Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Blacharstwo - Lakiernictwo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Polecam zaklad w Bielkowie koło Kobylanki. zajebisci fachowcy:

Stateczny Rafał Warsztat Blacharsko-Lakierniczy

Bielkowo, ul. 6, tel. 091 5610159

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

no wlasnie ja tez szukam dobrego lakiernika w szczecinie i oczywiscie w rozsadnej cenie.jedna osoba polecila mi zaklad na ul. szerokiej

Opublikowano

Na Szerokiej specjalizują się w AUDI.Robiłem tam dwa auta,i nie miałem żadnych zastrzeżeń.Poprostu robią od A do Z

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

a ile biora od elementu?

Opublikowano

Dobrze też robią na ul.Łukasińskiego w GEM-ie - dobrzy fachowcy POLECAM

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Apropo speców od blacharki na Szerokiej, potrzebowałbym ich dokładny adres jak tam dojechać bo mam mały mankament do zrobienia i szukam kogoś kto mi to zrobi dobrze :confused4:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Spece od blacharki na szerokiej ? prosze o dokladny namiar na warsztat.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Szeroka 27 p. Mariusz :good::hi:

Opublikowano

Przema ile placiles od elementu?

Opublikowano

Zależy co i ile robisz. Mają swoją mieszalnie także z doborem lakieru

nie ma bólu. Moi znajomi twierdzili że drogo, ale kopara im opadła gdy

zobaczyli jakość usługi zarówno blacharskiej jak i lakierniczej.

Można narzekać na czas naprawy dlatego że mają zapier....

Naprawiałem tam trzy razy auto i :good: jak nowe :good:

Osobiście polecam

  • 10 miesięcy temu...
Opublikowano

polecam Car Perfect ul krakowska Maciej Olejniczak :good:

jezeli macie jakies wizje tuningu to walcie do niego :evil:

http://www.carperfect.com.pl/

pomalowal mi felgi i zaciski i jestem zadowolony :>

Opublikowano

Witam.

Właśnie odebrałem z Szerokiej auto po wypadku A6 2009 rok wymieniali ćwiartkę i lakierowali całe auto które wcześniej rozebrali do zera

Jestem w 100% zadowolony brak śladów naprawy znają się na tym widziałem tam pare ładnych sztuk Polecam.

macie tu nr.tel. do p.Mariusza

501060999

Opublikowano

Ja właśnie u nich będę błotnik robił po spotkaniu z sarną. Wydają się uczciwi :)

Opublikowano
  • Autor

Ja właśnie u nich będę błotnik robił po spotkaniu z sarną. Wydają się uczciwi :)

Jahu zapytaj od razu ile za polerkę profesjonalną chcą.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Ok jak bede to sie zapytam

[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2010, 22:38_________________________________________________Co do polerki to jej nie robią.

Natomiast dzis odebralem auto. Maska i zderzak zrobiony na tip top. Lakier dobrany idealnie.

POLECAM !!!! Szeroka 27 pytac o Mariusza. Kawał dobrej roboty.

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

pany zastanawiam sie nad specami na szerokiej do malowania calego auta i przerobce body na rs4,ile np.biora za element?wiem ze o takich rzeczach trzeba rozmawiac indywidualnie ale pisac kto co u nich zrobil i za ile.....

  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano

bylem dzis na szerokiej podpytac sie o malowanie nadkola tylnego (rysa na 10cm) - cena 450zl :/ za jeden element

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

a ja polecil bym chude z chmielewskiego :D naprawde dobry i nie drogi lakiernik:P

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

450 zł :shocked:

Opublikowano

bylem dzis na szerokiej podpytac sie o malowanie nadkola tylnego (rysa na 10cm) - cena 450zl :/ za jeden element

no i to jest wkurw....bo jak ja do nich oddawalem auto przyszedl koles bo chcial pomalowac zderzak caly w nowej avensis cena -350zl za caly zderzak.......ogolnie kolesie dla mnie to oszusci i partacze....malowali mi cale auto, auto cale nadaje sie do poprawki(wywalilo mi bable powietrzne pod klarem), ja szczerze ich nie polecam zobaczymy bo auto na gwarancji(ciekawe jak z wywiaza sie z umowy gwarancji)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.