okiem rzeczy, to auto dostało:

- oryginalną, nową gałkę zmiany biegów z mieszkiem od A4 B8. Stara s-linowska od mojego do sprzedania - zdjęcia w głównym poście.

- dywaniki z haftem S-LINE

99hwLr3.jpgJfyxnFt.jpgeoN6DmD.jpgHZpysP2.jpg

2y0NDAz.jpgOPZQ7LJ.jpg

Dzisiaj sprawdziłem amortyzatory - są bordowe, tak jak pisał jeden z użytkowników.

Edytowane przez d3jv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli masz pełnego S-line'a, pięknie :hi:


Ale gaziarzowi należą się cięgi za niechlujne przymocowanie wlewu gazu :bicz:

Weź popraw te blachowkręty... :facepalm:


I dolej płynu chłodzącego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli masz pełnego S-line'a, pięknie :hi:

Ale gaziarzowi należą się cięgi za niechlujne przymocowanie wlewu gazu :bicz:

Weź popraw te blachowkręty... :facepalm:

I dolej płynu chłodzącego.

Płyn już dolany, poprawię...

Szukam pełnej osłony na podszybie, gdyby ktoś miał to - PW.

Edytowane przez d3jv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z S-line wewnętrznego masz kierownice, gałkę zmiany biegów, fotele tez z S-line wychodziła taka opcja materiałowa z wysuwanym podudziem, zwykłe naleśniki były inne, listwy progowe są, nie wiem czy masz oświetlenie nóg i drzwi i czy Ambiente jest czyli na czerwono klamki, sufit i pokrętła od nawiewów, brakuje tylko podsufitki, całkiem całkiem ;)

To nie jest s-line wewnętrzny, tylko pakiet sport.

S-line ma: kierownicą taką jak ta, ale z logo s-line "wtopionym" w kierownicę a nie naklejonym na poduszce (pierwsze fotografie z otomoto), gałkę biegów ma pikowaną a nie w gładkiej skórze, fotele są skóra/speed z wytłoczonym logo s-line a nie w szmacie.

Te spryski działają Tobie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tam jest przy wlewie gazu takiego brązowego ?

To jest zabezpieczenie antykorozyjne, jakiś podkład albo coś w ten deseń. Nie wiem w jakiej formie zostało to nałożone, ale o to poprosiłem w trakcie umawiania się na montaż... Głupio by było zostawić gołą, wywierconą blachę żeby ją coś zjadło.

https://www.dropbox.com/s/xmo5ptzeqmvmwy9/VID_20160723_144625.mp4?dl=0- film z działania spryskiwaczy

Znaczek na poduszce to wyobraźnia sprzedającego, wiedziałem, że powinien być wtopiony w kierownice dlatego byłem pewien, że pakietu s-line wewnętrznego nie posiada.. I po części miałem racje.

Edytowane przez d3jv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, pakiet sport jest zbliżony do s-line'a wewnętrznego, mój błąd. Na szczęście odwala największą robotę (zawias i fotele sportowe), reszta to wizualna kosmetyka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z S-line wewnętrznego masz kierownice, gałkę zmiany biegów, fotele tez z S-line wychodziła taka opcja materiałowa z wysuwanym podudziem, zwykłe naleśniki były inne, listwy progowe są, nie wiem czy masz oświetlenie nóg i drzwi i czy Ambiente jest czyli na czerwono klamki, sufit i pokrętła od nawiewów, brakuje tylko podsufitki, całkiem całkiem ;)

To nie jest s-line wewnętrzny, tylko pakiet sport.

S-line ma: kierownicą taką jak ta, ale z logo s-line "wtopionym" w kierownicę a nie naklejonym na poduszce (pierwsze fotografie z otomoto), gałkę biegów ma pikowaną a nie w gładkiej skórze, fotele są skóra/speed z wytłoczonym logo s-line a nie w szmacie.

Te spryski działają Tobie ?

Być może, najlepiej sobie sprawdzić po vinie i będzie bez domysłów, chyba że już ktoś grzebał, tez znaczek S-line na poduszce to chyba nigdzie nie wychodził a to tylko fantazja poprzedniego właściciela jaki i grill o którym afroo pisał......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie na podstawie VIN mogę porządnie sprawdzić swoje wyposażenie? Bo te całe dekodery są g... warte. Co do grilla, to zostaje tak jak jest bo pasuje do reszty auta - a czy robił go sprzedający, czy szwed - tego się już raczej nie dowiem.

Edytowane przez d3jv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z S-line wewnętrznego masz kierownice, gałkę zmiany biegów, fotele tez z S-line wychodziła taka opcja materiałowa z wysuwanym podudziem, zwykłe naleśniki były inne, listwy progowe są, nie wiem czy masz oświetlenie nóg i drzwi i czy Ambiente jest czyli na czerwono klamki, sufit i pokrętła od nawiewów, brakuje tylko podsufitki, całkiem całkiem ;)

To nie jest s-line wewnętrzny, tylko pakiet sport.

S-line ma: kierownicą taką jak ta, ale z logo s-line "wtopionym" w kierownicę a nie naklejonym na poduszce (pierwsze fotografie z otomoto), gałkę biegów ma pikowaną a nie w gładkiej skórze, fotele są skóra/speed z wytłoczonym logo s-line a nie w szmacie.

Te spryski działają Tobie ?

No nie wiem czy to tak do końca prawda. Mam u siebie czarna podsufitkę, gałkę zmiany biegów pikowaną, kierownicę z wtopionym znaczkiem ale fotele mam takie jak kolega, kubełki materiałowe[emoji6]

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może poprzedni właściciel nie zdążył dorezać foteli? :wink:

W cabrio mając pakiet s-line wew. nie dostawało się foteli z wytłoczonym logiem s-line. W ETCE też ich nie widać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie na podstawie VIN mogę porządnie sprawdzić swoje wyposażenie? Bo te całe dekodery są g... warte. Co do grilla, to zostaje tak jak jest bo pasuje do reszty auta - a czy robił go sprzedający, czy szwed - tego się już raczej nie dowiem.

Pod kanapą masz wlepę z kodami wyposażenia i je trzeba rozkodować.

Skoro spryski działają, to tylko robić bixenony. Widzę, że przełącznik świateł też masz z AUTO, więc zostaje tylko lampy, czujniki poziomowania i brakująca instalacja :D

Cysiek18 sprawdź sobie po kodach czy czasem kiedyś nie było półskóry ;)

W audi jest taki "problem", że można zamówić dziwne kombinacje wyposażenia i nawet topowe wersje S/RS wyjeżdżały z fabryki z jasnymi sufitami lub innymi brakami :grin:

Edytowane przez MAT1000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wlepce w bagażniku jest info że auto ma pakiet sline. Bardziej sklaniał bym się ku zmianie foteli

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod kanapą masz wlepę z kodami wyposażenia i je trzeba rozkodować.

Chodzi Ci o tą wlepkę z kodem lakieru, numerem vin itd? Bo mam też coś takiego w książce serwisowej..

Edytowane przez d3jv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiety pakietami, a konfigurator swoje. Wczoraj oglądałem eSkę ze szmerami bajerami we wnętrzu, a sufit miała jasny bo właściciel taki sobie zamówił. Pytanie tylko jaki wpływ na kody wyposażenia we wlepce mają te indywidualne konfiguracje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...