Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Plastuchowe 1.8T i takie tam duperele


plastuch

Rekomendowane odpowiedzi

Odpowiem za Plasta - Supersport. Jak się jeździ niech się sam pochwali :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a TY wpadłbyś kiedyś do nas na spot to bym zobaczył jak się jeżdzi na nadkolach

Odpowiem za Plasta - Supersport. Jak się jeździ niech się sam pochwali :wink4:

[br]Dopisany: 27 Maj 2010, 20:30_________________________________________________właściwie to wzielibyście się we trzech i przyjechali a nie tak q... daleko nie macie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie... Ale tylko plasta ma podtlenek :D Frogs to jeszcze ma rzut beretem a ja na taki wypad musze pod 100 zl szykowac :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DAniel co Ty mi tu będziesz pie... dawajcie we 3 raz w jednego raz w drugiego i będzie dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra Panie co tam masz za gwin i jak się jeżdzi?? ta-technik?

Krystyna już napisał jaka firma a ja tylko dodam że sie jeździ zajebiaszczo :decayed: Ja to ma na 1 palec od nadkola ustawione to spoko :decayed: Gadałem juz z Krystkiem o wypadzie do Ostrowca w nadchodzący poniedziałek więc się raczej stawimy :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" Krystian jak zrobić tak że masz małe miniaturki, a po kliknięciu otwiera się zdjęcie w pełnym rozmiarze" :)

EE tam dźwięk V-ki, dźwięk turbodoładowanych 4 cylindrów z ITG pod maską jest przyjemniejszy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dźwięk turbodoładowanych 4 cylindrów z ITG pod maską jest przyjemniejszy :decayed:

zgadza sie :>

i ten ssssyk przy rozpędzaniu jak ciągnie filtrem powietrze :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki syk ? U mnie nic nie slychac bo ryk wszystko zaglusza :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki syk ? U mnie nic nie slychac bo ryk wszystko zaglusza :polew:

rozmawiamy o cywilizowanych autach a nie inwalidach bez kominów :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ten ssssyk przy rozpędzaniu jak ciągnie filtrem powietrze :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

też tak mam :decayed::kox: :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak nie mam Quattra :decayed: I nie porezam z śmocą tak jak Frog czy Nosb więc narazie smigam tym a później Kupuje poliftowe 1.8tQ albo eS-ke :decayed: bo B5 podoba mi sie naj bardziej :tongue4:[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2010, 22:38_________________________________________________majówkowe zdjęcia impreza udana :) kilk zdjęc:

20e8eb9dc73a9ebb.jpg

a73c0c9b24449d9a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myśle że było cos około 200+ aut a moj w piątek w nocy dojechał na 141 pozycji :P

"Dej mu dej mu" jakaś czerwona kupa nas objechała cos tym tam daniel na wkładał :decayed:

NOS-u nie takowałem :kox:[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2010, 15:06_________________________________________________a i po majówce mam kompeksy musze do Ciebie Krycha po ten klucz do gwintu przyjechac bo za wysoko stoje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany było mówić że na sesyjkę śmigacie byśmy battalionową zrobili :naughty:

plastuch jak Ty masz kompleksy to co ja mam powiedzieć :polew: moje 1BE wyglądalo przy waszych zawiasach jak allroad :polew: :polew: :polew:

Fajne furki macie, chociaż wnętrza mnie nie zachwyciły :tongue4::decayed: No i szkoda że Nosbowego paździocha nie było :thumbdown:

Pozdro! :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myśle że było cos około 200+ aut a moj w piątek w nocy dojechał na 141 pozycji :P

"Dej mu dej mu" jakaś czerwona kupa nas obirchała cos tym tam danien nawkładał :decayed:

NOS-u nie takowałem :kox:[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2010, 15:06_________________________________________________a i po majówce mam kompeksy musze do Ciebie Krycha po ten klucz do gintu przyjechac bo za wysoko stoje :decayed:

aaa no to sory :decayed: nie az tak malo :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne furki macie, chociaż wnętrza mnie nie zachwyciły :tongue4::decayed: =
Wiesz my stawiamy raczej na koło i zawias niż na zbędne pierdoły :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...