Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Plastuchowe 1.8T i takie tam duperele


plastuch

Rekomendowane odpowiedzi

Taki element zaskoczenia :tongue4: Nikt mi pomysłu nie podrzucil :przebiegly: mama mi kazała poprostu :polew:

Zobaczymy co z tego wyjdzie rdzeń ma dużą powieszchnie powinien dawać rade :)[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2011, 08:39_________________________________________________Po wstępnej przymiarce IC wejdzie pod zerzak bez problemowo:

7e76ee767e50d0fb.jpg

48077bcc1eb9370d.jpg

Oczywiście bez małej rzeźby sie nie obejdzie ale to pryszcz! Ale sie podjarałem :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Armi a co zrobiles z przewodami plynu wspomagania? Przerobiles seryjne czy zrobiles jakies nowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Armi a co zrobiles z przewodami plynu wspomagania? Przerobiles seryjne czy zrobiles jakies nowe?

Nic z nimi nie robiłem :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te przewody co leżą pod zderzakiem na zdjęciu wcisnoleś je przed IC czy dałes za obok czy jak :co:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te przewody co leżą pod zderzakiem na zdjęciu wcisnoleś je przed IC czy dałes za obok czy jak :co:

Zostały na swoim miejscu.

Tylko rdzeń mojego fmica jest trochę węższy i wyżej zamontowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda to tylko przymiarka ale prawie 90% rdzenia bedzie odsłonięte i napewno przewody trzeba przerobić bo niema tam miejsca dla nich :) [br]Dopisany: 18 Wrzesień 2011, 13:12_________________________________________________No witka są wreszcie postępy z FMIC w piątek zakupiłem rurki, kolanka i podziałałem dziś z kumplem troche przy aucie puki co ogarnelismy tylko zderzak i jedną strone orurowania ale jestem dośc zadowolony z dzisiejszego dnia.

Wycieliśmy troche fajansu ze zderzaka ale pewnie jeszcze trzeba będzie ciąć no ale tak to bywa :)

d1f6d0c00f379057.jpg

575ffd41a8eb0f17.jpg

IC wszedł na styk ale musze troche tam jeszcze luzu zrobic żeby nic nie prężylo

Finałowo tak to powinno wygladać. Zwykły cicho ciemniaczek nie rzucający się w oczy :)

3bb3d83ea2a3ee01.jpg

Lewa strona orurowania juz ogarnięta i wyszła nam tak:

8f3651edfc99229a.jpg

Karol przeprowadza test szczelności :decayed:

989b5fb2abcaa0e6.jpg

Tyle na dziś w poniedziałek bierzemy sie za prawa strone a później do wujka na spawanie :decayed:

[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2011, 01:09_________________________________________________Miałem dziś coś podziałać z IC ale nie było na to czasu :thumbdown:

Za to przytuliłem zimowe koło 17" opona Dunlop 205/50 z pewnego Białego RS4 :przebiegly: Jeczcze troche pojeździ.

Trzeba dokupić tylko pierścień centrujący (pytanie tylko jaki :co: ) i można śmigać :decayed:

273a93d308ae65f2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to są OZety? Jeśli tak to taki sam pierścień pewnie jak do moich zimówek :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to koło Nosb-a umyte robi robote :decayed: A przy mojej glebie wygląda kox zapodam foto jakos na dniach jak kupie pierścienie :)

Konus a jakie pierścienie siedza u Ciebie metalowe czy plastikowe?? Jeśli chodzi o tą felge to nie wiem dokladnie sprawdze jutro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to koło Nosb-a umyte robi robote :decayed: A przy mojej glebie wygląda kox zapodam foto jakos na dniach jak kupie pierścienie :)

Konus a jakie pierścienie siedza u Ciebie metalowe czy plastikowe?? Jeśli chodzi o tą felge to nie wiem dokladnie sprawdze jutro :)

ja miałem na 15" plastikowe, i nic sie im nie działo :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem u siebie plastikowy i jedyny minus to taki że pękają przy montażu lub demontażu. [br]Dopisany: 27 Wrzesień 2011, 06:48_________________________________________________jak to Nosbowe koła to trzeba było mu i dystanse rąbnąćw komplecie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Fmic porezany :decayed::good:

Nie wyszło Ci malowanie ssącego na niebiesko ?:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam metalowe :wink4: zaraz pójdę to zrobie focisza bo wczoraj właśnie przerzucałem zimówki z kąta w kąt :)[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2011, 17:54_________________________________________________pierścienie mam metalowe firmy OZ :gwizdanie:

1085644.jpeg 1085645.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Fmic porezany :decayed::good:

Nie wyszło Ci malowanie ssącego na niebiesko ?:P

Danke Raggito :) Jak ogarne fmic to zdrape tą niebieską kupe z ssącego i robie polerke :decayed: Głupi byłem że to pomalowałem wyglądało fajnie może przez 2tyg. :wallbash:

Marcin dystansów u mnie nie potrzeba raczej. Na b5 leżą nieźle wrzuce na dniach jakies foto to zobaczysz :wink4:

Konus dzięks! Co do tych felg to jest na nich wytłoczoby napis ARBET wcześniej jeździły też na jakimś mietku więc pójde do sklepu i zapytam jaki rozmiar ma piasta w mietku i się wyjaśni :) Nosb pisał że pierścień z 66,6 na 57,1

Natomiast z dzisiejszego raśplowania ulepilismy prawa strone orurowania puki co pokleione taśmą pakową :gwizdanie: ale w czwartek jdą do spawania pozotało zrobić tylko rurke do zaworu zwrotnego kupić jakies dobre opaski zaciskowe i złączki :decayed:

db8b92984febcfbe.jpg

35b666dd50d416cd.jpg

Dodatkowo zdeź został przykleiony do belki na piane montażową :polew: I teraz trzyma sie jak należy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opaski zwykle tylko niech Ci wujaszek opierdzieli spaw na koncach lub podklep konce rur. Silikon jakiej srednicy ? Bo chyba znajde.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo zdeź został przykleiony do belki na piane montażową :polew: I teraz trzyma sie jak należy :kox:

To już wiem co zrobię jak znowu oderwie mi się :kox: Zawsze na wkręty kręciłem ale to były trochę syzyfowe prace :decayed:

Mieczysławy raczej mają 66,6 tak jak Nosb mówił :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...