Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Plastuchowe 1.8T i takie tam duperele

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a wy macie dizla, a on pb :decayed:

Opublikowano

a wy macie dizla, a on pb :decayed:

wole sie chlodzic w dizlu niz smazyc w pb :tongue4:

Opublikowano

Łukasz odłóż z tysiączka przyjedź i założymy :decayed:

Opublikowano

Łukasz odłóż z tysiączka przyjedź i założymy :decayed:

no :good:

Opublikowano

czym malowałeś łokcia :>?

Opublikowano

Łukasz odłóż z tysiączka przyjedź i założymy :decayed:

Krycha jak zrobisz mi podobną cenę na klimkę, to też wpadnę :evil:

Opublikowano
  • Autor

Powiem tak jak kupowałem to auto to w kryteriach małem audi i 1.8t :polew:

Nie mam klimy pewnie jak bym miał to bym używał ale jakoś jej brak mi nie przeszkadza mam za to szyber i mniejsze spalanie :decayed:

Chciałem sobie załozyć juz miałem 80% gratów zaklepane ale wolałem kupić filtr kierownice i czipsa :)[br]Dopisany: 08 Marzec 2011, 19:03_________________________________________________

czym malowałeś łokcia :>?

Możesz rozwinąc bo jakos nie łape :P[br]Dopisany: 08 Marzec 2011, 19:04_________________________________________________A podłokietnik najpierw podkład do plastiku a później na to czarny mat :wink4:[br]Dopisany: 08 Marzec 2011, 19:11_________________________________________________No i mam od jakiegoś czasu tą dolna rorzpóre od Labela ale jakoś nie ma kiedy jej zamontować:

4ed10358d00e07b4.jpg

I skoro umyłem auto to walnolem zdięcie jak to sie ładnie 15 z glebą komponują :decayed:

3aa6ca01a0bfc5f5.jpg

Opublikowano

dopełnieniem był by zderzak z polifta lub same halogeny :)

Opublikowano
  • Autor

Halo na pewno będzie ale wcześniej musi być FMIC :)

Opublikowano

to co jednak fmic a nie dwa smic? :)

Opublikowano
  • Autor

No ten drugi smic leży już prawie od roku w garażu i nie moge się za niego zabrać :)

I wydaje mi się że łatwiej będzie zrobić fmic niż te rurki pospawać do smic[br]Dopisany: 17 Marzec 2011, 13:04_________________________________________________No to dolna rozpórka założona :) Teraz wzieło mnie na wskaźniki w kratkach nawiewu wstepnie juz je rozbebeszyłem macie jakieś sugestie jak to ładnie wyciąć :mysli:

e7891815ef586a37m.jpg

Opublikowano
  • Autor

będziem próbować :) Nos-b mówił coś że takim czymś robił

http://allegro.pl/papier-scierny-na-trzpieniu-80x30x6-szlifowanie-i1495172750.html

postaram się to jak naj estetyczniej wykonać :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

No to pierwsza kratka zrobiona ideał to nie jest, ale jak na mozliwość moich drentwych rąk to jest spoko :decayed:

094b296d709a4fe9gen.jpg

Opublikowano

Elegancko :good:

Opublikowano

nie ma źle :good:

tylko nie mów że zostawisz ramkę gajgerka w takim kolorze :cool1:

Opublikowano
  • Autor

chyba dam je na czarno ale to jakos po niedzieli narazie ide to dokończyć :wink4:[br]Dopisany: 19 Marzec 2011, 16:51_________________________________________________późnej dam jakeś foto :)[br]Dopisany: 19 Marzec 2011, 16:53_________________________________________________

No tak to sie prezentuje nawet na końcu filmiku słychać troche jak DV sapie :decayed:

Opublikowano

Widać że benzyna droga w kraju :decayed:

Opublikowano

to stożek nie dv :tongue4:

Opublikowano

DV ale slyszalny z powodu stozka wiec obydwie panienki macie racje ;] Plastuch moze byc ogarnal w koncu ten olej ? :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.