Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Laptop poleasingowy. Czy warto?


Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim.

Muszę kupić laptoka i zastanawiam się nad zakupem jakiegoś poleasingowego do max 1500pln.

Przykłady pierwsze z brzegu

http://allegro.pl/dell-latitude-e5430-14-i5-128-ssd-8gb-w7-gw-12-i6079693481.html

http://allegro.pl/dell-latitude-e5430-14-i5-256-ssd-8gb-w7-gw12-hd-i5805423054.html

Zastosowanie:

Internet, film, bez gier

Macie jakieś spostrzeżenia??

Czy może lepiej dołożyć z 1000pln i kupić coś nowego??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 cali monitor to nieco za mały jak na mój gust, gwarancja niby 12 miesięcy , ja na nowe to miałem nawet 4 lata jak dopłaciłem i opcja door to door

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 cali monitor to nieco za mały jak na mój gust, gwarancja niby 12 miesięcy , ja na nowe to miałem nawet 4 lata jak dopłaciłem i opcja door to door

14" dla mnie w sam raz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 lata dla elektroniki, ktora mozliwie, ze pracowala 12h dziennie lub wiecej to sporo.

Chyba, ze po roku go zmienisz (jak skonczy sie gwarancja).

Z drugiej strony Latitude to naprawde solidna półka komputerow dell.

Ja bym wolal dozbierac i kupic cos nowego ale zrob jak uwazasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to miało 2 lata to bym się mocno zastanowił, owszem coś tam wymienią ponoć w tych sprzętach ale w tym przypadku się nie doczytałem.

Po 4 latach powinno się to oddawać za darmo po leasingu, ktoś wykupuje sprzęt za 1 zł i robi interes na tym jak kiedyś na używanych sprzętach AGD sprowadzanych z zachodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej zbieraj na nowy, te kompy to się często nadają tylko do chodzenia po internecie podpięte na stałe do gniazdka
pomijając już to co dostaniesz to loteria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpusc.... dwa razy kupowalem cos takiego i dwa razy zwracalem. Te foto na aukcji sa najladniejszego lapka jaki im sie trafil. A dostaniesz w znacznie gorszym stanie wizualnym.

Poza tym jezeli chodzi o laptop do neta, filmow czy muzyki mozna wyrwac cos w tej kwocie nowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dell to na prawdę najwyższa półka jeżeli chodzi o jakość, z dyskiem SSD na pokładzie to praktycznie sprzęt nie do zdarcia (oczywiście stan baterii zalezy od wielu czynników :P )

Jak nie zależy na dużym dysku i czas pracy na baterii nie jest najważniejszy , to wolał bym takiego Della niż nowego innej marki :)

Pasowało by tylko ocenić go organoleptycznie przed zakupem :naughty:

Edytowane przez piotrsob1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega mial lapka rocznego to mu to fajnie hulalo ale 4lata to juz jest duzy przeskok. Stan byl igla ale to mu sie trafilo przez dojscie a po 2 ta firma miala w ogole niezajechane lapki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam posiadam dwa takie poleasingowe Thinkpady: T410 (tu włożyłem SSD) i x200s.

Oba są w bdb stanie, oba mają sprawne baterie (1.5h-3h pracy na baterii). T410 z SSD kosztował 1200 zł, x200s kosztował 200 zł.

Za 1200 zł w elektromarkecie nie można kupić nic ciekawego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem (jednego mam) dwa poleasingowe lapki i byłem zadowolony.

Kumpel podobnie.

Zdecydowanie polecam - szczególnie poleasingowe Delle. Pancerniaki i cena warta jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdz na morele.net i popatrz. ja kupiłem uzywanego HP i Stacjonarnego Della. HP po 2 latach tylko raz wyczyszczony i śmiga perfekt a dell za 500zl z win8 cichy ,mały i dosyć szybki.

Ceny to około połowę nówki więc według mnie warto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio widziałem w sklepie bardzo fajne Lenovo. Modeli nie znam ale kosztowaly 1.5/1.8. Do neta i filmow nic lepszego nie trzeba. Na plus - nowy i dluga gwarancja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...