Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Bicie przy hamowaniu silnikiem


Lastk

Rekomendowane odpowiedzi

Mam identycznie :facepalm: wiesz co, niedługo zmieniam na letnie, które wyważałem bo kupiłem opony... Dam znać czy coś się zmieni

P.S. Masz też uczucie luzu gdy puszczasz szybko gaz np. przy 150 km/h ?

Edytowane przez Lastk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wymieniłem półosie i po problemie. Jedna to była jakimś chińskim zamiennikiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem że winne sa polosie przegluby wew. Poszukać w dobrym stanie używek wymienić całe kompletne i problem u większości audiczek zniknie ? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam identycznie :facepalm: wiesz co, niedługo zmieniam na letnie, które wyważałem bo kupiłem opony... Dam znać czy coś się zmieni
P.S. Masz też uczucie luzu gdy puszczasz szybko gaz np. przy 150 km/h ?

I co zmiana kół pomogła?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, RicS3 napisał:

I co zmiana kół pomogła?

Do 100 km/h jest o niebo lepiej. Na autostradzie nie miałem okazji sprawdzić. Wychodzi na to, że z zimówkami coś jest nie w porządku, może jakiś krawężnik kiedyś albo co... :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 100 km/h jest o niebo lepiej. Na autostradzie nie miałem okazji sprawdzić. Wychodzi na to, że z zimówkami coś jest nie w porządku, może jakiś krawężnik kiedyś albo co... :hi:

Jakbyś dał radę gdzieś audi przegonić to byłoby fajnie bo jestem ciekawy. Sam zauważyłem bicie opon góra dół i zastanawiam się czy mogą powodować takie drgania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.03.2017 o 07:29, RicS3 napisał:


Jakbyś dał radę gdzieś audi przegonić to byłoby fajnie bo jestem ciekawy. Sam zauważyłem bicie opon góra dół i zastanawiam się czy mogą powodować takie drgania.

Hej, potwierdzam. Na letnich jest wszystko w porządku. Między 100 a 160 nie ma już żadnego bicia :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Last rozwiazales problem z luzem podczas puszczania gazu oraz gwaltownego dodawania bo widze ze z tym tez miales problem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, kubabkb napisał:

Last rozwiazales problem z luzem podczas puszczania gazu oraz gwaltownego dodawania bo widze ze z tym tez miales problem.

 

Hej, niestety ten luz przy puszczaniu gazu pozostał... :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytalem poniewaz mam to samo i wydaje mi sie ze albo przyczyna sa poduszki slinika lub przegub wewnetrzny.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno i drugie to dobry trop ale ja bym dorzucil jeszcze skrzynie biegow (łożyska lub zebatki). 

Przeguby wew mam oryginalne a z poduszek to wymieniałem przednią przy chłodnicy oraz skrzyni biegów :wink:

Edytowane przez Lastk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...