Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Mała srebrna S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no super super... sa jeszcze ludzie ktorzy nie patrza na przebieg jednak :naughty: jesli o mnie chodzi to tez mi jest obojetnie czy skorka jest czy nie... chociaz nie gardzę... :good:

Opublikowano
  • Autor

Wolał byś skręcone 120kkm czy prawdziwe 288kkm ?

Ja wolę pewniaka - mam dokumenty na ten przelot - facet robił z początku po 70tś rocznie !

Opublikowano

silczna

czy to nie ta eska od użytkownika MaciekVTG co stała na allegro za 27 tys?? edit: za 31 stała :P niewiele się pomyliłem :P

Vagowałeś ja?? logi itp?? miernikiem blachę sprawdzałeś??

Ciekaw jestem w jakim stanie ona jest :)

życzę bezawaryjnej jazdy

dbaj o turbinki :good:

Ps. jaka kwota widnieje na fakturze z salonu :>

Opublikowano

Wolał byś skręcone 120kkm czy prawdziwe 288kkm ?

Ja wolę pewniaka - mam dokumenty na ten przelot - facet robił z początku po 70tś rocznie !

nie zwracam uwagi na to... wole 120 z ksiazka niz bez ale tez wole 288 bez niz 120 bez... :good:

Opublikowano
  • Autor

silczna

czy to nie ta eska od użytkownika MaciekVTG co stała na allegro za 27 tys??

Vagowałeś ja?? logi itp?? miernikiem blachę sprawdzałeś??

Ciekaw jestem w jakim stanie ona jest :)

życzę bezawaryjnej jazdy

dbaj o turbinki :good:

Ps. jaka kwota widnieje na fakturze z salonu :>

F-ra z salonu na 290000pln :) luty 2000r :)

Tak to auto maćka - na alle nie stała za 27 a za większą kwotę.

Auto vagowałem, sprawdzałem i macałem - jest git.

Mam cyrograf zamieścić byś uwierzył ? :cool1:

:tongue4:

O turbiny dbać mnie honda nauczyła - o zgrozo :D

Opublikowano

Fajniutka esa :good:

F-ra z salonu na 290000pln :) luty 2000r :)

Cena konkret :shocked:

Opublikowano
  • Autor

Cena mnie zabiła :)

Opublikowano

fotele ciekawe - recaro ale nie ze skory ! to na zamowienie :) , i grzana kierownica to jest dosc interesujace ładny wózek

Opublikowano
  • Autor

fotele ciekawe - recaro ale nie ze skory ! to na zamowienie :) , i grzana kierownica to jest dosc interesujace ładny wózek

Fakt że rzadko się takie fotele widzi - zazwyczaj są w skórze :)

Opublikowano

generalnie przyjemniejse sa materiałowe, wiec tu jest na +

Opublikowano

Mam cyrograf zamieścić byś uwierzył ? :cool1:

:tongue4:

O turbiny dbać mnie honda nauczyła - o zgrozo :D

nie nie musisz :) grunt ze zboczyłeś ze złej drogi na rzecz Eski :)

planujesz jakieś mody silnika??

Opublikowano

ładna ...

Opublikowano
  • Autor

Mody silnika to dopiero jak padnie ;) się zakuje i założy coś większego do dmuchania (jak padnie) :shocked::kox:

Na chwilę obecną chcę ic podmienić, wydech no i jakieś tam pierdoły inne.

Esa jest jaka jest i wagi jej nie ubędzie :) Evo to też nigdy nie będzie więc nie ma co szaleć :)

Opublikowano

fajna :good:

chyba większośc S4 w B5 to srebrne avanty :mysli: prznajmniej to co u nas na spotach bywały

Norbi dla odmiany ma sedana...srebrnego :)

Opublikowano

Ale jak to sobie wczoraj na spocie przy eSie Malika powiedzeliśmy -

sedanem lodówki nie przewieziesz :no4::polew::polew: :polew:

Opublikowano

bardzo ładna s4 :good: ja tez nie mam mapy ( tylko niemiec jest) ale jak Ty mam przyjemność ogladania :decayed: bardzo dobrze się prezentuje jak na tyle kilomentrów :tongue4:

Opublikowano

Ale jak to sobie wczoraj na spocie przy eSie Malika powiedzeliśmy -

sedanem lodówki nie przewieziesz :no4::polew: :polew: :polew:

Hehe - wczoraj kumplowi woziłem lodówkę i 4 opony letnie naraz bo mi jakaś zaraza kłódkę rozwiercała w komórce i teraz nawet ja nie mogę tam wejść, więc jeżdżą w bagażniku.

Avant to avant - zwłaszcza, że nie przekłada to się na stuki i skrzypy w środku jak w innych markach.

Opublikowano

Gratuluje auta, widzę, że zapoczątkowałem przesiadkę z hond do S4 :) jesteś chyba trzeci (po mnie i kosiniaku).

Prawie taka sama jak moja więc PIĘKNA :)

Jak chcesz to załatwię ci płytkę do NAVI...

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Gratuluje auta, widzę, że zapoczątkowałem przesiadkę z hond do S4 :) jesteś chyba trzeci (po mnie i kosiniaku).

Prawie taka sama jak moja więc PIĘKNA :)

Jak chcesz to załatwię ci płytkę do NAVI...

Pozdrawiam

No pięknie :) Niech będzie że ja po Kosim a Kosi po Tobie z hondy (Volvo) się przesiedliśmy :)

Po płytę navi już walę na pw :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.