Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 3.0TDI ASB] Czarny Mocny Diesel by pksmlody

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Mateusz Ty gamoniu :facepalm: przecież widzisz na zdjęciu wyżej że auto jest gotowe... :grin:

teraz idzie grubsza mechanika :wink: a auto pojechało do Graftech service w Grodzisku Mazowieckim.

Edytowane przez pksmlody

Opublikowano

Aaa sory w robocie jestem i fotek nie widze bo tu hostingi poblokowane na służbowym :facepalm::decayed:

A z ciekawości gdzie robiłeś blacharke u nas w oleśnicy?

Edytowane przez uszol

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Mam ogarniętego kuzyna :grin:


Dzisiaj samochód odebrany z Graftech GTS Service, w aucie zrobione/wymienione:

- Kompletny rozrząd,

- Kompleksowe uszczelnienie silnika,

- Wymiana uszczelek pod wtryskiwaczami,

- Wymiana paska wielorowkowego + rolka,

- Wymiana prawidłowych uszczelek / pierścieni od turbo,

- Wymiana oleju + wszystkich filtrów,

- Wymiana oleju w skrzyni biegów,

- Wymiana oleju w tylny dyfrze / inspekcja quattro,

- Wymiana płynu chłodzącego,

- Wymiana płynu hamulcowego,

- Wymiana płynu od wspomagania,

- Wymiana węży i wężyków różnego rodzaju (jestem zbyt zmęczony żeby to opisać :decayed: )

- Wymiana śrub i śrubek i ich prawidłowego przykręcenie (patrz j/w :decayed: )

- i pewnie jeszcze mnóstwo rzeczy o których zapomniałem.

Zdjęcia wkrótce.

Peace. :peace:

Opublikowano

Witaj!

No to od groma roboty zrobione!

Jaki szacunkowy koszt takiego service'u?

Oby wszystko hulało długo bezawaryjnie!

Pozdrawiam!

Opublikowano
  • Autor

A więc tak, co było zrobione zgodnie z wykazem:

xSmSRK2.jpg

Szacunkowy koszt... Spory :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

A więc tak, co było zrobione zgodnie z wykazem:

xSmSRK2.jpg

Szacunkowy koszt... Spory :decayed: :decayed: :decayed:

Czasem dobrze mieć stłuczke nie ? :grin:

Opublikowano
  • Autor

No Tomasz chyba coś o tym wiesz... :decayed:

Opublikowano

U mnie tak dobrze nie ma :wink: ale też jestem zadowolony

Opublikowano

pksmlody ty u nich naprawiałeś audi czy jakiegoś francuza?

pytam bo olej lhm to jest do "zawieszeń" w fr furkach i jest on zielony, ale nie wydaje mi się żeby miał normy do vag

Opublikowano

Total lhm jest kolego do wspomagania. No to odjebałeś serwis Łukasz :kox:

Opublikowano
  • Autor

Mateusz +1. LHM do wspomagania.

No tak już wyszło :D

I dodam, że albo to efekt placebo, albo po tym serwisie - na tych częściach, olejach, itp, itd, wydaje mi się że auto "kulturalniej" pracuje. :)

Edytowane przez pksmlody

Opublikowano

Nowy rozrząd to nie ma co się dziwić, można by przyjąć że stan fabryka w tym momencie to i musi cykać jak szwajcarski zegarek ;)

Opublikowano
  • Autor

A tak to wyglądało mniej więcej :)

Afe9RYT.jpg

VyfYNfN.jpg

EBoVRNF.jpg

JNhxQo7.jpg

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Ok, żeby nie było że nic się nie dzieje... Auto dalej czeka na mycie :decayed: I poza tym, 15.02.2017r Audiczka dostała lusterka 14pin z fotochromem, blendy od A6C6 led i moduł od kkam'a.

Wszystko działa, współgra z CLH, tilt po wrzuceniu biegu wstecznego, oraz automatyczne ściszanie się radia.

A tak to wygląda:

 

Edytowane przez pksmlody

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

06.03.2017

Prawe łożysko przód powiedziało KONIEC, więc szybka paczka od dzika ( :hi:) i auto stoi u mechanika, jutro odbiór.

UL404PU.jpg

A takiego oto "kwiatka" pozostawił mi ktoś uprzejmy na parkingu jednego z większych, sieciowych marketów... :facepalm::facepalm::facepalm:

n6YTzBq.jpg

A tym będę się zajmował w okolicach maja, jak będzie więcej czasu... Na pewno wrócę do tego posta i pokażę rezultaty.

Opublikowano

Sie spoleruje sie :oczko:

Opublikowano
  • Autor

Dokładnie, nic wielkiego :wink:

Ale... wiesz jak teraz drażni oko? :decayed:

Opublikowano

Wiem wiem, jedzi do detailingow ograna w godzinke...........

Opublikowano
  • Autor

Kuzyna mam na miejscu w mieście, tylko tak jak mówię, na razie inne priorytety i plany (też z autem), a to w okolicach maja ^^

Opublikowano

:good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.