Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Mała srebrna S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Intercoolery mam seryjne - tylko, że je porządnie przeczyściłem :wink4:

Programik już miałem robić - ale zorientowałem się, że na tym sprzęgiełku to to wszystko nie poleci :chytry: A więc sprzęgło się powoli kończy :gwizdanie: Myślę, że do wakacji się skończy (a jak nie to się mu pomoże :naughty: ) to się je zmieni, :gwizdanie: a po tym i softa się zmieni :kox:

Nic na siłę, przecież po coś są te przeglądy :decayed:[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2009, 23:07_________________________________________________W każdym razie pomysł zamiany znaczków eSy na A4 1.6 :tongue4:, który pojawił mi się na samym początku - ostatecznie porzuciłem.:kox:

Ja oznaczeń na aucie nie mam żadnych i mi z tym świetnie :)

Opublikowano

I to jest najfajniejsze :naughty: - niepozorny rodzinny avant :kox:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Krótko mówiąc BESTIA w owczej skórze :decayed::naughty: :> :kox::slina:...

Opublikowano

Ostatnio własnie jakiś taki wypicowany nissan GT cośtam dmuchnął mnie na połowę długości na Puławskiej :embarrassed: - skrewiłem sprawę, bo na początku nie podszedłem do tego jak Pan Bóg przy kresce przykazał :gwizdanie: i poźniej już go nie mogłem dojść :no:

Tyle, że z tyłu na złożonych siedzeniach wiozłem ciężką szafę dębową i reszte bambetli :D:kox:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Jakaś tam nowość zawitała :)

Zdjcie028.jpg

Opublikowano

Na lato jak znalazł :) Chociaż w mojej w tych upałach w mieście czasem lekko podskoczy wskaźnik :)

Opublikowano

uwazaj na pekajace weze, szkoda byloby motoru :)

Opublikowano

dokładnie a szczególnie takiego motoru :D jakze zacnego

pozdro

Opublikowano

no i ten bajer z kierownicą :good: :good: :good:

Opublikowano
  • Autor

Na lato jak znalazł :) Chociaż w mojej w tych upałach w mieście czasem lekko podskoczy wskaźnik :)

No - teraz jak mam pow.90 to jest łoooo ;)[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2009, 22:23_________________________________________________

no i ten bajer z kierownicą :good: :good: :good:

Jaki bajer ? O co chodzi ?[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2009, 22:23_________________________________________________

uwazaj na pekajace weze, szkoda byloby motoru :)

No, no - uważam spokojnie - honda wytrzymała to i ta niemiecka padaka da radę :)

Opublikowano

Sterowanie i grzanie...

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Sterowanie i grzanie...

aaaaaa :D Kumam - no :) Na maxa funkcjonalne :) Na fakturze zakupu nie mam chyba tylko 3opcji zaznaczonych z "bajerów" :)

[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2009, 22:32_________________________________________________http://www.allegro.pl/item709737336_audi_s4_avant_2_7_biturbo_2000r.html

Powód sprzedaży - jest jednak za małe...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.