Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ARG] Casablanca White B5 by smky95


smky95

Rekomendowane odpowiedzi

Żeby nie było że z autem się nic nie dzieje :D Wymieniony fis, myślałem że gorzej pójdzie z tym. Odboje dużo lepsze niż miałem, teraz nadal komfort lecz auto już nie siada jak ktoś usiądzie :naughty: więc obniżony delikatnie. Fotel kierowcy muszę naprawić, jest pękniecie które zaczęło mi coraz bardziej przeszkadzać :facepalm:. Lista małych rzeczy już się kurczy powoli więc niedługo zostanie tylko dbać i jeździć. Wpadła też mała sesja

cbf92923bc709154m.jpg3386838e5485d906m.jpg9080040393313a85m.jpg

Edytowane przez smky95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie rok minął jak mam auto, chyba się trochę zmieniło :kox:. Zamówiłem nowe zawieszenie przód, będzie jeszcze nowe amory na przód bo te co mam kończą się. Kupiłem sobie też irchę Sonax i qd shine, planuje też dokupić coś na opony i na deskę żeby się ładnie świeciła :naughty:. Ogólnie zawieszenie trochę zabetonowane gumkami z fiata 126p :grin:, wybiera ale nie wpada w nadkole, na pewno muszę zamówić dystans na przód bo chcę żeby się wyrównało z tyłem. Kupiona folia na lampy, będą ala USDM. Ogólnie auto zaczyna wyglądać tak jak sobie to wymyśliłem ;)

IMG_3407.JPG

IMG_3410.JPG

19212710_1400930446640973_2012270612_o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po małej przerwie trzeba odświeżyć wątek :naughty:. W końcu wpadło poliftowe lusterko od a3, musiałem dorobić ''klucz'' do zmiany trójkąta i zmienić na swoje. Zamówiłem na AliExpress zmieniarkę do radia, jest sztos za te pieniądze. Czasem niekontrolowanie przerzuci płyty ale jest ok :kox:. Udało mi się pojawić na tego rocznej VW Mani, mega zlot, świetna atmosfera. Zakupiłem farbkę i planuje pomalować wnękę kierunkowskazu, ale czy dojdzie do tego to jeszcze myślę :co:.

 

a857311dc85118fcmed.jpg

Edytowane przez smky95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...