Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B6 Black Avant 1.8T BFB 234km quattro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
12 godzin temu, M@rcin napisał:

Podeślij namiar na te listwy ;)

Kupowałem je prawie rok temu w Łodzi u producenta firma Cetus. Przykręca się je na fabryczne śrubki a po długości klei na silikon.

Opublikowano
  • Autor

W moich ktoś zrobił patent i na środku wkleił ori zatrzask. Tak że moje są wsuwane na jeden ori trzpień który wystaje z drzwi. 

Opublikowano

Super podejście do auta, szczególnie do spraw mechanicznych, to lubię ? oby tak dalej ? Powodzenia! 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
W dniu 28.06.2019 o 17:32, kamil-vag napisał:

Super podejście do auta, szczególnie do spraw mechanicznych, to lubię ? oby tak dalej ? Powodzenia! 

Dzięki. 

Dziś przyszedł czas na mały serwis olejowo-filtrowy.

 

20190706_102528-1008x756.jpg

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Dziś dołożyłem wskaźnik doladowania. 

20190820_192947-1008x756.jpg

Szkoda że nie ma białego koloru podświetlenia. 

20190820_201316-1008x756.jpg

Opublikowano

Kratkę sam docinałeś czy to jakiś gotowy zestaw? Fakt, białe podświetlenie byłoby "nowocześniejsze" wg. mnie ale te przynajmniej wygląda jak fabryczne  ? i jeszcze jedno pytanie odnośnie elwire na desce. Nie rozprasza Cię to podczas jazdy? Zastanawiam się nad dołożeniem jednak na listwie od schowka do stacyjki max ?

Opublikowano
  • Autor

Tak wszystko robiłem sam.

20190819_175459-1008x756.jpg

Trochę silikonu ??? i nie ma otworu.

20190819_225024-1008x756.jpg

Co do elwire to jest spoko. Ja również nie lubię jak mi coś świeci po oczach ale to aparat robi wrażenie jak by walilo po oczach a wcale tak nie jest.

Opublikowano
  • Autor

Stara osłona termiczną wydechu oslonilem trochę turbo żeby tak nie grzało komory silnika.

20190817_201526-1008x756.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Założyłam tylną wycieraczke od q5. 

20190826_163711-1008x756.jpg

Dołożyłem antenę gps. Pomalowana czarna strukturą do plastiku. 

20190830_180413-1008x756.jpg

Wpadły listwy progowe w kolor. Zostaje tylko pomalowac zderzaki

20190903_174058-1008x756.jpg

Nowe klocki czekają na montaż. 

20190903_174120-1008x756.jpg

Edytowane przez Grzyb01

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Tył ogarnięty na czarno. 

20190907_212800-1008x756.jpg

Zostaje jeszcze przód. 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Zima idzie czas się przygotować ??

20191102_145145-1008x756.jpg

Opublikowano

Na grubo widzę! :D Szanuje bo też chcę do swojej kiedyś dołożyć Q ale nie mam cierpliwości do siedzenia po aukcjach i szukać wszystkiego a kompletnych swapów ze skrzynią 6b jak na lekarstwo :facepalm:

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, Venovsky napisał:

Na grubo widzę! :D Szanuje bo też chcę do swojej kiedyś dołożyć Q ale nie mam cierpliwości do siedzenia po aukcjach i szukać wszystkiego a kompletnych swapów ze skrzynią 6b jak na lekarstwo :facepalm:

Trzeba polować. Ja pisałem na grupach i na forum. Udało się trafić komplet z forum od bex-a. Skrzynia 6-cio biegowa ma takie same przełożenia jak moja 5-cio biegowa od bfb tylko jeden bieg więcej. Chodzi mi ostatnie przełożenie.

Opublikowano
  • Autor

Q na pokładzie. 

20191107_173149-1008x756.jpg

20191108_104651-1008x756.jpg

20191108_150933-1008x756.jpg

Chciałem zmienić sam kapsel w galce a udało się trafić fajna gałkę z mieszkiem i uj wie od jakiego to audi. 

20191109_111052-756x1008.jpg

Zostało mi jeszcze zrobić wydech. Przełożyć pompe abs.

Edytowane przez Grzyb01

Opublikowano
  • Autor
9 minut temu, kamil-vag napisał:

Dobra robota :thumbup:

A gałeczka chyba od B8 ;)

 

Dzięki Kamil.

Sprzedający nie był mi w stanie powiedzieć od jakiego modelu audi jest ta galka. Ale fajnie wygląda. 

Edytowane przez Grzyb01

Opublikowano
  • Autor

Z pompą abs poszedłem trochę na skróty. Wymieniłem sam sterownik. Jutro tylko kodowanie. 20191109_203813-1008x756.jpg

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Mały modzik. Z mono na kolor.20200303_201506_copy_1008x756.jpg

20200303_202605_copy_1008x756.jpg

Zostaje jeszcze ogarnąć immo. Na chwilę obecną wszyscy okoliczni fachowcy rozkładają ręce. 

Opublikowano

Wysyłkowo możesz ogarnąć immo np u @Galetto

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.