Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Plastuchowe 1.8T i takie tam duperele

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

szukaj czegos innego , jak taki zamiennik to tylko forge :gwizdanie: albo ori

Opublikowano
  • Autor

ale ori to tylko od tt do seryina u Krychy nie wyrabiała dlugo

ogólnie tak narazie przeglądam allegro i poprostu jedyny sensowny egzemplarz jaki znalazłem :)

Opublikowano

Ty kurfa co sie nie sluchasz? :) u mnie smigal rok i dawal rade a teraz dalej daje w bicie. Krycha ma 1,5 bara a nie nedzne 0,9 :P Jak to DV to tylko nowy ori bo na lepsze w twoim aucie szkoda kasy bo nic nie dadza.

Opublikowano
  • Autor

Ty kurfa co sie nie sluchasz? :) u mnie smigal rok i dawal rade a teraz dalej daje w bicie. Krycha ma 1,5 bara a nie nedzne 0,9 :P Jak to DV to tylko nowy ori bo na lepsze w twoim aucie szkoda kasy bo nic nie dadza.

Ja nie dojebe forge a 560PLN aż tak jebinięty nie jestem :decayed: to przerost formy nad treścią w takiego typu aucie jak moje :tongue4:

Opublikowano

ale ori to tylko od tt do seryjna u Krychy nie wyrabiała dlugo

nie ma zadnej różnicy w DV , czy jest od TT225KM czy od AEB sa TAKIE SAME

kiedyś była różnica , teraz robią identyczne

Opublikowano

710N ja mam Nosb ma i działają dobrze. Plastuch ja Ci wspominałem o N75, że trochę nie ogarnia, a nie DV :)

Opublikowano

Plastuch chcesz ori DV ???? mam akurat wyciągniętą z parówy :good:

Opublikowano
  • Autor

Plastuch chcesz ori DV ???? mam akurat wyciągniętą z parówy :good:

Jak upewnie sie że to DV to chce :) Dziś przepałowałem zdrowo suke i chodziła jak zegarek sam juz nie wiem co jest grane :thumbdown:[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2010, 20:16_________________________________________________

710N ja mam Nosb ma i działają dobrze. Plastuch ja Ci wspominałem o N75, że trochę nie ogarnia, a nie DV :)

A racje racja mój błąd :kox:

Opublikowano

Plastuch chcesz ori DV ???? mam akurat wyciągniętą z parówy :good:

Jak upewnie sie że to DV to chce :)

oka , to leży i czeka.

Opublikowano
  • Autor

Moskalito będe wiedział powiedzmy w sobote skocze do Nosba tam u niego jest chłopaczyna z 1.8t wyciągniemy od niego sprawdzeimy czy to napewno DV i dam znać :good:

Jakie pieniądze za DV Cię interesują?? Może być na PW :)

Opublikowano

Jakie pieniądze za DV Cię interesują?? Może być na PW :)

poszło PW

Opublikowano
  • Autor

Moskalito cena zarąbista :wink4: ale chyba jej nie wezmę bo moja jest sprawna. Prawdopodobnie pada N75 czasem działa dobrze i mam 0,9bara a czasem jest tak że z tego 0,9bara po 4,5tyśka spada mi na 0,7 lub faluje między tymi wartościami, więc na 100% DV jest dobrr. Gdyby DV było uwalone to nie było by takich anomalii. Pozatym DV nie był by tak słyszalny a mój głośno strzela. Pozostało mi jeszcze powalczyć :decayed:

A teraz mam pytanie TIP-a pogoniłeś?? Z chęcią odkupie :)

Opublikowano

Prawdopodobnie pada N75

N75 również posiadam w swoich zbiorach :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Tip poszedł na pniu :kox:

Opublikowano
  • Autor

Prawdopodobnie pada N75

N75 również posiadam w swoich zbiorach :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Tip poszedł na pniu :kox:

Dobra to tak sprawdze auto na VAG-u i ewentualnie podmienie zawory od kolegi i wtedy poczarujemy :good:

Jeszcze jedno kto obszył Ci kiere moja nadaje sie już do poprawek :)

Opublikowano

Dobra to tak sprawdze auto na VAG-u i ewentualnie podmienie zawory od kolegi i wtedy poczarujemy :good:

:good:

Jeszcze jedno kto obszył Ci kiere moja nadaje sie już do poprawek :)

mistrz patelni zwany Raggaman-em a własciewie jego Szanowna mamusia , ale nie szukaj jej w spisie , nie ma u nas konta , musisz kontaktowac sie z tym ogrem :decayed:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Mój wczorajszy twór nażynka 12 i brzeszczot w dłoń i prosze:

b4377bba61b27039med.jpg

Fajnie się śmiga z taką Gałą :polew:

Opublikowano
:) nie za nisko jak na podłokietniku ręka leży ?
Opublikowano

Nie za duzo sciales ? :naughty:

Opublikowano

Ja mam jeszcze niżej :decayed:, tyle że gałka od Sline, jest wyższa, bo na ori było niziutko :slina:

Opublikowano

Nieżle wygląda :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.