Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czujniki parkowania


verus

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepszy? Taki który się nie psuje i spełnia swoją funkcję :biggrin:

Też się zastanawiam nad takim urządzeniem. Najbardziej przypadł mi do gustu taki:

http://www.allegro.pl/item167600858.html

Oczywiscie nie u tego gościa kupiłbym lecz u tego ...

http://www.allegro.pl/item163138097.html

:evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czujniki z takim wyświetlaczem jak kupił schiller są lepsze w montaży wyświetlacz przyklejamy na taśmie dwustronnej na podszybiu kabelek wkładamy między deskę a podszybie i nie trzeba nic wiercić kabla nie widać (u mnie takie czujniki kosztują 130 zł.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można lakierować nie wiem czy wszystkie ale pisze to zawsze w opisie producenta

ja zamawiam zawsze lakier w spreyu pod nr. farby i po kłopocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to zabieram sie do montowania.

Możemy liczyc na małe foto-story? :cool:

troche sie dzis z tym na kombinowalem. na poczatku chcialem sciagac zderzak ale odbilem od tego pomyslu (sruby ciezko dostepne nawet gdz podnioslem samochod) bo i tak jak pozniej stwierdzilem nie mialo by to sensu. w koncu wykombinowalem ze dojde do srodka przez tylna lampe. no i tak zdazylem dzis tylko elektryke podlaczyc (dziala cacko :biggrin: ) bo juz mnie ciemnosc zastala. jutro jeszcze wywiercic otwory i pociagnac kable i fin.

a w odpowiedzi na pytanie, to robie jutro pare fotek i jak ktos bedzie chcial zrobie jakis dokladniejszy opis.

[ Dodano: 20-02-2007, 18:48 ]

Czy czujniki można lakierować? nieładnie wyglądają takie kółka na zderzaku ...

te akurat moza ale u mnie nie bedzie takiej potrzeby bo zamontuje je w tel dolnej czarnej listwie

http://img476.imageshack.us/img476/534/img1028atm0.jpg

jest to rowniez fabryczne rozwiazanie w passacie i dziala bez zarzutu. no i ostatnio widzialem jakas B5 ktora rowniez miala je tam umieszczone.

[ Dodano: 20-02-2007, 18:52 ]

a i jeszcze jedno, podczas kupna takiego urzadzenia musicie uwazac jakiej klasy jakosci sa czujniki. musza byc klasy A. nie ktore oferty sa wyposarzone w czujniki klasy B a nawet C a te nie dosyc ze sa malo dokladne to jeszcze ich zywotnosc moze nie przekroczyc 6 miesiecy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wszystko ładnie opisz, zrób fotki i tutaj z tym ... http://www.a4-klub.pl/forum/viewforum.php?f=18&sid=642dd75602aee9958ce60a4976c95312

Co do miejsca montażu, to czy sprawdzałeś ich prawidłowe działanie? Czy gdzieś było w instrukcji o minimalnej wysokości na ziemią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mylcie czujników fabrycznych z dokładanymi te drugie muszą być tak jak w instrukcji 50-70 cm nad podłożem bo inaczej będą niedokładnie pokazywać zamontowałem już tego kilkadziesiąt sztuk i wiem to z doświadczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mylcie czujników fabrycznych z dokładanymi te drugie muszą być tak jak w instrukcji 50-70 cm nad podłożem bo inaczej będą niedokładnie pokazywać zamontowałem już tego kilkadziesiąt sztuk i wiem to z doświadczenia

Czy mam przez to rozumieć, że fabryczne czujniki tak bardzo się różnią od tych dokładanyc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałeś szczęście schiller że czujniki na tej wysokości działają dobrze

wyświetlacz mogłeś zamontować na podszybiu wtedy kabla nie widać wogóle i moim zdaniem wygląda to o wiele lepiej ale o gustach się nie dyskutuje

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałeś szczęście schiller że czujniki na tej wysokości działają dobrze

hmm ja wiem co kupowac :wink: a co do wyswietlacza to podoba mi sie w tym miejscu i w ogole slyszalem ze niktore wyswietlacze ja sa na podszybiu i latem je sloneczko przygrzeje to lubia sobie swirowac. tzn "pipkac" bez powodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...