Skocz do zawartości
IGNOROWANY

YouTube - filmy warte obejrzenia


endriuu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja pierdziele :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: szukam tego wałka wszędzie od dobrych kilku dni :notworthy: :notworthy:

nawet go komórką nagrałem , żeby sie ludzi pytac co to :decayed::notworthy: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja gdzieś słyszałem, że żyje, a ta cała choroba i następnie śmierć, to tylko przykrywka, żeby go nie szukali za ten wyczyn ;) Ale nie wiem ile w tym prawdy, ponoć gdzieś udzielił takiego wywiadu.

http://www.youtube.com/watch?v=Xw-wg-bueSo&playnext_from=TL&videos=DmV8J-7LlD4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z z głównym tematem ostatniego czasu, przypomniało mi się coś, więc

może teraz zainteresuje kogoś dokument discovery na temat katastrofy Kościuszki w Lesie Kabackim

ciekawie przedstawiona historia i powód katastrofy warte są oglądnięcia

filmik na youtube składa się z 5-ciu części

miłego oglądania

Katastrofa lotnicza w Lesie Kabackim – katastrofa lotnicza samolotu pasażerskiego Ił-62M SP-LBG Tadeusz Kościuszko Polskich Linii Lotniczych LOT, która wydarzyła się 9 maja 1987 w czasie lotu nr LO 5055 na trasie Warszawa – Nowy Jork, w trakcie podchodzenia do lądowania awaryjnego, po awarii silników.

Komisja badająca przyczyny katastrofy ustaliła, że w końcowej fazie podchodzenia do lądowania awaryjnego, w wyniku rozszerzających się uszkodzeń powstałych w układach samolotu i pożaru na jego pokładzie załoga utraciła możliwość efektywnego nim sterowania, czego następstwem było zderzenie samolotu z ziemią. Katastrofa wydarzyła się w Warszawie, na południowym skraju Lasu Kabackiego, 5700 metrów od progu drogi startowej na kierunku 33/15 lotniska Warszawa-Okęcie.

W wyniku katastrofy śmierć na miejscu poniosły 183 osoby – wszyscy znajdujący się na pokładzie samolotu, a sam samolot został zniszczony. Zniszczone zostały również drzewa w Lesie Kabackim na obszarze prostokąta o wymiarach około 370 × 50 metrów.

Pod względem liczby ofiar jest to największa katastrofa lotnicza w historii polskiego lotnictwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...