Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] Lampy LED do B7 Tył - Dostępne w styczniu !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie podobaja mi się te lampy. powinny wygladac jak ori

Opublikowano

nie podobaja mi się te lampy. powinny wygladac jak ori

o których lampach mówisz? o tych "Hiszpańskich"? przecież one właśnie wyglądają jak ori A6 :cool1:

Opublikowano

nie podobaja mi się te lampy. powinny wygladac jak ori

o których lampach mówisz? o tych "Hiszpańskich"? przecież one właśnie wyglądają jak ori A6 :cool1:

chyba o tych pierwszych malikowych :mysli:

Opublikowano

chyba o tych pierwszych malikowych :mysli:

jak tak to ok.,mi też się nie podobają :no:

wkrótce zaczynam "rozpierduchę" swoich i wszystko będzie wiadomo :gwizdanie:,czy fajne,czy nie :cool1:

Opublikowano

chyba o tych pierwszych malikowych :mysli:

jak tak to ok.,mi też się nie podobają :no:

wkrótce zaczynam "rozpierduchę" swoich i wszystko będzie wiadomo :gwizdanie:,czy fajne,czy nie :cool1:

ale co... pakujesz hiszpany?? no jeśli tak to jestem ciekaw efektu ...na zlocie przy tej vodce oblukam :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

ale co... pakujesz hiszpany?? no jeśli tak to jestem ciekaw efektu ...na zlocie przy tej vodce oblukam :naughty: :gwizdanie:

dokładnie :naughty:

Opublikowano

te hiszpańskie są super (choc nie wiadomo jak bedzie to z bliska wygladac)

A nie podoba mi sie wygląd tych z pierwszego postu

Opublikowano

za***iste te lampki szkoda że nie do b7 :angry:

Opublikowano

to fakt - za***iste

Opublikowano

Do B8 potrafili juz zrobić a do B7 nadal nic.

http://moto.allegro.pl/item531830704_audi_s4_a4_2008_tylne_lampy_tyl_diody_led_oryginal.html

:kwasny: :kwasny: :kwasny: :kwasny: :kwasny: :kwasny: :kwasny: :kwasny: :kwasny: :kwasny: :kwasny: :kwasny: :kwasny: :kwasny: :kwasny:

Tylko że to są ori z S4.

Opublikowano

Ktoś już pisał że pasują, tylko narazie nie ma chętnego na rezanie.

ponoć pasują do sedana,basior ma se takie rezać.

Opublikowano

tomeks32 do Sedana B7 ?? Basior dużo jest rezania ?? :naughty:

Opublikowano

tomeks32 do Sedana B7 ?? Basior dużo jest rezania ?? :naughty:

tyle samo co w przypadku avanta i Aszustkowych :cool1:,tyle że z A6 nie pasują do sedana,bo są za szerokie,a te z A3 są węższe :naughty:

Opublikowano

tomeks32 do Sedana B7 ?? Basior dużo jest rezania ?? :naughty:

Od A3 Sportback po faceliftingu pasują o niebo lepiej niż te z A6. OD A3 są prawie pod wymiar tych z sedana. Ja jeszcze nie rezam bo nie dorwałem lamp za dobrą kasę, a te z linku to jakiś kosmos cenowy. Ostatnio widziałem komplet za 900 zł ale nie za 1700 zł !! Pewnie zakup w salonie Audi jest tańszy ale nie jestem pewien. Uważajcie na tego gostka z allegro, ma kosmiczne ceny, a lampy pewnie kupuje od niemców z ebay.de no i te opisy - S-LINE ABT SILVER LIGHT :polew: no i ceny :shocked:

Ja szukam używanych do 400 zł. Firma decante już aktualizuje swoją ofertę produktową, więc na dniach będą lampki do B7 :cool1:

Opublikowano

Rzczej wszystkie lampy ORI i tak są robione w PL, nawet do Q7 które kupiłem z Ebay.de miały wytłoczone made in Poland :) poduszki powietrzne nawet do R8 są robione w Częstochowie w TRW :)

Opublikowano

Rzczej wszystkie lampy ORI i tak są robione w PL, nawet do Q7 które kupiłem z Ebay.de miały wytłoczone made in Poland :) poduszki powietrzne nawet do R8 są robione w Częstochowie w TRW :)

To człowiek szuka bo ebayach, płaci za wysyłkę z zagranicy a ma pod nosem takie lampy :confused4: Za chwilę większość części do Audi będzie u nas robiona :tongue4:

Opublikowano

Dibo, dokładnie tak pomyślał kolega dla którego kupiłem lampy od Q7 :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.