Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Fake S4 +++ | NR.1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Serwus
Jako, że potrzebuje miejsca gdzie będę mógł zebrać wszystkie myśli i pomysly, założyłem ten wątek.


Zaczęło się od tego:
Audi A4 B5 2.4 V6

2000 rok

FWD

Zdjęcie po zakupie:

14026124447832589655.jpg

Zdjęcie teraz:

35857810074203986846.jpg

Generalnie plany co do auta bardzo grube. Będzie to najlepiej wyposażone B5 w Polsce. Nie zamierzam liczyć pieniędzy wydanych na ten samochód :) Nie zamierzam go w przyszłości sprzedawać, jak się uda, to przekaże je mojemu synowi w 18 urodziny :D

MODY:

Nadwozie:

Przedni zderzak RS4 - ZROBIONE

Tylny zderzak S4 + dyfuzor RS4 B7 - ZROBIONE
Progi S4- ZROBIONE

Listwy progowe S4 - ZROBIONE

Klapa RS4 - ZROBIONE

Usunięcie listw z drzwi, dolne i środkowe - ZROBIONE

Grill RS4 - ZROBIONE
Ramki, dyfuzory, relingi w czarny połysk - ZROBIONE

Lusterka składane elektrycznie, symetryczne -

Czarny bixenon, skrętny -
Usunięcie kierunków z błotników - ZROBIONE

Kierunki w lusterkach -

Lotka na klapę RS4 - ZROBIONE
Przyciemnienie szyb -
Rekin zamiast zwykłego bacika anteny - ZROBIONE

Usunięcie wkładu kluczyka z blendy klapy - ZROBIONE
Oklejenie lamp tył -
Podświetlenie tablicy LED -
Nowe emblematy na grill i klapę -

Felga wzór RS6 C6 19x8,5" -

Mechanika:

Zwrotnice z B6 - ZROBIONE

Nowe łożyska przód - ZROBIONE

Downpipe 3" - ZROBIONE

Jak coś mi się jeszcze przypomni, to będę na bieżąco aktualizował wątek.

Edytowane przez banan024

Opublikowano

Witaj,

Plany zacne a i autko ładne :D

Jakie plany odnośnie mocy/nm?

Oczywiście Quattro wjedzie na pokład ?

BTW. Gdzie zamierzasz zbroić/stroić potworka!

Pozdrawiam i wytrwałości w realizacji planów życzę !

Opublikowano

Jako ze to b5 to quattro raczej tu nie widzę... aż dziwne że chce Ci się tyle ładować w ośkę

Ale plany i autko ładne! :)

Opublikowano
  • Autor

Planów odnośnie mocy na razie nie ma, bo do tego jeszcze dużo czasu :P Swapa może będę sam ogarniał. A stroić, to też nie wiem jeszcze :)

Opublikowano

Daj więcej fotek ;] , no plany fajne po takich inwestycjach fakt szkoda sprzedawać .

Opublikowano

Plany zacne i gratki za mody ;) chyba wszyscy czekamy na fotki ;)

Opublikowano
  • Autor

84471522774891738858_thumb.jpg

68901680674133656368_thumb.jpg

W niedziele odbieram 3" DP'ki. Będzie głooooooośnooooo ;)

Opublikowano

nie zmuli ci auta tak duze DP? przeciez to wolnossak w dodatku 2.4?

Opublikowano
  • Autor

To, że wolnnossakowi nie wolno robić dużych przelotów to mit :) Wręcz przeciwnie, mocy powinno kilka koni przybyć. Do tego bedzie X-pipe, więc i moment nie będzie stratny :)

Opublikowano

Gruby projekt, powodzonka w modach :thumbup1:

Opublikowano

Zapowiada się ciekawie :naughty: mam nadzieję że pokażesz zdjęcia złożonego wydechu od spodu ^_^

Opublikowano

pokaz wogole foty auta bo jest tylko jedno. chyba ze mi sie nie wyswietla wiecej

Opublikowano
  • Autor

Fotki będą jak auto wróci od lakiernika :)

Opublikowano

Wszystko pieknie ale ten rekin na dachu nie zapowiada nic dobrego:D

Opublikowano

Chetnie wpadne na spot obejrzec autko, ktos modzi b5 w lublinie :decayed::naughty:

Opublikowano
  • Autor

Pablo, wczoraj sie widzieliśmy na klasykach :D Ale kiedyś się ustawimy, bo mało w lubelskim dobrych Bepiątek :D

Opublikowano

Pablo, wczoraj sie widzieliśmy na klasykach :D Ale kiedyś się ustawimy, bo mało w lubelskim dobrych Bepiątek :D

o to to, do zobaczyska ! ;)

Opublikowano

Plany dobre , szkoda tylko ze to oska...

Opublikowano
  • Autor

A no szkoda, może się w przyszłości przerzuci wszystko do budy quattro :)

Opublikowano

Ogarnij go kiedy na bardziej rozgłoszonego spota to sesyjke 2 szaraków zrobimy :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.