Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 3.0] PREMIERA Lukas cześć II


Lukas

Rekomendowane odpowiedzi

Musze je zwazyc na jakiejs dobrej wadze bo czuje ze dzieki temu wypasowi to ona wazy wiecej niz 1650kg ale jak juz sie odmuli calkowicie to ponizej 7s sie zejdzie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie rewelacja, piękniejszej B6 w życiu nie widziałem :exclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sliczny ..... (nawet przeboleje ze w benzynie i w sedanie) .... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukas naprawdę cudeńko - trafił ci się wozik w moim guście ( nawet widze masz bardzo podobny jeżeli nie taki sam daszek na szybie ).A tak przy okazji jak to jest z tymi wersjami USA czym się różnią i czy to coś gorszego ?Lukas gdzie to cudo dorwałeś w żadnych ogłoszeniach jej nie widziałem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukasek gratuluje zakupu.Ciesze się , że mogłem pomóc przy sprawdzeniu auta :wink: To teraz jak będziesz leciał przez LBN to czekam na telefon , bo jak nie to w Wiśle liścia dostaniesz :bicz::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak przy okazji to te FORUM to totalna PORASZKA.Kidyś stronki,Was i Waszych furek nie znałem i było dobrze ( myślałem że mam fajne autko i sobie zadowolony smigałem ).Od czasu jak jestem na forum i oglądam przedstawiane przez Was furki to mam wrażenie że ten mój to już do muzeum i jak się widzi taki nowy Lukasowy wóz to sie myśli o sprzedaży mieszkania i................. :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:eek: o kurna!! miodzio!!

a to koło włącznika świateł to termometr?? Stary!! mój tata miał 20 lat temu syrene i też miał taki :lol:

Gratulacje!!

to obiekt moich westchnień, niech się dobrze prowadzi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukas gdzie to cudo dorwałeś w żadnych ogłoszeniach jej nie widziałem ?

zobacz blachy w Warszawie i to prawie u sasiada a ogloszenie bylo i to ze 2 miesiace :wink:

To teraz jak będziesz leciał przez LBN to czekam na telefon , bo jak nie to w Wiśle liścia dostaniesz

damy rade :wink:

Stary!! mój tata miał 20 lat temu syrene i też miał taki

no wlasnie nie mam pojecia po co to komu w weekend bede to rezal bo narazie nie moge sie najezdzic :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak przy okazji to te FORUM to totalna PORASZKA.:

Szykuj się na liścia w Wiśle :bicz::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładny ładny super silniczek, no i tania eksploatacja, ciekawy jestem jak sie bedzie sprawował na gazie.

A co do tego że jeżdziła nim kobita to widać po właczniku od świateł :twisted: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do tego że jeżdziła nim kobita to widać po właczniku od świateł

no to jest wada B6 w kazdej tak jest ale fakt tutaj tipsy pomogly (to tez sie wyreza na nowki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No piękna widze że padło na 3.0 respecta super furik. Tylko ten termometr wywal i ten czujnik parkowania za 100 zł z allegro. Chętnie bym się tym przejechał - jeszcze raz gratki wielkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

graty.super wozik jednak sie skusiles na nia :biggrin: Dobrze ze ma quattro bo ciezko byloby ruszyc bez zamielenia kółkami :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...