Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Brak ogrzewania i chłodzenia.


Kamil Szczerba

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w moim a4 b5 zaczęły się dziać jakiś czas temu cuda. Na początku przestało działać ogrzewanie. cały czas nawiew dmuchał z podobną temperaturą mimo zwiększania i zmniejszania jej na klimatroniku. Ostatnio zaczęła mi głupieć klimatyzacja. Czasem chłodziła, czasem nie, a wczoraj już całkiem przestała chłodzić. I również nie reaguje na zmiany temperatury na klimatroniku. Na dodatek wczoraj, gdy wracałem do domu zgasły mi oba wyświetlacze i juz w ogóle nic nie dmucha. Regulacja nadmuchu działała prawidłowo. Wie ktoś co to może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dane z profilu sie zgadzają to masz dokładnie to samo co ja, uszkodzony panel klimatronika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ossek, dzięki za podrzucenie tematu. Naprawilem panel. Wyświetlacze działają, dmuchawy działają. Pół dnia podgrzewałem każdy lut na obu płytkach i wciąż nie działało. Okazało się, że wystarczyło wymienić 25 bezpiecznik, bo się przepalił i wszystko zaczęło hulać. Z tym że klimatyzacja dalej nie chłodzi. Nie wiem jak z grzaniem, bo moje autko żeby złapało temperaturę musi przejechać ok. 10km. Ale zauważyłem jedną rzecz: kiedy ustawie temperaturę na 29 i szybko zejde na 19 to dość długo słychać takie charakterystyczne burczenie z klimatronika. Czy to normalne?

Edytowane przez Kamil Szczerba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Burczenie to pewnie pracujące silniczki. Na początek sprawdź błędy w klimatroniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...