Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Plastuchowe 1.8T i takie tam duperele

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Poczekasz jeszcze na ten tyl jakies 5 miesiecy :przebiegly:

Opublikowano
:kox::good:
Opublikowano

Poczekasz jeszcze na ten tyl jakies 5 miesiecy :przebiegly:

to bedzie pieknie wyglądać :good::polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Poczekasz jeszcze na ten gorzej jakieś 5 miesięcy :przebiegle:

Chłopaku licz się ze słowami :angry::wink4:

Poczekasz jeszcze na ten tryl jakieś 5 miesięcy :przebiegle:

to będzie pięknie wyglądać :go od: :polew: :polew: :polew: :polew:

i tak było gorzej :polew: przód stał jakieś 15mm wyżej od tyłu :sick3:

Opublikowano

EE Panie co tak wysoko? :wink4::decayed:

Daniel wali w h&%a i tył wysoki :decayed:

Mówię o przodzie :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Mówię o przodzie :decayed:

Ja nie wiem czy teraz do pracy dojade :decayed: Zobaczymy jeszcze przecież to gwint :toon:

Opublikowano

Poczekasz jeszcze na ten tyl jakies 5 miesiecy :przebiegly:

:polew: :polew: :polew:

Daniel to we wszystkich wsiach wokół Kielc grzebie? :no:

:decayed:

Opublikowano

Źle Ci z tym miszczuchu? :wink4:

Opublikowano
  • Autor
Daniel to we wszystkich wsiach wokół Kielc grzebie? :no:

:decayed:

Zależy co rozumiesz przez słowo grzebie bo jeśli chodzi o auto to fakt pomaga mi czasem ale wiekszośc rzeczy robie sam :)

A gdzie on grzebie i komu :naughty: to 3eba jego zapytać :)

Opublikowano

Zajebiaszczo się teraz prezentuje :good::kox:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dzięki huzio00 ciesze się że Ci się podoba :decayed:

A tym czasem wieczorem wreszcie założyłem gwint-a na tył :)

a9cbea4400f6c148.jpg

Na chwile obecną stoi tak, musze troche pośmigac i wtedy zobacze czy zjechac jeszcze w dół

c0ff4b2bb9e28362.jpg

Jutro montaż chebli 312mm :yeee:

A tymczasem ide w kojo bo padam na pysk...

Opublikowano

Na chwile obecną stoi tak, musze troche pośmigac i wtedy zobacze czy zjechac jeszcze w dół

no nie rob afery :polew: paluszek ma wchodzic na styk :naughty::good:

Opublikowano

Wkońcu :wink4:

Opublikowano
  • Autor
no nie rob afery :polew: paluszek ma wchodzić na styk :naughty::good:

No wtedy auto nie ruszyło nawet centymetr teraz jest troche niżej :) Ale i tak musze troche go opuścić bo jednak jest za wsoko :decayed:

Wkońcu :wink4:

To samo pomyslalem jak Daniel zadzwonił do mnie i powiedział że tuleje przepchnięte :D

No a tak ogólnie to dzięki Nosb że się postarałeś :notworthy:

Opublikowano
:piroman::hi:
Opublikowano

Jakiej firmy gwint wrzuciłeś? jest podobny do tego Koni z allegro, przynajmniej tył bo też nie masz tych wysuniętych tulejek :gwizdanie:, i jak montaż bezproblemowo :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Jakiej firmy gwint wrzuciłeś? jest podobny do tego Koni z allegro, przynajmniej tył bo też nie masz tych wysuniętych tulejek :gwizdanie:, i jak montaż bezproblemowo :naughty:

To jest Supersport :) Kupilem go okazyjnie za 400zł Ale wlaśnie tuleje w tylnych amortyzatorach były wyrąbane i zostały przepchnięte (przez Nosb-a na prasie) z wylanch amortyzatorów z Seanta Toledo i dlatego te metalowe tulejki sa krótsze :wink4: (Jeżeli cos nie będzie grało to pojadą na regeneracje ale póki co jest spoko :decayed:)

Jeśli chodzi o montaż to podłożylem jakieś dwie grube podkładki (weszły że tak powiem na styk) i skręciłem bez większych problemów :good:

Opublikowano

bardzo fajne autko kolego :naughty:

fajnie sie pozmienialo od zakupu :kox:

Opublikowano

to ta tulejka służy tylko jako odbojnik przy montażu :mysli:(jakoś tak), no ja poluję na jakiś gwint ale narazie cisza w temacie :thumbdown:, Twoja teraz elegancko wygląda, jak się jeździ na takim setupie :cool1:

Opublikowano
  • Autor

bardzo fajne autko kolego :naughty:

fajnie sie pozmienialo od zakupu :kox:

Dzięki Fajnie że sie podoba :good:

to ta tulejka służy tylko jako odbojnik przy montażu :mysli:(jakoś tak), no ja poluję na jakiś gwint ale narazie cisza w temacie :thumbdown:, Twoja teraz elegancko wygląda, jak się jeździ na takim setupie :cool1:

1,5roku jeździłem na 15" i sreyjnym zawiasie to róznica jest spora :)

Trzeba się przyzwyczaić no wolnej jazdy po dziurach ale ja i tak uważam że jest komfortowo :decayed: Ale za to szybka jazda po równej drodze (przyczepność) rekompensuje wszystko :good:

Tak że slepy zakładaj gwint-a a nie pożałujesz :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.