Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Moje cudo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wymarzony samochód :> Jedyne co by zmienił to ograniczył trochę spalanie bo przy silniku 2.8 l benzynke bierze ale za to fajnie się jeździ :)

Kilka zdjęć:

4006240341ij7.jpg

w896.png

4006240342kg0.jpg

w896.png

4006240345pa3.jpg

w896.png

dsc05550ac7.jpg

w640.png

Co sądzicie?

Opublikowano

Jasna skóra :kox:

Opublikowano
:slina: :slina: skóra kozak ,ale te drewno trochę szczypie w oczka no i felunek ładniutki :decayed::wink4:
Opublikowano

ładnie i ze smakiem :good:

Opublikowano

rzeczywiscie drewko gryzie i ta niebieska decha... ale za to jest skorka :good: no i fajny felunek...

Opublikowano

naprawde kozak!! Silnik godny, jedyne co jeszcze bym zrobił to lekka gleba i ciemne szyby :) A w ostateczności zapakował karbon na deche

Opublikowano

skóreczka ładnie się prezentuje :good: bardzo fajny silniczek, napisz czy myślisz nad jakimiś zmianami prócz tego spalania :tongue4:

Opublikowano

mioodek :good: fajniutka ta A4 :wink4: Graty :) Nawet mi to drewno nie przeszkadza, wg mnie pasuje do tego wnętrza :tongue4: I tak jak ktoś powiedział lekka gleba tu by się przydała, poza tym kozak :cool1:

Opublikowano

Fajny furacz :) Silnik męski no i serio drewno git pasuje do białego fotela :good:

Opublikowano
  • Autor

drewno w sumie mi tez się podoba trochę bardziej ekskluziw :P tez myślałem żeby sobie szybki przyciemnić a z gleba hmmm nie na polskie drogi chyba... wystarczy mi twardsze zawieszenie :) a co do niebieskiego wnętrza to na zdjęciach dużo gorzej wyszło niż w rzeczywistości, tez się obawiałem ze nie będzie fajnie to wyglądać ale myliłem się. Co to zmian narazie podoba mi się tak jak jest :) dzięki wszystkim za pozytywne oceny :)

Opublikowano

Elegancka Audiczka zewnatrz jak i wewnątrz :> :kox::naughty:.

Pozdrawiam :>

Opublikowano

Pogratulować furmanki :)

Obniż ją bo troszkę wysoko stoi, felunek gustowny a co do zmian z zewnątrz to masz spokój chyba że będziesz ją robił na S4 :kox:

Środek rewelka, mi również drewno nie leży ale ważne że Tobie się podoba :tongue4:, niebieska decha hmm trzeba się przyzwyczaić bo rzadki okaz :> a co do skóry to :slina::kox:

Brakuje mi tylko Q ale wszystkiego na raz nie można mieć :)

:good:

Opublikowano

Świetny kolor lakieru, gustowne felgi - auto ze smakiem :hi: a pod maską istny :evil:

Opublikowano

bardzo fajnie się prezentuje :kox: , szkoda że wypas marny :chytry:

Opublikowano

Gustowna :naughty:

Opublikowano

nie podoba mi sie panel klimatronika ;/ ale po za tym fura bardzo ładna ;)

Opublikowano

Co tu dużo pisać - Prześliczna :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.