Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Moje Audi


zielony113

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich postanowiłem zaprezentować mój nabytek A4 B7 2.0 tdi BRD Quattro 2007 rok s-line 235 tys najechane e327d2c7b7bc8312a17f1a82346d3de4.jpg30ddac14f3ed0ca0b0d21a4caf7e5941.jpg7fee7e687582c10865f946a36073afc1.jpgda16844ce46a870d48b02ceaae8ce2a5.jpg12f5deb1ff7c1803232781b1176b7647.jpg w planach ogarnięcie spraw serwisowych

Wysłane z mojego myPhone_AXE_LTE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne autko! Jakie wyposażenie ?

Jakieś plany na mody czy zostajesz przy tym co masz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S line wew/zew juz jest :) także zostały raczej bardziej wymysły niż to co konieczne :P czyli xenon lub bi :)

bardzo ładne, tylko silnik badziew

Mowisz jakbys miał nieco lepszy ;) . Kolega odważył sie przedstawić furę także trochę wyrozumiałości. Watpię zeby ktos chciał usłyszeć o swoim silniku w aucie ze badziew. Taki kupił, co zrobić.. Paru znajomych ma 2.0 TDI w b7 co juz 300 ponad nastukane i jeźdzą dalej. Edytowane przez Binek1.8T
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


bardzo ładne, tylko silnik badziew
1,9 to większy śmietnik.

BRD jest spoko, idealnych nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S line wew/zew juz jest :) także zostały raczej bardziej wymysły niż to co konieczne [emoji14] czyli xenon lub bi :)

W b7 były tylko lampy zwykłe i bixenon skretny lub nie. Nie było samego xenonu :)

Auto fajne, kilka rzeczy do modzenia jeszcze zostało. No i kosmtyka auta, to podstawa. Sie dba sie ma[emoji6]

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ładne, tylko silnik badziew

Dlaczego tak twierdzisz kolego? Miałeś taki, czy słyszałeś od kolegi kolegi ze jego koledze się popsuło cos w BRD?

A co do autka to + za czarny kolor ;) silnik i wyposażenie. Dbaj o te 170 koni a odwdzięczą się przyjemną i bezawaryjną jazdą.

Bezawaryjności i powodzenia w modyfikacjach :hi:

PS. Pozmieniaj w profilu co nieco bo jakieś B5 tam jeszcze widać ;)

Edytowane przez shakal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik jak silnik jak ktos dbal i dalej bedzie dbac to bedzie wporzadku. Ja mam oznaczenie silnika BLB i zlego slowa nie moge powiedziec na ten silnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ładne, tylko silnik badziew

1,9 to większy śmietnik.

BRD jest spoko, idealnych nie ma.

Jeszcze dopisz 2.5 śmietnik i będzie pozamiatane :facepalm: po co takie teksty, każdy bierze co chce i jego problem :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje! Ładna furka. I to quattro na duży plus. Nie słuchaj zawistnych :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dzięki za wszystkie spostrzeżenia b5 też jeszcze mam i nie zamierzam się pozbyć! Co do silnika to wychodzę z założenia że jak się dba to się jeździ wyposażenie jak ktoś już zauważył pełny s-line ale szyby z tyłu na korby ale mi to nie przeszkadza serwis ogarnięty napęd pompy oleju wymieniony chce wgrać polskie menu do navi a potem się zobaczy

Wysłane z mojego myPhone_AXE_LTE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wyposażenia mega, za dużo nie trzeba grzebać, także nie zostawiaj jej tak jak jest bo szkoda :) kilka rzeczy porobisz i będzie ciągnęła oko, ładne koło, niżej, bixy, program na więcej mocy, może ramka girlla w black zrobić :naughty: a opiniami się nie przejmuj, jak dbasz tak masz a 90% opinii bierze się z tego że ludzie kupują auta po pół miliona przebiegu ale na blacie dużo mniej a potem panie jak "gooofno" psuje się :decayed: pomijając już części ludzi którzy tylko jeżdżą i nic nie robią a jak już coś się stanie to zakłada najtańsze zamienniki bo szkoda siana :facepalm: wymienić co trzeba, latać i pomału modzić :good:

Edytowane przez FroS-t
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 2.0 tdi BPW nalatane w tym momencie 325 tys fakt że musiałem w nia troche zainwestować ale mam nadzieję że odwdzięczy mi się teraz bezawaryjna jazda przez kolejne kilkanaście tysięcy. Jeśli chodzi o silniki 2.0 jak ktoś regularnie wymienia olej filtry i wyeliminował wadę z pompa oleju myślę że posłuży. Jest to tylko samochód i wypisywanie że 2.0 to gówno jak nawet nie miało się nigdy styczności z tym silnikiem jest błazenadą.

Kolego ładne b7 :)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Harry Zott
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem przez ponad 2 lata B7 BPW i złego słowa nie mogę powiedzieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...