Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Problem z moca

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

.

Grupa 004, 013, 018: http://vaglog.pl/log_280304.html

Grupa 004, 013, 023: http://vaglog.pl/log_280305.html

A tak wogóle to logi na wpełni rozgrzanym silniku?

I dlaczego przegazowywałeś robiąc je?

Popraw je zrób log 13 23 004 w jednym logu przez dwadzieścia sekund na biegu jałowym niedotykając gazu.

A ten twoj mechanik nie potraktował ci rozpylaczy szczotką ? Problem z brakiem mocy był przed wymianą uszczelnień czy pojawił sie po wymianie?

Edytowane przez nik23

Opublikowano
  • Autor

Wszystko było Ok zrobione, mechanik nie takie samochody naprawiał, ma swój warsztat utd składa mercedesy od podstaw, co do niego to nie mam zastrzeżeń. A czy mozna tu wykluczyć Np brudny filtr paliwa?

Opublikowano

Wiesz mechanik a mechanik to roznica, moze i skladac ferrari ale jak nie umie albo nie ma czym diagnozowac to d*pa... Nawet Cie nie uswiadomil ze cos zlego dzieje sie z 1 cylindrem... Zrob logi od odpalenia do nagrzania i nie tykaj pedalu...

Opublikowano
  • Autor

.

Grupa 004, 013, 018: http://vaglog.pl/log_280304.html

Grupa 004, 013, 023: http://vaglog.pl/log_280305.html

A tak wogóle to logi na wpełni rozgrzanym silniku?

I dlaczego przegazowywałeś robiąc je?

Popraw je zrób log 13 23 004 w jednym logu przez dwadzieścia sekund na biegu jałowym niedotykając gazu.

A ten twoj mechanik nie potraktował ci rozpylaczy szczotką ? Problem z brakiem mocy był przed wymianą uszczelnień czy pojawił sie po wymianie?

dobra zrobie dziś te logi, a problem z brakiem mocy był odkąd go juz kupiłem,

dodaje logi na rozgrzanym silniku bez gazu :)

STATYCZNE:
Grupa 013, 023, 004: http://vaglog.pl/log_280361.html
Opublikowano

1 cylinder poza zakresem regulacji. Tak jak wcześniej pisałem - pomiar kompresji jak wyjdzie, że OK to do sprawdzenia pompowtrysk(i).

Opublikowano

STATYCZNE:

Grupa 013, 023, 004: http://vaglog.pl/log_280361.html

Jeżeli uszczelnienia wymienione to zostaje kompresje zmierzyć i albo silnik robić albo pd szukać.

A co do mocy to dynamiczne logi zrób i 11bs

Opublikowano
  • Autor

STATYCZNE:

Grupa 013, 023, 004: http://vaglog.pl/log_280361.html

Jeżeli uszczelnienia wymienione to zostaje kompresje zmierzyć i albo silnik robić albo pd szukać.

A co do mocy to dynamiczne logi zrób i 11bs

logi dynamiczne których grup?

Opublikowano

STATYCZNE:

Grupa 013, 023, 004: http://vaglog.pl/log_280361.html

Jeżeli uszczelnienia wymienione to zostaje kompresje zmierzyć i albo silnik robić albo pd szukać.

A co do mocy to dynamiczne logi zrób i 11bs

logi dynamiczne których grup?

Najważniejsza jest dynamiczna 11, ale możesz też zrobić 3, 8 i 10.

Opublikowano
  • Autor

dzis wreszcie pogoda w miarę to zrobilem te logi dynamiczne :)

DYNAMICZNE:
Opublikowano

A idź pan w piz*u. Co mamy ci wywróżyć z tych logów? Nowy samochód? Naucz się robić logi, przeczytaj temat o robieniu logów i dopiero wrzucaj logi. Bo ręce opadają.

Opublikowano
  • Autor

A idź pan w piz*u. Co mamy ci wywróżyć z tych logów? Nowy samochód? Naucz się robić logi, przeczytaj temat o robieniu logów i dopiero wrzucaj logi. Bo ręce opadają.

silnik 90st, trzeci bieg, od 1.5k obrotów do 3tyś pełen gaz..?

Opublikowano

A idź pan w piz*u. Co mamy ci wywróżyć z tych logów? Nowy samochód? Naucz się robić logi, przeczytaj temat o robieniu logów i dopiero wrzucaj logi. Bo ręce opadają.

silnik 90st, trzeci bieg, od 1.5k obrotów do 3tyś pełen gaz..?

Do 3 tysięcy gówno zobaczysz. Do 4 minimum. Jak sie turbina zacina to nie widzisz czy geometria sie zacina. Gaz w podłogę. A nie był.

Opublikowano
  • Autor
DYNAMICZNE:

A idź pan w piz*u. Co mamy ci wywróżyć z tych logów? Nowy samochód? Naucz się robić logi, przeczytaj temat o robieniu logów i dopiero wrzucaj logi. Bo ręce opadają.

silnik 90st, trzeci bieg, od 1.5k obrotów do 3tyś pełen gaz..?

Do 3 tysięcy gówno zobaczysz. Do 4 minimum. Jak sie turbina zacina to nie widzisz czy geometria sie zacina. Gaz w podłogę. A nie był.

Myśle że te chyba poprawnie zrobilem

Opublikowano

Lekko turbina sie zacina, ale jest git. Dawka git, więc przepływka raczej dobra. Z logów nic nie wynika. No. Korekcje wtryskiwaczy są dość wysokie. Zobacz sobie która grupa to błędy pompo wtrysków. I zinterpretuj to. O masz film

Opublikowano
  • Autor

Lekko turbina sie zacina, ale jest git. Dawka git, więc przepływka raczej dobra. Z logów nic nie wynika. No. Korekcje wtryskiwaczy są dość wysokie. Zobacz sobie która grupa to błędy pompo wtrysków. I zinterpretuj to. O masz film

przepływka dobra bo wkładałem od b7 1.9 i żadnej poprawy

ogólnie to samochód dużo mi pali, średnie spalanie 7-7.2l, gdzie znajoma ma takie same i spalanie 5,5l przy wysokiej predkosci

sprawdzalem wg tego filmiku. Wszystkie wartości się zgadzają, są w przedziale taki jak powinien byc. tylko w bloku 13 w 1 cylindrze wartość jest większa, czyli tak jak koledzy wyzej pisali do sprawdzenia 1 cylinder lub wtrysk?

http://vaglog.pl/log_280824.html

Opublikowano

Nie chodzi mi o 13. Tylko o 18. Masz we wszystkich 0.0? A kąt jaki? Dawka?


A nie dobra. Cofam to. Robiłeś. Czyli wygląda na to że być może uszczelniacze na pompowtryskach. Oleju ci nie przybywa?

Opublikowano
  • Autor

Nie chodzi mi o 13. Tylko o 18. Masz we wszystkich 0.0? A kąt jaki? Dawka?

A nie dobra. Cofam to. Robiłeś. Czyli wygląda na to że być może uszczelniacze na pompowtryskach. Oleju ci nie przybywa?

poziom oleju nie zmienia się. Gumki na pompowtryskiwaczach były zmieniane i regulowane pompowtryski bo jak kupilem samochódo to na wolnych obrotach trzęsło silnikiem i po kilku tysiącach km silnik gorzej zapalał bo ponoć łapał powietrze i dlatego, teraz po regulacji silnik chodzi ładnie, odpala od strzała, nie falują obroty ale problem z mocą nie ustąpił i dalej jest. A może jeszcze zawory n75, czujnik ciśnienia doładowania w kolektorze?

Opublikowano

Według mnie, według logów - wszystko jest w porządku z turbiną.

Opublikowano
  • Autor

to ja już nie mam pojęcia o co chodzi, sprawdze chyba na dniach ta kompresję w 1 cylindrze

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.